Backroads Vietnamu

Tour Code : ETV1088
Destination : Hanoi - Sapa - Hue - Hoi An - Buon Ma Thuot - Kon tum - Pleiku - Quinhon – Nhatrang - Ho Chi Minh City
Start City : Ho Chi Minh City
Activity :  
Duration :  24 dní / 23 nocí

Start Price :   Contact us! US $ See English version and send enquiry to us Vietnam Tour from North to South 24 days / 23 nights
 

Tour Descption:

Tato jedinečná cesta přes Vietnam odkazy fascinující města Hanoi a Ho Chi Minh s dechberoucí krajině centrální vysočiny. Naše cesty nás do venkovské krajiny s smaragdovou zelenou rýžová pole a odlehlých vesnicích. Tento výlet návštěvy Vietnamu je nejvíce dech beroucí vodních cest a horských krajin. Bude vám vřele objal a přivítá usmívající se tváře, jak si projít vesnicích.


Gallery:

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Sapa

Sapa

Hue

Hue

Hue

Hue

Hoi An

Ho Chi Minh City

Hoi An

Da Nang

Buon Ma Thuot

Buon Ma Thuot

Kon Tum

Qui Nhon

Nha Trang

Tour Itinerary :

Den 1: Příjezd v Hanoji
Náš zástupce / průvodce se setkat a pozdravit vás na letišti. Cesta do hotelu. Přenocování v Hanoji.

Den 2: Hanoi - Sapa (B, L)
Vychutnejte si 5 hodin jízdy okružní k návštěvě města památek, jako je Ho Či Minovo mauzoleum, jeden sloup Pagoda, chrám literatury (první univerzity postaven v 11 století), Hanoi Hilton muzea. Zdarma pro pěší kolem Hanoji staré čtvrti na nákupy a krátké návštěvy Dong Xuan trhu. Užijte 1 hodina cyklo tour kolem staré čtvrti Hanoi City a tradiční vodní loutkové show. Transfer zpět do hotelu. Přenocování v Hanoji.

Den 3: Sapa (D)
Vychutnejte si 5 hodin jízdy okružní k návštěvě města památek, jako je Ho Či Minovo mauzoleum, jeden sloup Pagoda, chrám literatury (první univerzity postaven v 11 století), Hanoi Hilton muzea. Volný pěší kolem Hanoi Old Quarter pro nákupy a krátké visto Dong Xuan trhu. Užijte si výlety 1 hodina Cyklotrasy kolem staré čtvrti Hanoi City a tradiční vodní loutkové show. V 22: 00, jedeme do Hanoje vlakové nádraží na palubě přes noc vlakem do Sapa.

Den 4: Treking do Van Village Ta (Homestay) (B)
Během následujících tří dnů jsme trek prostřednictvím této krásné horské oblasti a sledovat různé zvyky a kultury některých menšin. Trekingové bude těžké někdy s nějakou strmě do kopce az kopce pěšky, ale velkolepé kulisy, se směs terasových polí rýže-a kopce vesnic, dělá potíže všem vyplatí. Míra fyzické přípravy se doporučuje, aby zajistil maximální požitek z chůze. Trávíme noci v místních vesnicích, jako hosté z vesničanů. Zařízení jsou velmi základní, ale zážitek je určitě unikátní. Naše první noc trekingové je strávil v obci Zay s názvem Ta Van.

Den 5: Treking do Ban Ho Village (Homepobytu) (B)
Jsme pokračovat v naší trek, procházející mnoha různých hilltribe vesnicích podél cesty. Na naší cestě jsme se setkat se spoustou místních lidí. Černá Hmongů, Tay, Red Dao a Sa Pho jsou některé z mnoha menšinových skupin, kteří se usadili v této odlehlé oblasti. Naše druhá noc trekingové je s největší pravděpodobností strávil ve vesnici Ban Ho.

Den 6: Ban Ho - Sapa (B, L, D)
Krajina na severu je bezkonkurenční. Rozsah Fan Si Pan pyšní Vietnam nejvyšší hora a půjčuje alpský cítí k okolí tohoto kopce stanice. Máme kompletní naše pěší expedice v odpoledních hodinách a návrat do Sapa na zasloužený odpočinek a řádnou sprchu!

Den 7: Sapa - Lao Cai - Hanoi (B, L)
Brzy začít s odletem Sapa, jak jsme opět kolem hranice města Lao Cai a hlava pro kopce směrem na východ. Máme navštívit živé a barvité neděli trhu Bac Ha, pravděpodobně jeden z nejvíce barevných trhů na světě! Zdevidíme mnoho etnických menšin, ale dominantní je příhodně pojmenovaný Květina Hmong. Všechny tyto etnických menšin kmeny nosit odlišné oblečení a přišel do města na obchod na tento jeden den v týdnu. Vrátíme-li se Lao Cai, jsme se chytit noční spáč vlakové pro osmihodinový noční cestu zpět do Hanoje.

Den 8: Hanoi (B)
Přijít zpátky v hlavním městě, máme volný den, procházet se kolem a vychutnat si některé z městských dalších zajímavostí. Procházka kolem Hoan Kiem Lake, je skvělý způsob, jak vidět, jak velké množství života tohoto města se točí kolem tohoto dost vodní útvar. Navštivte chrám Ngoc Son a dozvědět se o legendě obří zlaté želva, který kdysi obýval jezera. Snad poté, odpolední čaj v Metropole Hotel? Ve večerních hodinách je možnost vychutnat představení unikátní vodní Loutky.

Day9: Hanoi - Hue (B, L)
Přenos na letiště chytit ranní let doHue. Check-in v hotelu při příjezdu a vzít občerstvit na chvíli. Toto klidné město je široce známý pro velkolepou architekturu své citadely, paláce, královské hrobky, pagod a chrámů postavena podle Nguyen dynastie. My návštěva významných lokalit, včetně Imperial tvrze s Zakázaného města, jako je Royal v Pekingu. Zdarma nákupy v Dong Ba trhu. Přenocování v Hue.

Den 10: Hue
Ranní turné k návštěvě královské mauzoleum císaře Tu Duc a krásné Thien Mu Pagoda nejsou nechat ujít. My tyto prvky zahrne do prohlídky plavba po Parfémy River, který také dává nám chuť klidné krajině. Vracíte se na město, jsme pak navštívit citadelu a Purple Zakázaného města. Přenocování v Hue.

Den 11: Hue - Hoi An (B, L)
Dnes ráno jsme se pustit na jedné z nejkrásnějších vietnamských silnicích výlety na přechod přes Hai Van Pass, na Danang. Pokračujeme na jih do Číny Beach, těšil jako'R & R' spot během vietnamské války, který leží na pozadí senzační Marble hory. Také návštěva těchto 'hor', které se skládají z pěti vrcholů, které jsou skutečně vápenec s mramorovými výchozů a jsou vidět na symbolizovat pět elementů: oheň, voda, země, dřeva a kovu. Historie hor je bohatý jeden. Oni byli jednou použité Chami pro náboženské účely, ale ve více nedávné době se stal rájem pro Viet Cong, s jejich jasnou představu o základní vzduchu Danang - najednou nejvytíženější letiště na světě. Dobrá obuv je zásadní, jako cesty mezi skalami jsou někdy klouže. Náš cíl na konci dne je Hoi An. Existuje mnoho street-Side kaváren a restaurací v Hoi An - ideální místa k dorazit den odběru kulinářské skvosty tohoto města.

Den 12: Hoi An (B, D)
Hoi An byl původně port Cham města, ale bylo ovlivněno během staletí tím, nesčetné množství obchodníků z Variorganizační jednotky kultury. Tam je výrazně čínský vzhled s pagody a montážní haly roztroušených podél malých uliček. Hoi An byl jednou rušný přístav v staletí pryč před řekou ucpalo. Dnes hodně z toho je nádherný stojaté město ovzduší živost. Klid a kouzlo tohoto města, s jeho nízkou kachlová domy z něj činí jeden z nejvíce nádherné místa k návštěvě ve Vietnamu. Je to neustálé oblíbené našich cestujících a zaměstnanců. Vycházka se nám vidět historickém domě (dříve domov pro prominentní obchodník), japonský Covered Bridge, čínská montážní haly a muzeum. Během volného odpoledne si můžete vychutnat jízdu na kole v přírodě, nebo relaxovat v blízkém Cua Dai Beach.

Den 13: Hoi An - Da Nang - Buon Ma Thuot (B)
Vyzvednutí na letišti v Buon Ma Thuot a řídit asi 80 km na venkovské obce Nam Ka před chůze poslední 3 km do našeho domu na noc. Naše Homestay je v obci Rai, kterýje menšina Ede vesnice. Naše ubytování, tradiční dlouhý dům-on-chůda skupiny Ede, je velmi jednoduché, ale čisté a pohodlné.

Den 14: Buon Ma Thuot - Rai vesnice (B, L)

Jsme vyzvednout v Buon Ma Thuot v odpoledních hodinách. Řidičské asi 80 km na venkovské obce Nam Ka před chůze poslední 3 km do našeho domu na noc. Náš rodině v obci Rai, který je menšinovým Ede vesnice. Naše ubytování, tradiční dlouhý dům-on-chůda skupiny Ede, je velmi jednoduché, ale čisté a pohodlné.

Den 15: Nam Ka les - Buon Triet Lake - Jatu (B)
Dnes máme celý den pro pěší přes stálezelených lesů na krásné jezero Buon Triet. Trek je 18 km, ale je odstupňována snadné a teplota zůstává docela pohodlné. Jsme vyzvednout na šlapadla a užijte si jízdu napříč této krásné jezero před požívajícími odpoledne plavat. Dnes večer se vydává do vesnice, kde Jatu naši hostitelé belong na M'Nong menšiny.

Den 16: Jun vesnice - Lak Lake - M'lieng obce (B)
Budeme mít individuální dopravy do obce června Požitek z jízdy přes jezero Lak na slon na M'Lieng vesnice. Procházky kolem vesnice objevovat každodenní život etnických menšin ve středohoří. Zpět na obec červen lodí. Tento večer je strávil v hotelu v Buon Ma Thuot, kde můžete mít potěšení z horkou sprchu. V noci, měl by se projít po ulicích a vychutnat si některé z nejlepších kvalitní kávy ve Vietnamu.

Den 17: Buon Ma Thuot - Kon Tum (B),
Existuje několik zajímavých věcí, které se dnes ráno. Navštivte Etnografické muzeum, kde můžeme vidět mnoho věcí pochází z každodenního života etnických menšin ve Vietnamu, jako jsou: oblečení, kultivovaný nářadí, hudební nástroje ... Pokračujeme na Khai Doan Pagoda, poslední z dynastie Nguyen ve středohoří. Architektura této pagody se mísí mezi dlouhodobými dům-on-chůdách skupiny Ede a tradiční dům v Hue. Navštivte Buon Ma Thuot je rušný regionálního trhu. Můžete si koupit nějaké suvenýry před jízdou na Kon Tum během odpoledne. Přenocování v hotelu v Kon Tum.

Den 18: Kon Tum - Kon Ko Tu vesnici (B, L)
Navštivte Velký seminář, Dřevěný kostel a cesta k Kon Ko Lor obce II. Start pěší přes Kon Ko vesnici Ri, přes rýži a cukr-třtinových polích. Setkáte se Bana etnické lidi a seznamte se s architekturou Rong domu, který vypadá jako sekerou ukazující do nebe. Později odpoledne vychutnat jízdu na řece Nafukovací člun s Kon Ko vesnice Tu. Tento večer je strávená v Rong domě, který patří k menšině Bana.

Den 19: Dakto - Plei Phun - Plei Ku (B, L)
Soukromé dopravy bude nás Dak Pro. Procházka přes visutý most k návštěvě některé vesnice Se menšiny Dang. Zpět na Kon Tum a dopravu na Plei Ku. Navštivte Phun vesnice, tradičníObec Jarai etnické skupiny s typickou hřbitově v středohoří. Hroby zdobí dřevěné sochy. Chystáte se na T'nung Lake před kontrolou v hotelu v Plei Ku.

Den 20: Plei Ku - Qui Nhon (B, L)
Dnes jedeme do Quy Nhon přes dálnici č.19 s mezipřistáním na Khe navštívit bývalé základny: 1. Bn 7. CAV Base Camp, 3. BDE "Garry Owen" Base Camp, pohledu na západ od 3. BDE, překážka Line, 1 / 9 CAV prostoru a Manyang projde, na oběd na cestě. Pokračovat na Quy Nhon. Přenocování v Beach Resort v Quy Nhon.

Den 21: Qui Nhon - Nha Trang (B)
Ráno odjezd na pláž města Nha Trang do Highway 1, zastavení v kterémkoli bodě, která vás zajímá podél cesty. Přílet na Nha Trang, zkontrolujte na hotel. Volný večer na procházky po městě. Přenocování v Nha Trang městě.

Den 22: Nha Trang (B)
Dobré ráno, budeme brát soukromé plavby na návštěvu Mun ostrov. Mořejídlo oběd podávaný na palubě. Zdarma ke koupání, odpočinek. Vrací do svého města asi 04: 00pm v odpoledních hodinách. Přenocování v hotelu ve městě Nha Trang.

Den 23: Nha Trang - Ho Chi Minh City (B)
Zdarma na volný čas až do převodu na letiště, aby letu Saigon - Vietnam největší město má vzrušující bzučet jako miliony lidí shon kolem na jejich každodenní činnost. Uvidíme historického znovusjednocení palác a několik skvělých příkladů francouzské koloniální architektury z pohodlí cyklo. Budete mít možnost na zbytek dne si vytvořit svůj vlastní průzkum objevovat město. Přes noc v Saigonu.

Den 24: Ho Chi Minh City Odjezd (B)

Zdarma na volný čas až do přeložení do Tan Son Nhat letiště, aby odlet kupředu. Home Sweet Home. Konec služby.

Tour Included:
 • Ubytování (double / twin sdílení)
 • Soukromé vyzvednout a transfer (A / C van)
 • Anglicky mluvící průvodce
 • Stravování a občerstvení specifikované v programu výletu
 • Návrat vlaky (noční vlaky)
 • Všechny vstupní, povolení a hostující poplatky
Tour excluded:
 • Žádost o vízum poplatek & vízové poplatky
 • Letiště odletu daně
 • Jídla, které nejsou uvedeny v programu
 • Všechny ostatní mezinárodní lety
 • Osobní cestovní pojištění
 • Všechny osobní náklady
 • Všechny dary a tipy pro řidiče a průvodce

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Vietnam Tour from North to South 24 days / 23 nights

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam