Sa Pa - Může Cau - Bac Ha trhu poznáním

Tour Code : ETV1041
Destination : Sapa
Start City : HaNoi
Activity :  
Duration :  3 dny / 4 noci

Start Price :   190 - 270 US $ See English version and send enquiry to us Sa Pa - Can Cau - Bac Ha Market Exploring
 

Tour Descption:
Údolí v okolí Sapa jsou domovem několika na 54 Vietnam etnických menšin, z nichž každý má své vlastní charakteristické oblečení, zvyky a nářečí, které mohou všichni vidět o víkendu trhy v oblasti Sapa. Může Cau trh je malý, ale velmi barvitý trh, stanovené v horách v blízkosti čínských hranic. Téměř každou sobotu kolem 8 různých menšin jsou zastoupeny na trhu. A Bac Ha na trhu se všemi je to pestré etnické lidi jako květina Hmongů, Phu La a Dao Tuyen který shromažďuje kupovat a prodávat se bude příští destinaci.

Gallery:

Can cau market

Bac ha market

Can cau market

Bac ha market

Can cau market

Coc Ly Market

Sapa

Sapa

H'Mong People

Can Cau Market

Tour Itinerary :
Den 1: (pátek) Hanoi-Laocai
21: 00 hod. - vyzvednutí v hotelu v Hanoi a převodu do Hanoje nádraží pro nástup na palubu Laocai podle Tulico Express Train. Přenocování na A / c soft spací kabiny. (4pax/cabin nebo 2pax/cabin na vyžádání).

Den 2: (sobota) Příjezd Laocai - Cancau trhu - Bacha (B / L / D)
6: 00 hod. - Přílet do vlakového nádraží Laocai. Vítejte na místní průvodce a řidiče. Vyzvednout na Laocai nádraží převést na trhu CanCau. To trvá déle než 2 hodiny se dostat do CanCau - malý trh se nachází v údolí obklopeném horami a jen 7 km od Číny. Trhu hluboce ukazuje typické kulturní znaky menšin v odlehlých horských oblastech ve Vietnamu. Další více, si můžete vychutnat viděl chlapce a dívky v pestrých kostýmech - různé barvy na hory. Navštěvují trhu v naději na nalezení "druhé poloviny svého životního stylu" a to je takéčas k tomu, aby chat, vyměňovat si všechno mezi různými etnickými lidmi prostřednictvím poháry vína se prodávají na trhu. Rozlučte se na trhu a převod na Bacha. Na cestě, tráví čas na návštěvě vesnice Květinové H'mong a zkontrolujte v hotelu v Bacha. Zdarma k prozkoumání města. Večeře v místní restauraci. Přenocování ve vašem hotelu v navrhované Bacha.

Den 3: (neděle) Navštivte Bacha na trhu - Sapa (B / L / D)
Snídaně v hotelu. Udělejte si procházku na trh Bacha. Navštivte jednu vesnici a staré budovy s názvem H'mong domu královského. Snídaně a na začátku dne, kdy navštívíte velký trh naplněný mnoha různými Hill-kmen národů. To je nejpestřejší trh v severním Vietnamu. Na trhu, máte možnost užít si bacha lidi to jednoduché, ale unikátní druhy potravin se speciálními víny z rýže, cassavas, kukuřice a různé druhy ovoce, jako jsou plumps, jablka, broskve. .. mluvík menšinám přes průvodce výklad. Opustit trh H'mong královského domu (Král Hoang Tuong) postavená francouzských kolonistů a čínská v roce 1920. Zpět města na oběd. V odpoledních hodinách, tráví čas na návštěvě jiné vesnice (BanPho vesnice) rozloučit Bacha a dostat zpátky do Sapa. Na cestě zpátky, pokles vidět vietnamské a čínské Harbour ústa LaoCai. Oslovte Sapa pozdě odpoledne. Večeře v místní restauraci. Přenocování ve vašem navrhované hotel v Sapa.

Den 4: (pondělí) Sapa - Laocai - Hanoi (B / L / D) (4 hodiny pěší, 12 km, 2 obce)
Snídaně v hotelu. Získejte kopce jeep do údolí pak pěšky na 3 vesnice v oblasti Černého H'mong a Dzay lidí. Oběd v rodině Dzay. Získejte až k silnici pro Jeep zpět do Sapa. potom jeep zpět na Laocai stanice pro noční trado Hanoi. Večeře v místní restauraci. Přenocování na A / c soft spací kabiny. Konec služby

Tour Included:
* Vyberte si UPS, transfer & poznávací podle programu / c soukromé ruské Jeep nebo minibusem.
* Kompletní jídla, jak je uvedeno na turné program jako B = Snídaně, L = oběd, D = Večeře.
* Angličtina / Francouzština - mluvící průvodce
* Vstupné
* 2 noci ubytování v hotelu Twin základě Share.
* 1 noc Home Stay opatření.
* Vlak zpáteční letenky Hanoi - Laocai - Hanoi (soft spáč se vzduchem-klimatizace)
* Doprava soukromými jeep nebo minibus jako tour program
Tour excluded:
* Pojištění
* Nápoje
* Osobní náklady

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Hotel
2 per
3-4 per
5-7 per
8-10 per
Standard Class
304
254
239
229
First Class
310
259
249
239
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Sa Pa - Can Cau - Bac Ha Market Exploring

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam