Chuť Vietnam prohlídka

Tour Code : ETV989
Destination : Ho Chi Minh - Tay Ninh - Cu Chi - Mekong Delta - Danang - Hoian - Hue - Halong - Hanoi
Start City : Ho Chi Minh City
Activity :  
Duration :  10 dní / 9 nocí

Start Price :   436 - 928 US $ See English version and send enquiry to us Taste Of Vietnam Tour
 

Tour Descption:
Všechny rysy tohoto ohromující země jsou zahrnuty v tomto kompaktním výlet. Historie, staré svět-šarm a živé barvy jsou jen některé z věcí, budete zkušenosti na této cestě přes neuvěřitelně krásné Vietnam. Výlet začíná v Ho Chi Minh, prochází centrální Vietnam před končí v Hanoji
Gallery:

Mekong Delta

Hoi An

Cuchi Tunnel

One Pillar Pagoda in Hanoi

Halong bay

Halong Bay

Hoi An

Hanoi

Hanoi

Hue

Hue

Ho Chi Minh City

Ho Chi Minh City

Tour Itinerary :
Den 01: Příjezd - Ho Chi Minh City
Při příjezdu na Tan San Nhat letiště, vy jste se setkal, a převedeny na hotel. Ho Chi Minh City je centrum obchodu, financí, kultury a cestovního ruchu ve Vietnamu. Toto rušné metropole, v rozporu se svým severní protějšek, je přeplněn motocykly a automobily, vzrušený četné nákupní oblasti a kaváren. (Pokud čas dovolí) jsme procházku dolů město, aby prozkoumala různé místních způsobů života. Zůstat přes noc v Ho Chi Minh City.

Den 02: Ho Chi Minh City - Tay Ninh - Cu Chi - Ho Chi Minh City (se snídaní)
V čele čtvrtletí Cao Dai sekty se nachází v Tay Ninh. Toto náboženství bylo založeno v roce 1923 a nyní čísla více než 2 miliony členů. Po snídani jsme se cestovat do silnice, na Tay Ninh vidět ozdobný chrám Cao Dai a navštěvovat fantastický polovině-denní službu, kdy následovníci zaplnit sál nosit barevné šaty, symbol zvědavý kombinace konfucianismus, taoismus a buddhismus.Poté budeme pokračovat do slavného Cu Chi tunely, které byly neuvěřitelné podzemní sítě postavené na vietnamské bojovníky během dlouhého boje za nezávislost. Tunely obsažené v nemocnicích, plus ubytování a školy, a byl používán jako vojenská základna pro Vietcong v americké válce. Zůstat přes noc v Ho Chi Minh City.

Den 03: Ho Chi Minh City - Mekong Delta - Ho Chi Minh City (snídaně / oběd)
Okruh z města, jsme cestovat silnice na Mekong Delta, Vietnam největší rýzi. Po příjezdu do My Tho jsme se vydali na loď navigaci kolem složité malých kanálů v deltě regionu, což je skvělý způsob, jak pozorovat místní životní styl close-up a chytit názor tečkované mnoho ostrovů. Vzrušující výlet absolvuje svěží zeleně před příchodem do slavné Unicorn Island. Zde máme možnost procházky kolem sadu, ochutnat mnoho sezónní ovoce a vychutnat si nádherný tradiční hudby.

Další zastávka našíVýlet je Ben Tre provincii navštívit některé fascinující místního průmyslu. Poté, co hodoval na obrovský oběd se vrátíme do Ho Chi Minh, zastavíme po cestě vidět krásné Ving Trang Pagoda a Cho Lon, Saigon je čínská čtvrť, která je nabitý posvátné chrámy a tajemná, úzkými uličkami. Zůstat přes noc v Ho Chi Minh City.

Den 04: Ho Chi Minh City - Danang - Hoian (se snídaní)
Dnes jsme strávit půl dne viděl některé významné památky města. Míjíme nyní-zbořeny války americkou ambasádu, než jsme navštívit sjednocení palác, který byl v bývalé sídlo prezidenta Jižní Vietnam až do konce dubna 1975, a některé francouzské koloniální struktury, včetně katedrály Notre Dame, starý Sai Gon pošty. Po shlédnutí Jade Emperor Pagoda a války Zbytek Museum, budeme pokračovat v naší cestě na rušné Ben Thanh trh, kde by nic a vše je na prodej!. Další zastávka naší cesty je Danang přes krátký let z Ho Chi Minh. On Arrival jste pozdravil a řízený na Hoian, který byl původně přístavu Cham, ale byl ovlivněn dolů staletí bezpočet obchodníků z různých kultur. Přenocování v Hoian.

Den 05: Hoian - Hue (se snídaní)
Antické architektury Hoian je fascinující kombinací vietnamské tradiční znaky s čínskými a japonskými vliv. Existuje spousta vidět v této nádherné a poklidné městečko, některé z nich jsou slavné japonské krytých mostů, keramika muzeum, 200 let starý Tam Ky House, Chua Ong Pagoda, vibrující trhu. My návštěvě na naší ranní vycházka minulosti mnoho nízké kachlová domů roztroušených podél malých uliček a montážních hal, které odrážejí města multi-kulturní minulostí. Po odchodu Hoian, jedeme na sever do Hue. Cestou jsme se udělat mezipřistání na senzační Marble hory, Non Nuoc Beach a Danang City návštěvu muzea Cham. My pak po silnici přechod přes scénický Hai Van Pass před arrivIng v Hue, Vietnam poslední imperiální kapitál Vietnamu. Přenocování v Hue.

Den 06: Hue (se snídaní)
Po snídani jsme se vydali na lodi pro výletní proti proudu na Parfémy River, který také dává nám chuť malebné krajiny stejně jako příjemnou dovolenou na krásném pagoda Thien Mu na. Po ukončení používání tohoto symbolu Hue jsme se pokračovat v navigaci k mauzoleu císaře Minh Mang, v klidném prostředí zahrad a jezer. Další zastávka naší cesty je komplikované královské hrobky císaře Tu Duc a slavná pagoda z Tu Hieu. Po návratu do města jsme se pak projít na rušný Dong Ba trhu a předat mnoho fantastických stravovacích míst, kde mají návštěvníci možnost ochutnat některé místní speciality. Zůstat přes noc na v Hue.

Den 07: Hue - Hanoi - Halong (se snídaní)
Masivní citadela Hue, obsahující Imperial City a Purple Zakázaného města, se nesmíte nechat ujít. Tato královská rezidence byla všichni ale zničil v průběhu roku 1968 Tet útok, Nicméně je stále fascinující procházku mezi trosky. Máme navštívit toto mistrovské dílo a mít volný čas na prozkoumání města před nástupem do letadla krátkého letu na sever. Po příjezdu do Hanoi, jsme se vydali na tři a půl hodiny jízdy na Halong, opravdu jedna z nejmalebnějších Vietnamu působivé památky. Cestou budeme mít možnost, aby přestal, jak jste, prosím, aby roztáhly nohy a fotit. Přenocování v Halong.

Den 08: Halong - Hanoi (snídaně / oběd)
Podivuhodný Halong Bay je skutečně jedním z nejpůsobivějších Vietnamu scénický památky. Okruh z města jsme se nalodit na loď pro zkoumání legendární Halong Bay. Tato vzrušující pět hodin výletních nám poskytne nádherný výhled na malebné scenérie mísení s oblohou a některé 3.000 vápencové ostrovy stoupající překvapivě z jasných a smaragd vody. Útvary vápencové krasové jsou poseté plážemi, jeskyněmi a krásné jeskyně. Cestou budeme kotvy pro neuspěchaný plavat v ústranízátoce a příjemný návštěva některého z mnoha skrytých jeskyní pod čnící skály. Po obědě plody moře na palubě se vrátíme do Ha Noi, zastavil na cestě na vesnici Tung keramika Trieu. Zůstat přes noc v Ha Noi.

Den 09: Hanoi (se snídaní)
Dnes jsme si celý den prohlídka města začíná Ho Chi Minh Komplexní. Tato stránka obsahuje slavné mauzoleum zakladatele národa Ho Chi Minh, prezidentského paláce a Ho Chi Minh domu na chůdách. V blízkosti tohoto komplexu je jeden sloup Pagoda, jejíž počátky se datují k založení města. Sledujeme to s chrám literatury, který je dobře známý jako první univerzita ve Vietnamu a působivé etnologický muzeum, věnované na 54 Vietnamu etnických skupin. Nádherné Západní jezero a muzeum s vynikající kolekci artefaktů ilustrující vietnamské dějiny jsou i vrcholem naší cesty. Máme navštívit tyto památky před pokračováním mírového jezera Hoan Kiem. V přední části tétoJezero je slavné vodní loutkové divadlo, kde budeme vidět fantastický výkon. Zůstat přes noc v Ha Noi.

Den 10: Hanoi - Odjezd (se snídaní)
Tam je volný čas pro vás k relaxaci, nebo dále zkoumat Ha Noi. Výlet končí po svém přemístění na letiště Noi Bai k odjezdu. Konec turné.
Tour Included:
  • A / c soukromé auto / van k vyzvednutí, transfer & poznávací jako na program
  • Anglicky / francouzsky mluvící průvodce.
  • Vstupné & Travel povolení.
  • Elephant jízdy.
  • Hotel ubytování založené na Twin / zdvojnásobit či ztrojnásobit podíl.
  • Stravování, jak je uvedeno v programu (B = Snídaně, L - oběd, D = večeře).
  • Domácí letu: Pleiku - Danang (economy class)
Tour excluded:
  • Cestovní pojištění.
  • Nápoje a jiné pokrmy, které nejsou uvedeny v programu.

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 per
3-4 per
5-6 per
12-14 per
 
1098
1009
963
680
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Taste Of Vietnam Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam