Hanoi-Halong Bay-Cat Ba Island 6 dnů

Tour Code : ETV1083
Destination : Halong Bay - Catba island
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  6days/5nights

Start Price :   Contact us! US $ See English version and send enquiry to us Hanoi-Halong Bay-Cat Ba Island 6 Days
 

Tour Descption:
Bus vás kolem Hanoi navštívit slavná místa v Hanoji, například: Ho Chi Minh složité dozvědět se o velký otec vietnamské (Ho Chi Minh je mauzoleum a jeho dům na chůdách, Prezidentský palác a jeden sloup Pagoda v blízkosti), chrám literatury-první univerzitu v roce

Gallery:

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Halong Bay

Halong Bay

Halong Bay

Halong Bay

Halong Bay

Catba island

Catba island

Tour Itinerary :
Den 1. Příjezd Hanoi (D)
Při příjezdu na to Noi Bai Hanoi mezinárodního letiště, budete uvítáni náš průvodce a transfer do hotelu v Hanoji. Zdarma pro volný čas. O / N v hotelu v Hanoji.
Den 2: Hanoi (B, L, D)
Bus vás kolem Hanoi navštívit slavná místa v Hanoji, například: Ho Chi Minh složité dozvědět se o velký otec vietnamské (Ho Chi Minh je mauzoleum a jeho dům na chůdách, Prezidentský palác a jeden sloup Pagoda v blízkosti), chrám literatury-první univerzity ve Vietnamu, chrám Ngoc Son, Vietnam Muzeum Etnologie, kde můžete mít přehledz 54 etnických skupin ve Vietnamu.
Na oběd. Take cyklus turné na dvě hodiny kolem Staré čtvrti objevovat život lidí Hanoi. Užijte si vodní loutkové představení v divadle protiklady Hoan Kiem Lake. Za to, že jste zdarma pro nákupy a večeři .. O / N v hotelu v Hanoji.
Den 3: Hanoi-Halong Bay spánku na palubě (B, L, D)
Halong Bay, v perském zálivu Tonkin, obsahuje asi 1.600 ostrovů a ostrůvků, které tvoří efektní Seascape vápence pilířů. Vzhledem k jejich překotnému charakteru, většina ostrovů je neobydlených a ovlivněny lidskou přítomnost. Na stránkách vynikající scénický krásu je complemented jeho velký biologický zájem.
Me et si na hotel v 8:00 ráno, jedeme do Halong City, přibližně 3 hodiny pryč. Až na Ha Long města budete palubu naší soukromé lodi pro pěti-hodin plavba této ohromující oblasti, zastavení na cestě k návštěvě jedné z vápencových jeskyní v oblasti - Thien Cung jeskyně (Palace of Heaven Grotto) a Dau Jdi jeskyně (dřevěný kolík Grotto).
Jak jsme výletní naše loď STAFf bude sloužit vám luxusní místní rybí oběd na boat.Cruising a spát na Bard: který kotvy u ostrova Titov
Den 4: Halng Bay-Cat Ba Island (B, L, D)
Snídaně se podává v radě způsob, jak Cat Ba Island. Náš autobus vás odveze z Dock prostřednictvím národního parku, aby přístup Thien Cung jeskyně (neobdělávané jeden a jen zřídka navštívili). Později se dostanete na malém člunu po kanálech (jako ty, v deltě řeky Mekong) prostřednictvím mangrovových lesů a dospět k velmi krásné přírodní jeskyně. A pak budete mít oběd na stan a rybolov v přírodní krajině rozhodně. Afer, že autobus bude nás zpět do krásné a pěkný hotel v Město Pearl Island. Po odpočinku v hotelu pro awhile, jste vyzvednout autobusem na malé lodi k návštěvě divoké Turtle Island s krásnou písečnou pláží, stejně jako slunce pro slunění a koupání. V odpoledních hodinách, budete vrátit hotel s výbornou večeři s čerstvé mořské plody. Výdaje na jednu noc na Pearl Island, musí být nezapomenutelný paměti pro vás.
Den 5: Cat Ba Island - Halong Bay - Hanoi (B, L, D)
Snídaně se podává v hotelu před odjezdem Catba pro město Halong. Budete mít více příležitostí pozorovat krásnější a divoké ostrovy a vzít si krásné fotografie. Po tom, loď se zastaví na pláži Soi Sim po dobu 1 hodiny za dechberoucí plavání. A, loď půjde o psa, Co Doc, a Cock skály Boj, symbol z Halong Bay, než se vrací do Halong města. Na cestě zpět, budete stop pro plavání a pak budete mít oběd v příjemném ovzduší / kon Restaurace ve městě Ha Dlouhé, než se vydáte zpět do Hanoi. Přijedete na Hanoi kolem 4.30 hodin. Procházky kolem staré čtvrti na nákupy. Večeře čas a návrat do hotelu
Den 6: Hanoi-mezinárodního letiště Noi Bai (B)
Ty jsou zdarma pro nakupování v Hanoi. Pak průvodce vás zavede na letiště Noi Bai.
Tour Included:
- Ubytování
-Lodní výlet do Halong Bay
-Jídla, jak je uvedeno v programu
-Minerální voda + studený ručník
-Všechny transfer a průvodce (anglicky / francouzsky)
-Vstupné
Tour excluded:
  • Cestovní pojištění
  • Osobní výdaje, jako jsou nápoje z baru
  • Spropitného
  • Pre-post ubytování v Hanoji

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Hanoi-Halong Bay-Cat Ba Island 6 Days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)



Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam