Jízda na kole neprozkoumané pláže

Tour Code : ETV1078
Destination : Ho Chi Minh City
Start City : Ha Noi
Activity :  
Duration :  15 dní / 14 nocí

Start Price :   1280 - 1975 US $ See English version and send enquiry to us Cycling Unexplored beaches 15 Days / 14 Nights
 

Tour Descption:
Není těžké pochopit, proč na kole Vietnam má zvláštní půvab. Starobylé uličky, stinných koloniální cesty a přeplněné silnice poskytují perfektní okna na život a krajiny tohoto dynamického země ...

Gallery:

Ha Noi

Thua Thien Hue

Hoi An

Hoi An

Nha Trang

Da Lat

Ho Chi Minh City

Ho Chi Minh City

Tour Itinerary :
Není těžké pochopit, proč na kole Vietnam má zvláštní půvab. Starobylé uličky, stinných koloniální cesty a přeplněné silnice poskytují perfektní okna na život a krajiny této dynamické země. Z trhu, nákupy na rýži sklizně, pití kávy, aby barevné pohřební průvody, jízda na kole v zemi silnicích vás dostane právo mezi fascinující rytmy a okouzlující lidé z Vietnamu.

Den 1: Přílet Hanoi
[Quang Ngai tour]
Přílet Hanoi a transfer do hotelu. Dnes večer poznat své turné vůdce během svého tour briefing a welcome drinky. Na volný čas zjistit Staré čtvrti.

Den 2: Hanoi City Tour (B, L)
[Quang Ngai tour]
Dnes, nastavit na způsoby, jak tento historický kapitál před přijetím do silnice. My prozkoumat Hanoi nejznámější památky, včetně Ho Či Minovo mauzoleum, poblíž chrám literatury, neslavný Hanoi Hilton vězení a nekonečně fascinujícíIng Old Quarter tradičních obchodních ulic. Ve večerních hodinách jsme si vodní loutkové show. O / N v Hanoji.

Den 3: Hanoi do Hue (B, L)
[Quang Ngai tour]
Volný čas až do check-out, letu do Hue. Příjezd do starověké Imperial hlavního města Vietnamu. Budeme testovat naše kola na kole podél klidné Parfémy River do Citadely a na mírové Thien Mu pagoda, před cestovní zpátky do města na řece lodí. O / N v Hue.

Den 4: Hue - 40 km (B, L)
[Quang Ngai tour]
Naše Hue návštěva má v mnoha působivé zbytky bývalého vietnamského vládnoucí dynastie, jak jsme cyklus přes malebnou krajinou na hroby císařů Tu Duc a Khai Dinh. Odpolední prozkoumat Dong Ba trhu, a dalšími atrakcemi nebo odpočinout na další den cesty. Diversion může být také 25 kilometrů krajiny smyčka s fotografií stop na Thanh Toan krytý most. O / N v Hue.

Den 5: Hue do Hoi An - 140 km (B, L)
[Quang Ngai tour]
Dlouhý den jízdyna Highway 1 podél pobřeží, přestávka na oběd v malebné pláže Lang Co. Překračování Hai Van Pass s krásným výhledem na pobřeží a napínavé 7-mil sestupu z vrcholu na zelenou rýžová pole v okolí Danang, které budeme sukně od na cestě do Hoi An. Pokračovat na historické Hoi An a prozkoumat její okouzlující, malebné uličky a ospalý zpět silnic, místní obyvatelé se - na dvou kolech. O / N v Hoian.

Den 6: Hoi An (B, L)
[Quang Ngai tour]
Město prohlídka Hoi An: japonský krytý most, Staré japonsko-čínské domy, Elegantní čínský chrám, nábřeží trhu.
Odpoledne: Jízda na kole do Cua Dai Beach na koupání. Večer těšit na úplněk noc promenádě v Hoian (pokud naštěstí jste v 15. den lunárního měsíce). O / N v Hoian.

Den 7: Hoi An to My Lai / Quang Ngai - 120 km (B, L)
[Quang Ngai tour]
Odchýlit se brzy podél pobřeží a projít malebné vesnice rýže. Míjíme Chu Lai, bývalé americké vojenské základny. Pozdě odpoledne návštěva historického seděte: My Lai (masakr). O / N v Quang Ngai.

Den 8: Quang Ngai do Qui Nhon - 175 km (B, L)
[Quang Ngai tour]
Předčasné pobřežní koni následuje oběd v Zlaté písky na pláži Sa Huynh - což je také příjemné místo pro omočí v chlazení Jihočínském moři. Odpolední jízda na kole kolem venkova rýže vesnic nebesy na kymácející kokosové palmy. My návštěva věže Cham, než začnete náš autobus do hotelu Seagull. O / N v Qui Nhon.

Den 9: Qui Nhon do Nha Trang - 230 km (B, L)
[Quang Ngai tour]
Vietnam je nejmalebnější pobřeží, představovat opuštěné modré laguny a kámen mysy s výhledem na vod níže. Rybářské vesnice, barevné lodě, horský průsmyk v nadmořské atd. Lunch & plavat v malebné Dai pláži Lanh. O / N v Nha Trang.

Den 10: Nhatrang (B, L)
[Quang Ngai tour]
Soft na kole v dopoledních hodinách, aby PoNagar Cham věže a LongSon pagoda nebo Obří Buddha. Oběd v Café split Banana. Odpoledne zdarma pro relaxaci na pláži neboCruise na odlehlých ostrovech a oddávat se čerstvé plody moře. Někteří z vás mohou chtít zkusit města mudbaths, určitě aktualizujte si pro další jízdu. O / N v Nha Trang.

Den 11: Nha Trang do Lat Da - 220 km (B, L)
[Quang Ngai tour]
Ranní autobus kolem Cam Ranh Bay do Phan Rang - návštěva Poklong Garai Cham věže. Ready vyšplhat až Ngoan MUC průchod (který někteří z nás bude dělat v autobuse) do krásné borové lesy, přestávka na oběd na Dran pass - skvělý výhled na nádrž DaNhim. Držíme na nahoru a dolů kopce přes zeleninu, čaj a káva platation do centra kopce stanice Dalat. O / N v Dalat.

Den 12: Da Lat (B, L)
[Quang Ngai tour]
Da Lat - krásné koloniální kopec-stanice s chladičem počasí a některé velmi zajímavé a stránky: Pověste Nga blázinec, Vien Thuc je Pagoda, Dalat nádraží, Truc Lam pagoda a Tuyen Lam nádrž. Horský vzduch, koloniální vily, květinové zahrady a ovocné farmy, která způsobuje příjemnou přestávku od troPical nížiny. Cyklus okolí města Lake a silnice ven na Mount Lang Bian, ochutnat místní kandované ovoce a kávu, setkat se umělec mnich a vychutnat si město na jedinečný charakter. O / N v Dalat.

Den 13: Da Lat, aby Bao Loc / Saigon - 300 km (jízda 120 km) (B, L)
[Quang Ngai tour]
Kroucení šest-míle sestup z Dalat přes borové lesy na válcování a postupně klesající silnici do Saigonu. Budeme kolem četných káva, čaj, banány a gumové plantáží, které byly v bohatých, Red Earth, že ochranné známky středohořím jako místo, kde Vietnam je nejlepší čaj a kávu. O / N v Saigonu.

Den 14: Saigon (Ho Chi Minh City) (B, L)
[Quang Ngai tour]
Sbohem večeře. Sestupně na nejživější město Vietnamu, Saigon, navštívíme města mnoho zajímavostí: bývalý prezidentský palác, válka Zbytky muzeum, katedrála Notre Dame a rušný Cholon (Čínská čtvrť) - Binh Tay trhu mezi nimi. Půjčovna balení nebo poslední nákupy. Sbohem večeře.

Den 15: Odlet Saigon (B)
[Quang Ngai tour]
Dopolední transfer na Tan Son Nhat letiště pro odlet.

Tour Included:
- Ubytování
- Zkušený průvodce
- Air-stav autobusu nebo minivan podpory se studenou vodou
- Všechny vstupní poplatky, cestovní povolení
- Jídla
- Domácí letu Hanoi - Hue
- Hybridní kolo nebo na horském kole
Tour excluded:
- Osobní náklady
- Pojištění

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 pax
3-4 pax
5-8 pax
Over 8 pax
 
1975
1570
1350
1280
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Cycling Unexplored beaches 15 Days / 14 Nights

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam