Pandaw Cruise (8 dní / 7 nocí)

Tour Code : ETV1109
Destination : My Tho - Cai Be - Chau Doc / Border Crossing Phnom Penh - Kampong Cham - Tonle River
Start City : Ho Chi Minh
Activity :  
Duration :  8 dní / 7 nocí

Start Price :   Contact us US $ See English version and send enquiry to us Pandaw cruise (8 days/ 7 nights) from Mekong Delta to Cambodia
 

Tour Descption:
PANDAW CRUISE: Saigon do ANGKOR přes Kampong Cham
Gallery:

Pandaw cruise

Pandaw cruise

Pandaw cruise

Pandaw cruise

Pandaw cruise

Pandaw cruise

Pandaw cruise

Tour Itinerary :

Den 1: My Tho
Zaregistrujte se na 0930 na renesanční Riverside Hotel v Saigonu a převod na 1100 do přístavu Delta My Tho autobusem, aby se zabránilo přílivu zpoždění na Gao kanálu Cao. Ušetřený čas to nám dává více času na divočejší oblastech proti proudu. Transfer doba je přibližně dvě hodiny. My Tho je rozbočovač Delta, ale ne velký kulturní zájem, takže jakmile budeme na palubě vyplula a na oběd. V odpoledních hodinách jsme moor u Cai Be a fascinující výlet tradiční junk prozkoumat Evergreen ostrovy a na bývalé rezidence Imperial, Kiet House. Přeživší členové rodiny Kiet nás přivítá s čajem a můžeme putovat v odvětví ovoce sadů v okolí domu. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na Dong Hoa Hiep Island vidět loď loděnice, cihla práce a tradiční pokrývače. Jednodenní Moor střední-stream Cai Be.

Den 2: Cai Be
Bereme ráno junk výlet kolem Cai Be vidět floating trhu, a vystoupit na břeh navštívit gotické katedrály francouzského a barevné oblast přístavu, s jeho koloniální budovy, nádherné květinové zahrady a místní kokosové bonbony a rýžového papíru. výrobců. Návrat na loď a plavba se k Vinh Dlouhé navštívit Bonsai Zahrada a ovocné farmě, následuje návštěva cihly - a keramiky továrny. Návrat na loď a plavba kolem Vinh Dlouhé City a evergreen ostrovy. Zbytek dne cestovní přes Mekong Delta.

Den 3: Chau Doc / Překračování hranice
Z hlavního Mekong kanál na Tan Chau jsme cestovat dole kanály a rameny místní trajekt lodí. Na Chau Doc jsme převod na malých lodích navštívit Cham kmenové vesnice. Také návštěva kočka rybí farmy. Bereme trishaw objet této fascinující město jemných francouzsko-koloniální budovy a vidět jeho rušný trh. Vrátit se na loď lodí na oběd a odvrhnout pro kambodžské hranice pro běžné formality, které v této části světa, Nějakou dobu potrvá. Večerní plavba po širokém Mekong kanál, což je mezinárodní trase. Moor přes noc jen dolní od Phnom Penh.

Den 4: Phnom Penh
Základní kapitál Kambodži si zachovává francouzský šarm. Staré koloniální architektura činí atraktivní kulisu k rušné kavárny, a renovované river "Corniche" je plné života. Město má několik působivých Wats, včetně Wat Ounalom, Wat Phnom a nově natřené-Wat Lang Ka. Čestné místo jede na velkolepé Silver Pagoda, jedno z mála míst v Kambodži, kde artefakty ztělesňující brilantnost a bohatost kultury Khmer byly konzervované Rudých Khmerů. Národní muzeum je další zdůraznit, s vynikajícími ukázkami řemesel Khmer. Odpoledne exkurze je uspořádán do Killing Fields a Rudých Khmerů Tuol Sleng v ponuré nebo S21 zadržovací středisko se nachází na předměstí města.

Více šťastně, Phnom Penh má živounoční život, a někteří cestující vybrat si k jídlu na břehu nebo zkuste jeden z kapitálu mnoha zalévání děr, oblíbené jsou zahraniční zpravodajové 'Club.

Den 5: Phnom Penh do Kampong Cham
Brzy ráno odjezd z Phnom Penh a stop na little-known Chong hedvábí Koh tkaní vesnici na ranní procházku v klidu. My Cruise v minulosti to nadčasový vesnic Mekong a řeka života s rozsáhlými rybolovné činnosti. Krajina je velmi krásná tady, a v dálce, zalesněné kopce rostou. Na řece nad Phnom Penh je málo dopravy, jen skutečný život kambodžské. V odpoledních hodinách jsme se zastavit na Peam Chi vesnice Kang navštívit Wat nebo klášter a školu. Cestující jsou v klidu k prozkoumání této mírové a přátelské komunity. Ve vesnici Wat závodní jsou uloženy lodě nádherné.

Den 6: Kampong Cham prostoru
Ranní cesta proti proudu řeky k vrcholu pre-Angkorian chrámu Wat Hanchey.Datovat se od 8. století, tyto staré cihlové stavby charakterizují architekturu Chenla říše, která předcházela slávy Angkor. Sail zpět po proudu přes oběd pro zkoumání Kampong Cham prostoru. Máme jet autobusem až do 12. století Angkorian chrámu Wat Nokor. Tento barevný chrám je jedinečný v Kambodži, jako moderní Wat, je zasazen do ruiny antického chrámu. Pokračujeme Twin svaté hory Pros Phnom a Phnom Srei, nebo muž a žena Hills. Legendy přetékají o původu těchto kopců, a existuje mnoho pagod a svatyní na kopcích.

Den 7: Tonle řeka
My pohled od hlavního města Phnom Penh v brzkých ranních hodinách ke změně piloti, a pak plují Tonle řeka, která spojuje jezero Tonle s Mekong a Bassac řeky, které sloučí v Phnom Penh. Tato řeka cesta je vrcholem cesty. My vítr naši cestu džunglí, a jak řeka zužuje cítíme, můžeme dosáhnout téměřruku a dotknout se domy a lidé, kteří vyjdou povzbudit naše loď na. Chrámy hojní podél říčních břehů v Kampong Chhnang, a vidíme, mozaiky a kambodžské venkovského života. To je obsazeno venkovské přístavního města se rušný trh. Mooring střední-stream, děláme opravdu nádherné motorový člun exkurze do jezera mokřady, které tvoří ústí řeky. Zde ohromující množství ptačí život může být viděn a velký zájem je velký rybí pasti, asi půl kilometru dlouhý, což čisté obrovské množství ryb po každém monzunu jako ryba migrovat z pádu do jezera Tonle řeky.

Den 8: Tonle Sap
Velké jezero dominuje Kambodži a je více než 150 km dlouhá. Zde ptačí život je bohaté, a od poloviny jezera jeden nemůže ani vidět břehy. Tam je velký ticho a klid, jak míjíme plovoucí rybářské vesnice.

Protože vodní hladiny jezera a RIver značně rozdílné v závislosti na ročním období a množství srážek, budeme poté buď:

1. Vysoká voda, přibližně červenec-listopadu. Běh na Tonle Lake úsvitu a vystoupit na Siem Reap Port pro další trenér transfer do Angkor Hotel století

2. Nízká voda, přibližně od listopadu do března. V brzkých ranních hodinách odjezd motorového člunu a vystoupit v Siem Reap Port pro další trenér transfer do Angkor Hotel století

3. Žádná voda, asi březen-červenec. V brzkých ranních hodinách odjezd autokarem z Phumi Prek Chik Village na Tonle River, zastavil pro vyhlídkové v Angkor Thom vidět Prem Srei Kuk chrámů, přijíždějící do poledne na Angkor Hotel století.

Tour Included:
Ubytování v luxusních en-suite AC kabina s twin / double základní.
Všechna jídla, káva a čaj, minerální voda
Všechny vstupní poplatky, průvodcovské služby (v angličtině), přístavní poplatky
Transfery na az lodí na začátku a na konci cesty
Tour excluded:
Mezinárodní a vnitrostátní lety, Hotely
Nápoje na bar, prádelna
Veškeré náklady na víza, palivové příplatky (viz podmínky)

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Pandaw cruise (8 days/ 7 nights) from Mekong Delta to Cambodia

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam