Vietnam Exkluzivní výlet

Tour Code : ETV990
Destination : Ho chi Minh - Tay Ninh - Cuchi - Mekong Delta - Danang - Hoian - Myson - Hue - Hanoi - Halong - Hoalu - Tamcoc
Start City : Ho Chi Minh City
Activity :  
Duration :  12 Days / 11 nocí

Start Price :   500 - 1077 US $ See English version and send enquiry to us Vietnam Exclusive Tour
 

Tour Descption:
S množstvím kulturních památek, nádhernou přírodní krásou a některé nejlaskavější lidé na světě, Vietnam nabízí cestovatele s nepřekonatelnou bohatost a rozmanitost ...
Gallery:

Cai be Market in Mekong

Ho Chi Minh City

Hoian Ancient Town

Perfume River in Hue

Turtle Tower in Hanoi

Halong bay

MekongDelta

MekongDelta

Ho Chi Minh City

Cu Chi Tunnels

Cu Chi Tunnels

Tour Itinerary :
Den 01: Ho Chi Minh City příjezdu (se snídaní)
Při příjezdu na Tan San Nhat letiště, vy jste se setkal, a převedeny na hotel. Ho Chi Minh City, dříve známé jako Saigon, je centrem obchodu, financí, kultury a cestovního ruchu ve Vietnamu. Toto rušné metropole, v rozporu se svým severní protějšek, je přeplněn kol a motorek, nadšení četné nákupní oblasti a kaváren. (Pokud to dovolí čas) jsme se projít kolem centra města, aby prozkoumala různé místních způsobů života.

Den 02: Ho Chi Minh City (se snídaní)
Dnes jsme si celý den prohlídky s námi na některé významné památky z Ho Chi Minh. Míjíme nyní-zbořeny válečných amerického velvyslanectví na naší cestě ke znovusjednocení Palace. Tato slavná stavba byla bývalá rezidence prezidenta jižního Vietnamu až do konce dubna 1975. V blízkosti paláce jsou některé pozoruhodné francouzské koloniální struktury, včetně katedrály Notre Dame a Staré Sai Gon pošty. NásledovatIng památek historické muzeum a Jade Emperor Pagoda. Také návštěva války Zbytek muzea a poté pokračuje na rušné Ben Thanh trh, kde by nic a vše je na prodej! Zbytek dne bude zdarma pro vás dále prozkoumat město, nebo jednoduše k relaxaci.

Den 03: Ho Chi Minh City - Tay Ninh - Cu Chi - Ho Chi Minh City (snídaně / oběd)
V čele čtvrtletí Cao Dai sekty se nachází v Tay Ninh. Toto náboženství bylo založeno v roce 1923 a nyní čísla více než 2 miliony členů. Po snídani jsme se cestovat do silnice, na Tay Ninh vidět ozdobný chrám Cao Dai a navštěvovat fantastický polovině-denní službu, kdy následovníci zaplnit sál nosit barevné šaty, symbol zvědavý kombinace konfucianismus, taoismus a buddhismus. Poté budeme pokračovat do slavného Cu Chi tunely, které byly neuvěřitelné podzemní sítě postavené na vietnamské bojovníky během dlouhého boje za nezávislost. Tunely obsažené v nemocnicích, plus UBYTOVÁNÍion a školy, a byl používán jako vojenská základna pro Vietcong v americké válce.

Den 04: Ho Chi Minh City - Mekong Delta - Ho Chi Minh City (se snídaní)
Okruh z města, jsme cestovat silnice na Mekong Delta, Vietnam největší rýzi. Po příjezdu do My Tho jsme se vydali na loď navigaci kolem složité malých kanálů v deltě regionu, což je skvělý způsob, jak pozorovat místní životní styl close-up a chytit názor tečkované mnoho ostrovů. Vzrušující výlet absolvuje svěží zeleně před příchodem do slavné Unicorn Island. Zde máme možnost procházky kolem sadu, ochutnat mnoho sezónní ovoce a vychutnat si nádherný tradiční hudby. Další zastávka naší cesty je Ben Tre provincii navštívit některé fascinující místního průmyslu. Poté, co hodoval na obrovský oběd se vrátíme do Ho Chi Minh, zastavíme po cestě vidět krásné Ving Trang Pagoda a Cho Lon, Saigon je čínská čtvrť, která je nabitý posvátné chrámy a mysterious, úzkými uličkami.

Den 05: Ho Chi Minh City - Danang - Hoian (se snídaní)
Brzy ráno transfer na letiště k letu do Da Nang. Po příjezdu jsme pozdravili a řízený krátkou vzdálenost Hoi An, která byla původně přístavu Cham, ale byl ovlivněn dolů staletí bezpočet obchodníků z různých kultur. Existuje spousta vidět v této klidné a příjemné městečko, z nichž některé jsou slavné japonské krytých mostů, keramika muzeum, 200 let starý Tamky House, Chua Ong Pagoda a vibrující trhu. Máme navštívit tyto památky na okouzlující vycházka minulosti mnoho nízké kachlová domů roztroušených podél malých uliček a montážních hal, které odrážejí města multi-kulturní minulostí.

Den 06: Hoian - Můj syn - Hue (se snídaní)

Další cíl naší cesty je Hue. Cestou navštívíme My Son, do Svaté země lidí Cham, který byl nedávno recorgnized jako místo světového dědictví. Po opuštění tohoto orientačního bodu budeme pokračovat our cesty do Hue s mezipřistáním na senzační Marble hory a Non Nuoc Beach. Klikaté silnice začíná jako my, aby naše cesta nahoru velkolepý Hai Van Pass. Na vrcholu průsmyku jsme se zastavit obdivovat fantastický výhled na sever až Lang Co a na jih do Danang.

Přijet do Hue vidíme masivní pevnosti, obsahující Imperial City a Purple Zakázaného města. Tato královská rezidence byla všichni ale zničil v průběhu roku 1968 Tet útoku, nicméně je stále fascinující procházku mezi trosky.

Den 07: Hue (se snídaní)

Krásné řeky pagoda Thien Mu na který nyní stává symbolem Hue a komplikované královské hrobky císaře Tu Duc se nevynechat. My tyto prvky zahrne do Cruise půlden o Parfémy River, který také dává nám chuť malebné krajiny, stejně jako příjemný návštěvu mauzolea císaře Minh Mang, v klidném prostředí zahrad a jezer. Po působivé výlet na lodi jsme si procházku do rušného Dong Ba trhu, ježprodává širokou nabídkou místních výrobků a řemesel. Cestou míjíme řadu fantastických stravovacích míst, vše je ideální pro návštěvníky ochutnat některé místní speciality.

Den 08: Hue - Hanoi (se snídaní)

Po snídani jsme se prozkoumat Hue na vlastní až do převodu na letiště pro krátký let na sever. Ha Noi, Vietnam hlavní město, je stylový a milostivý město, které si zachovává unikátní starý svět šarm a některé Asie nejvýraznější koloniální architektury. Relaxační atmosféra je také upozornit na Hanoi. Po kontrole v hotelu, budeme mít čas navštívit krásné jezero Hoan Kiem s posvátným chrámem, malebné West Lake a Dong Xuan trhu. Perfektní způsob, jak dokončit den je užít si krátké cyklo výlet přes rušný Staré čtvrti ulice pojmenovaná po určité zboží, jakmile nabízeny k prodeji v těchto místech.

Den 09: Hanoi - Halong (se snídaní)
Prohlídka začíná Hanoi Ho Chi Minh Complex, obsahující mauzoleumnároda zakladatel Ho Chi Minh, Prezidentský palác a Ho Chi Minh domu na chůdách. V areálu také zahrnuje jeden sloup Pagoda, jejíž počátky se datují k založení Hanoi. Sledujeme to s výletem do chrámu literatury, známé jako první univerzita ve Vietnamu, a historické muzeum, které zobrazuje vynikající kolekci artefaktů ilustrující vietnamské historie. Mírové jezero Hoan Kiem a rušný Dong Xuan trhu jsou také navštívil předtím, než jsme odjezd na Halong Bay prostřednictvím scénického krajiny.

Den 10: Halong - Hanoi (snídaně / oběd)
Dnes jsme nastoupit na loď pro zkoumání legendární Halong Bay. Tato vzrušující pět hodin výletních nám poskytne nádherný výhled na malebné scenérie mísení s oblohou a některé 3.000 vápencové ostrovy stoupající překvapivě z jasných a smaragd vody. Útvary vápencové krasové jsou poseté plážemi, jeskyněmi a krásné jeskyně. Cestou jsme se upevní nara neuspěchaný plavat v ústraní zátoce a příjemný návštěva některého z mnoha skrytých jeskyní pod čnící skály. Po obědě plody moře na palubě se vrátíme do Ha Noi, zastavil na cestě na vesnici Tung keramika Trieu. Přijedeme včas, aby viděl večerní představení slavného Hanoj vody loutky.

Den 11: Hanoi - Hoa Lu - Tam Coc - Hanoi (se snídaní)

Základní kapitál Vietnam od 968 AD k 1010 AD během Dinh a brzy Le dynastie je Hoa Lu, který však opustil své dědictví v podobě dvou malých chrámů, každý z nich téměř tisíc let starý. Po dvou a půl hodiny jízdy od Hanoje návštěvy těchto zbývajících struktur, jsme se věnuje Dinh a Le pravítka, pak stoupání 200 kroků na vrchol Ma Yen držák na fantastický výhled na okolí. Další zastávka naší cesty je Tam Coc, která je zvaného "Pozemní Halong Bay". Bereme výlet lodí na řece prostřednictvím tiché a klidné krajině rýžových polí uprostřed vápencových útvarů na jeskyněze dne Tam Coc.

Den 12: Hanoi - Odjezd (se snídaní)
Tam je volný čas na odpočinek, nebo dále zkoumat Ha Noi. Výlet končí po svém přemístění na letiště Noi Bai k odjezdu. Konec služby.
Tour Included:
 • Doprava do osobního automobilu / van
 • Cyclos Cruise
 • Vnitřní vlakové jízdenky: Nha Trang - Da Nang, Hue - Hanoi (A / c soft spáč)
 • Všechny pick up a transfery z / na letiště, z / do Boat Quay
 • Anglicky mluvící průvodce
 • Všechny vstupní poplatky
 • Hotel ubytování založen na 2 osoby sdílení Twin nebo dvoulůžkový pokoj
 • Half jídla penze balíček, jak je uvedeno (B = Snídaně, L = oběd, D = Večeře)
 • Schváleno zvací dopis pro vietnamské vízum
Tour excluded:
 • Mezinárodní lety do / z Vietnamu
 • Cestovní pojištění
 • Nápoje
 • Ostatní jídla, které nejsou uvedeny v programu
 • Prací a telefonicky na hotely
 • Vietnamské vízum

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 per
3-4 per
5-6 per
12-14 per
 
1077
1035
999
500
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Vietnam Exclusive Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam