Hoian a Cham Island zájezdu

Tour Code : ETV1005
Destination : Hoian - My Son
Start City :  Hoian
Activity :  
Duration :  4 dny / 3 noci

Start Price :   315 - 315 US $ See English version and send enquiry to us Hoian and Cham Island Package Tour
 

Tour Descption:
Cham ostrov je 15 km od pláže Cua Dai. To má 7 ostrovy celkem pojmenované podle jejich tvarů a vlastností. Jsou Laoskou (hrušeň), Dai (dlouhé), La (list), Kho ...
Gallery:

Cham Island

My Son

Hoi An

My Son

My Son

My Son

My Son

Hoi An

Hoi An

Hoi An

Tour Itinerary :
Den 01: Hoian (snídaně / oběd)
Příjezd převodem na náš hotel v Hoian. Navštivte Cham muzeum v Danang, kde zobrazení velké sbírky pískovce Cham, lidové umění a starožitností. Příjezd Hoian, návštěva staré domy, chrámy, pagody. Navštivte trhy, tkaní továrny a do someshoping. Přenocování v Hoian.

Den 02: Cham ostrov (snídaně / oběd)
Rychlost lodi do Cham Island Cu Laoskou Cham je velký ostrov se skládá ze serveral malých ostrovů vzdálenosti 25 námořních mil od pobřeží, od Hoi An. V létě, když hosté dosáhne na ostrově běžnou lodí, to trvá 2 a půl hodiny, ale pouze 30 munites podle rychlosti lodi. Cham ostrov má celkem 7 ostrovů, včetně Hon Lao, Hon La, Hon Kho mě, Hon Kho ... na ploše 16 sq.meter, přičemž největší ostrov je Lao. Laoské Ostrov je kruhového tvaru na vysoké na 500m, les je zde přirozené, alots lesů a vzácná zvířata. Tam jsou pěkné pláže v Bim a Ong pláže. Ostrov je místo, kde útočiště pro hodnotuspolknout ptáků.

Kolem ostrova má alots barevné korály pod vodou, asi 3,000 obyvatele žijící v focucing Lang a Huong pláže rybolovu a zemědělství. Malá část lidí, kteří žijí na vesnici pracuje na služby a řemesla.

Prohlídka trvá půl dne na pláži Lang k vidění několik zajímavých míst jako takové Au Thuyen - útočiště pro lodě při špatném počasí, přes-100 roků Tay Tang pagoda poznámky Puddhism sem přišli za dávno, Ong chrám - místo bohoslužeb velká ryba pohřben tady.

07:00: Odlet z hotelu. 07:15: Přílet na Cua Dai Beach & pustit na lodi pro Cham Island. 09:30: Přílet na Island Cham, návštěvu Hai Tang Pagoda & Bai Lang Rybaření Village, freash mořské plody Oběd se podává. Plavat & Sun-lázně na Bai Chong. 16:00 Zpět na Hoian. Přenocování v Hoian.

Den 03: Hoian - MYSON (snídaně / oběd)
Cesta k návštěvě MYSON Cham zničené věže. MYSON je jednou z nejkrásnějších památek v Hoi An oblasti, a UNESCO World dědictvím rozpoznaného stránkách. Během století, kdy Tra Kieu (pak známý jako Simhapura) sloužil jako politický kapitál Champa, můj syn byl v místě nejdůležitějších Cham intelektuální a náboženské centrum, a také může sloužila jako pohřební místo pro panovníky Cham. Můj syn je považován za Cham protějšek na Grand měst jiných Jižní-východní Asie Indický vliv civilizace: Angkor (Kambodža), Bagan (Myanmar) Ayuthaya (Thajsko) a Borobudur (Java). Přenocování v Hoian.

Den 04: Odjezd (se snídaní)
Volný čas, aby si Hoian do odletu transfer na letiště k odletu letu. Konec turné.

Tour Included:

 

Tour excluded:
¤ Ubytování v Ho Chi Minh City
¤ Mezinárodní letiště daň v Ho Chi Minh ve USD 12,00 netto na osobu
¤ Mezinárodní letenka do / z Vietnamu
¤ Osobní pojištění
¤ Výdaje osobního charakteru, jako jsou nápoje, suvenýry, prádelna & atd.

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2-3 per
 
315
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Hoian and Cham Island Package Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam