Vietnam Dojmy prohlídka

Tour Code : ETV951
Destination : Hanoi - Maichau - Halong - Cat Ba Island - Hue - Hoian- Nha Trang - Ho Chi Minh - Cu Chi - Mekong Delta
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  16 dní / 15 nocí

Start Price :   707 - 1446 US $ See English version and send enquiry to us Vietnam Impressions Tour
 

Tour Descption:
Tento nově navrženy cesty je plná různých pokrývající hlavní památky v severní i jižní Vietnam v 16 dnech.

Gallery:

Ha Noi

Hue

Ho Chi Minh City

Cat ba Island

Hai Phong

Ha Long Bay

Ho Chi Minh City

Hoi An

Hoi An

Hoi An

Hue

Hue

Hue

Hue

Hue

Nha Trang

Nha Trang

Nha Trang

Nha Trang

Nha Trang

Nha Trang

Ho Chi Minh City

Ho Chi Minh City

Cu Chi Tunnels

Cu Chi Tunnels

Mekong Delta

Mekong Delta

Mekong Delta

Mekong Delta

Mekong Delta

Tour Itinerary :
Den 01: Hanoi (večeře)

Dnes je v den příjezdu a převod bude poskytována z letiště do hotelu. Nejsou žádné činnosti plánované na dnešek, ale dnes večer se budeme setkávat s našimi vedoucí skupiny a další spolucestující diskutovat obrysy turné a také odpovědět na jakékoli dotazy můžete mít. Po skupiny setkání, které obvykle trvá jednu hodinu, budeme mít večeři v jedné z mnoha Hanoj vynikajících restaurací.

Den 02: Hanoi, tisíce let kultury (snídaně / oběd / večeře)
Dnes ráno jedeme do Ho Chi Minh Complex, obsahující mauzoleum zakladatele národů 'Ho Chi Minh. Zde, velké davy shromažďují poklonit člověku prostě zavolat strýčka Ho, jak se tiše soubor kolem jeho skleněné sarkofág.

Komplex obsahuje také jeden sloup Pagoda, jejíž počátky se datují k založení města v 11. století. Pagoda, supporTed je jediným kamenného pilíře, je řekl, aby se podobal lotosového květu. Prezidentský palác a strýčka Ho dům na chůdách může také být viděn tady. Ho Chi Minh nebylo pohodlné s myšlenkou života v paláci, a tak měli jednodušší chodit na chůdách dům postavený pro něj.

Sledujeme to s pěší prohlídkou pulsující Hanoi Old Quarter a Hoan Kiem Lake, ústředním bodem města. Legenda má to, že ve 15. století císař Le thajské porazilo invazní čínskou pomocí magického meče. Zatímco veslování na jezeře obrovské želvy zabavené meč z jeho sevření. Císař vzal toto znamenat, že mír se vrátil, a meč byl uveden zpět do jeho strážný duch. Na počest této události byl přejmenován na jezero 'Ho Hoan Kiem' - Lake of obnoveným meč. Old Quarter s jeho rušný ulice jsou domovem stovek malých prosperující podniky, z nichž každá ulice označující jeho obchodu, jako jsou cín Street nebo rybí Street. Chodíme kolem vzrušující Don Xuan na které se vztahuje ochranná známkaet, největší v Hanoji. Zde si můžete koupit cokoliv od ghost peníze (většinou falešných 100 dolarů účty!) K napodobení hodinky značky Rolex.

V odpoledních hodinách jsme se navštívit chrám literatury, místo nejstarší univerzita Vietnamu, které se datuje do 11. století. Chrám je věnován jedné z světy nejslavnější učenci, Konfucius. Uvnitř chrámu důvodů obrovské kamenné stély odpočinku na zádech ještě větší kamenné želvy (ve vietnamské kultury želva reprezentuje dlouhověkost). Stele zaznamenána jména úspěšných zájemců, kteří by později pokračoval se stát mandarinky u soudu císařů. Odtud jsme se navštívit impozantní Muzeum etnologie, nejlepší muzeum ve Vietnamu. Toto muzeum je věnováno až 54 Vietnamu etnických menšin, z nichž několik uvidíme na našich nadcházející trek.

Den 03: Mai Chau Trek - Domov etnické Bílé Thai (snídaně / oběd / večeře)
Po snídani jsme se odklonit Hanoi pro Hoa provincie Binh a města Mai Chau. Tato scénická cesta trvá asi tři hodiny. Cestou míjíme pole tapioky a cukrové třtiny, jakož i rýžová pole. Po obědě v tradiční chůda dům thajských lidí, jedeme na jednu hodinu na Sa Linh Village začít naše trekking. Zelenající a drsné horské scenérie v kombinaci s barevnými místním obyvatelstvem je tento nezapomenutelný zážitek. Dnes jsme pěšky podél kolejí štěrku a drobných cesty používané locals. Náš cíl pro tento večer je Viset Kia vesnici, domov H'mong lidí menšiny. Zde jsme se zůstat přes noc jako hosté Hmong rodiny v tradiční dlouhý dům, se nachází v malebném údolí broskví sadů.

Den 04: Mai Chau Trek - Domov etnické Bílé Thai (snídaně / oběd / večeře)
Dnes jsme si dobře a skutečně vzdálený, jak jsme trek přes tropických deštných lesů, využitím místních tratí a procházející obilná pole, jak jsme se sestoupit do Mai Chau Valley. Cestou jsme sesetkat s místními vesničany, protože jít o jejich každodenní obchodní: ať je to obdělávat pole, těžba dřeva nebo pasení Buffalo. Trek obvykle trvá asi 7 hodin a je poměrně strmý místy. Oběd bude poskytnuta na cestě, a pokud počasí dovolí, budeme mít piknik u žvatlání potoka na úpatí údolí. Odtud jsme se projít několik vesnic Bílé Thai, a určitě přitáhnout pozornost, protože tato část země dostává jen velmi málo návštěvníků. Přijedeme v obci Van do pozdního odpoledne a bude mít čas na procházku kolem této okouzlující malé vesnice, která nám umožní pochopit trochu víc o tom, jak lidé žijí. V obci je domov pro thajské lidi, a dnes večer budeme hosty v jednom ze svých tradičních chůda domů. Tam, budeme opékané jako poctěn hosté, a budou moci ochutnat některé z jejich domácí rýžové víno.

Den 05: Mai Chau - Hai Phong (se snídaní)
Dnes ráno jsme trek na pár Hours prochází několik osad thajské. Chodíme na údolí a je obklopen rýžová pole a krásnou krajinu. Na malé vesnici Khoe se setkáváme s našimi čekání vozidla, a jet zpět k Mai Chau. Oběd je opět uvedeny v Mai Chau, a je zde také možnost udělat malý suvenýr nakupování dříve, než budeme pokračovat dále do nejzaměstnanější přístav ve Vietnamu a třetí největší město, Hai Phong.

Den 06: Hai Phong - Cat Ba Island, vlasti z vietnamských 'lodi mnoho lidí' (snídaně / oběd / večeře)
Dnes ráno jsme se projít kolem Hai Phong, známý svou krásnou francouzskou koloniální architekturou. Po cestě jsme se navštívit Městské muzeum, Du Viset Pagoda a navštiv Kenh Tapiserie Factory.

Pak na 1 hod jsme rada místní trajekt na ostrov Cat Ba, příjezdu Kolem 4:30 pm Tato nám dává skvělou příležitost potkat místní obyvatele a dokonce i vyzkoušet naše vietnamské! Zbytek dne a večer je zdarma. Můžete rád, aby prozkoumala the blízkosti pláže nebo třeba protáhnout své hlasivky v jednom z Cat Ba je mnoho barů Karaoke ve večerních hodinách.

Den 07: Ha Long Bay, Sestupně Dragon (snídaně / oběd)
Dnes jsme palubě vlastní soukromé lodi pro pěti-hodinová plavba po samotě a majestátní Halong Bay. Nachází se v zálivu Tonkin, Halong Bay se rozkládá na ploše přesahující z 1500 km čtverečních. Legenda říká, že obrovský drak padl k zemi, vytváří přirozený divu, že je Halong Bay. Opravdu Halong sestupně znamená 'drak'.

Tento seznamu památek UNESCO světového kulturního dědictví UNESCO je skvělým místem k odpočinku uprostřed mohutné vápencové krasové. Ostrovy obsažené v Bay, jsou poseté plážemi, jeskyněmi a krásné jeskyně. Jedna taková jeskyně byl věřil mít uloženy dřevěných kůlů, že generál Tran Hung Dao používá k potopit napadání mongolské loďstvo v 13. století. Máme možnost plavat v zátoce smaragdové vody, a také navštívit některou z mnoha nádherných Caves.

Zatímco na palubě naší lodi nádherné plody moře oběd se bude podávat. Tam bude čas na další plavání po obědě, nebo chcete-li, můžete jednoduše lenošit kolem na palubě a nasákly slunce. V odpoledních hodinách jsme se cesta zpět do Hanoi. Na cestě zpět do Hanoi jsme se zastaví na charitativní Sao Do centra. To je non-vládní organizace běh pro osoby se zdravotním postižením. Ve večerních hodinách jsme palubě slavného sjednocení Express pro naše jižní vlakem do Hue.

Den 08: Hue (Vietnam je Royal Past) (snídaně / večeře)
Přijedeme v Hue, Vietnam je bývalý kapitál až do roku 1945, v odpoledních hodinách a transfer do hotelu. Existuje mnoho věcí, které najdete v tomto městě, mnohými považován za kulturní centrum ve Vietnamu. Royal hrobky Nguyen císařů na okraji města jsou snadno dostupné na kole. Dynastie Nguyen rozhodl Vietnam z roku 1802 až do roku 1945 a několik jeho nejvýznamnějších císařů jsou pohřbeni v okolí COUntryside. Jeden z nejpůsobivějších hrobek, že Emperor Ming Manh, je zasazen do krásné upravené zahrady. Říká se, že to trvalo 13 let, najít vhodné pohřebiště pro císaře, a po příjezdu to není těžké pochopit, proč se nakonec rozhodla tuto lokalitu. Set na břehu Parfémy River a obklopen krásnou skalnatými kopci je to klidné a idylické místo.

Rovněž nesmí chybět, je Citadela, obsahující Imperial City a Zakázaného Purple City, císaře soukromé rezidence. Oba byli téměř úplně zničeny během Tet ofenzívy v roce 1968, kdy komunisté převzali město od jihu, a držel ji po dobu 3 týdnů. Cimbuří svědčí Citadele se hrozný boje, který šel na uvnitř jeho zdí a jsou prošpikovaný šrapnel a díry po kulkách. Nyní díky financování UNESCO, hodně z města je věrně obnovena k jeho bývalé slávě. Imperial City, vytvořený v 19. století a vychází z toho zakázané CitY v Pekingu, má mnoho paláců a chrámů uvnitř. Můžete zadat přes impozantní Ngo po. Gate a pokračovat kolem trůnu pokoji imperátora. Jednou z nejzajímavějších částí města je rodový chrám zasvěcený památce bývalého císaře. Stejně jako v případě vietnamské společnosti obecně, lidé věří, že když zemřete vám jen jít do jiného světa, a proto musíte i nadále být ctěn a podíval se po.

Dalším důležitým místem v Hue je Thien Mu, nebo Heavenly lady pagoda. Nachází se 4 km proti proudu na břehu Parfémy River, to je aktivní buddhistický klášter s jeho počátky datuje do roku 1601. Jedním z nejvíce Poignant zobrazí zde je vůz patřící do bývalého mnich Thich Quang Duc, který v roce 1963, odjel na Saigon a upálil na protest proti jižní vietnamské režimu a jeho léčba buddhistů.

Den 09: Hue - Hoi An, okouzlující staré město (snídaně).
Dnes budeme pokračovat na jih po silnici doHoi An. Krajina na cestě je krásné, jak jsme se obejmout pobřeží Jihočínského moře do likvidace naší cestě do velkolepé Hai Van projít. Zde jsme se zastavit obdivovat ohromující výhled na sever, na pláž Lang Co a na jih až k Danang City. Poté, co v Danang budeme zastavit na návštěvu muzea Cham. To domy nejúplnější sbírku artefaktů Cham kdekoli na světě. Pokračujeme do Číny Beach, kde je americký GI míval své R & R (odpočinek a relaxaci!) A Marble hory, jejichž pět vrcholů představuje pět prvků ve vesmíru (voda, dřevo, oheň, kov a země). Největší vrchol, Thuy Syn obsahuje řadu jeskyní, které se staly buddhistické svatyně. Cesta trvá asi 5 hodin. V odpoledních hodinách budeme mít naše první pohled Hoi An s pěší prohlídku starého města.

Den 10: Prozkoumat Hoi An, Seznam světového dědictví UNESCO (se snídaní)
Hoi An, dříve znám jako Faifo k předčasným západní obchodníci je ACpoškozování, malé město, které lze snadno prozkoumat pěšky. Mezi 17. a 19. století Hoi An byl prosperující mezinárodní obchodní přístav s velkou čínské a japonské populace. Pak ve druhé polovině 19. století přístav začal bahna a většina z města 's obchodní zájmy se stěhoval do nedaleké Danang. Více než jakékoliv jiné místo ve Vietnamu, Hoi zachovává pocit staletí a je oblíbený u všech cestovatelů. Můžete strávit čas procházkami po historickém městě nasávat atmosféru, která zkoumá mnoho čínských montážní haly a fascinující původních domovů, z nichž některé byly obsazeny stejné rodině pro patnáct generací.

Jeden z nejpozoruhodnějších montážní haly je Phuoc Kien aula, postavený v roce 1690. Pagoda uvnitř obsahuje složité sochy a kresby, v části věnované Thien Hau Thanh Mau, bohyně moře a ochránce rybářů. Neoficiální znak města je japonský Covered Bridge, Což je více než 400 let staré. To je si myslel, že byl postaven za účelem propojení těchto dvou komunit. Město je také slavný pro své obchody, zejména je to velký počet krejčích. Pokud byste chtěli, mohli byste mít zcela nový šatník pro vás tady! Riverside trhu je vždy ruch jako v úle, a to zejména v časných ranních hodinách, kdy denní úlovek přijde.

Která by vás mohla vzít jízdu lodí s jedním z místních žen v celé čt. Bon River. Možná byste chtěli pronajmout kolo a hlavu na vyhlídkovou jízdu na Cua pláž Dai, asi 4 km daleko, zastavil po cestě v některé z okolních obcí. Je tu dokonce možnost zlepšit své kulinářské umění s vietnamskými vaření lekci! Jedna věc je jistá - není nedostatek, co dělat v tomhle městě!

Den 11: Nha Trang: Paradise Beach (se snídaní)
Přijedeme v Nha Trang v časných ranních hodinách. Náš čas v Nha Trang je zdarma pro relaxaci a odčerpávajíSlunce na překrásné bílé písečné pláže a koupání v křišťálově čisté teplé vody. Jsme možnost vyzkoušet některé šnorchlování nebo potápění nebo s lodní výlet na nedaleké ostrovy.

Den 12: Nha Trang - Saigon (se snídaní)
Volný den v Nha Trang před nástupem do noční vlak do Saigonu.
 
Den 13: Ho Chi Minh City a Cu Chi tunely (snídaně / oběd / večeře)
Hned po příjezdu do Ho Chi Minh City, dříve známé jako Saigon, jsme transfer do hotelu. Ho Chi Minh City je největší a nejrušnější město ve Vietnamu s počtem obyvatel ve výši 6 milionů lidí. Hodně z každodenního života se odehrává v ulicích, které jsou lemované obchody, stánky a prodejci jejich zboží rozložené na stezce.

Nenechte si ujít rušný Ben Thanh Market - fantastické místo pro vyjednává všeho druhu! Tam je několik zajímavých památek v Saigonu. Válka Zbytky muzeum bohatství obrazů zválky, nejdojemnější je nazvaný Galerie 'Requiem', který je určen pro vietnamské a zahraničních novinářů a fotografů, kteří zahynuli během francouzské a americké konflikty.

Opětovné sjednocení palác byl v bývalé sídlo prezidenta Jižní Vietnam až do 30.dubna 1975, když severovietnamské tanky přišel vrhnul mezi přední brány, čímž se americké války na dramatický konec. V blízkosti paláce některé z nejlepších příkladů francouzské koloniální architektury jsou zastoupeny v podobě katedrály Notre Dame a Central Post Office.

Notre Dame katedrála byla postavena v letech 1877 a 1883 a kámen použit k vytvoření bylo vyvezeno v plném rozsahu z Francie. Vedle katedrály stojí Central Post Office, skončil v roce 1891. Je to další pěkný příklad francouzské architektury a je Vietnam největší pošta. Pro všechny své francouzské koloniální historie však, Ho Chi Minh City je zdaleka nejvíce moderním městem Vietnamu. To má řadu shopping centra, kina, diskotéky a matoucí množství barů.

V odpoledních hodinách jsme výlet do slavného Cu Chi tunely. Tato síť tunelů, která protáhla na více než 200 kilometrů, se stal legendární během 1960. Cu Chi tunely, hrál důležitou roli v americké válce v tom, že nemá Viet Cong kontroly velké venkovské oblasti pouze 30 - 40 km od Saigonu. Na jeho vrcholu, tunel systém protáhl z Saigon do kambodžské hranici. Síť, jejíž části bylo několik úrovní hluboko, včetně bezpočtu trap dveří, speciálně postavených obytných prostor, skladů, továren zbraní, polních nemocnic, velitelských středisek a kuchyní. Dnes zbývající tunely se stala hlavní turistickou atrakcí dává návštěvníkovi jedinečný zážitek a pocit z toho, co podzemí života v americké válce musí být rád. Tunely byly rozšířeny pro náš prospěch (jinak bychom nebyli schopni zadat.) Pro zájemce je tu i příležitostíležitost k požáru off kol z AK47 nebo MK16 na nedaleké střelnice. Údajně staré dřevěné cíle připomínal USA Marines.

Den 14: Ho Chi Minh City - Cestovní podél řeky Mekong (snídaně / oběd / večeře)
Dnes ráno jsme se cestovat po silnici do malého města Cai Be v srdci delty Mekongu. Odtud budeme na naši loď a vzít Cruise kolem přítoků mohutné řeky Mekong.

Po cestě jsme se navštívit některé místní domáckého průmyslu, včetně pufovaná-rýže a tvůrci rýžový papír, bonsai školky a rybích hospodářství, jakož i zkoumání plovoucí trh. Každá loď se obvykle prodává jedna konkrétní položka, ať je to dýně, ananas, cukrová třtina atd., a aby zákazník ví, kde nakupovat, ale visí tuto položku z nejvyšší části lodi. Odtud pojedeme ven do řeky Mekong sám, obrovská rozloha vody. Mekong řeka začne jeho životě v Tibetu a cestuje 4.500 km přes šest zemí břed nakonec proudí do Jihočínského moře. Náš oběd se bude na břehu jednoho z mnoha kanálů, které proplétat oblast, a bude obsahovat velmi chutné 'Elephant ucho ryby'. Po obědě jsme se pokračovat v tkát naši cestu přes složitou síť kanálů. Kanály provádí vše od lidský náklad na obrovské rýže čluny a jsou mízou Delta. Cestování lodí vám jedinečný pohled na život tady a později jsme dokonce navigovat některé užší kanály malé veslice. Dnes večer budeme hosty místní rodiny v srdci Vinh Long z domova pobytu.

Den 15: Mekong Delta - Ho Chi Minh City (oběd / večeře)
Po klidné snídani jsme se rozloučíme s našimi hostiteli a okouzlující vzít na loď k návštěvě kulturní obec nedaleko města Vinh Dlouhé. Zde můžeme vidět cihla pece, tofu a keramických dlaždic Výroba a dokonce i rakve-výrobce! Z Vinh dlouho jsme transfer po silnici zpět do Ho Chi Minh Cityv odpoledních hodinách. Máme pár volných hodin v HCM město před příchodem do naší tour leader na rozloučenou večeři. Možná byste mohli mít cyklo a prozkoumat Cholon, Saigon je China Town. Pokud ano, nezapomeňte se podívat na Binh Tay trhu, největší trh ve Vietnamu.

Den 16: Odjezd z Ho Chi Minh City (se snídaní)
Prohlídka končí po snídani. K dispozici bude transfer vás odveze na letiště k odletu letu. Konec turné.

Tour Included:
¤ A / C soukromé auto / bus
¤ Vlakové jízdenky, jak je uvedeno v programu (první třída)
¤ loď k návštěvě Halong Bay, Hue, Nhatrang, Mekong delta
¤ Professional cizího jazyka mluvícího průvodce (prosím dotaz Váš jazyk průvodce)
¤ Všechny přijetí náklady na místech uvedených v itineráři
¤ cestovní pojištění.
Tour excluded:
¤ žádosti o udělení víza poplatky
¤ oběd na první den
¤ Mezinárodní letenek a letištní taxy
¤ Osobní / jiné výdaje
¤ Nápoje
¤ Jednolůžkový pokoj

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 pax
3 pax
4 pax
5-6 pax
7-8 pax
9-10 pax
11~12 pax
Sgl. Sup.
2 star

1170

980
860
810
720
710
670
250
3 star
1340
1180
1030
980

880

840
840
375

4 star

1770
1600
1450
1410
1320
1300
1250
680
5 star
2290
2120
1970
1920
1820
1800
1760
1080
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Vietnam Impressions Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam