Best of Vietnam Discovery 9 Dní

Tour Code : ETV1085
Destination : Hanoi-Halong Bay - Da Nang- Hoi An- Hue- Ho Chi Minh City- Tay Ninh/Cu Chi
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  9 dnů / 8 nocí

Start Price :   Contact us! US $ See English version and send enquiry to us Best of Vietnam Discovery 9 Days
 

Tour Descption:
Hanoj prohlídka města včetně chrám literatury, jeden sloup Pagoda Halong Bay Cruise na tradiční dřevěné lodi s obědem Danang města vyhlídkové Cham muzeum Non Nuoc Beach Marble hory Hoi An okružní města a plavba Hue City tour Ho Chi Minh City city okružní včetně války zbytcích muzeum

Gallery:

Hanoi

Hanoi

Halong

Halong

Hue

Hue

Hoian

Hoian

Danang

Danang

Hochiminh City

Hochiminh City

Hochiminh City

Tour Itinerary :
Den 1 Přílet Hanoi, Vietnam
Po příjezdu, ty jsou splněny, a soukromě převedeny do hotelu volby. Zbytek dne je volný k relaxaci.

Den 2 Hanoi
Hanoj je město rybníků a parků s francouzským vlivem od svých koloniálních časů. Díky menší dopravy a dopravní zácpy, než mnoho jiných asijských CITES, je to atraktivní město začít Vietnam dobrodružství. Váš den okružní zahrnuje chrám literatury, která byla založena v roce 1070 nl, a nejstarší škola v zemi. Pak se k Hoan Kiem Lake, s jeho želva věž, Opera House, postavený v letech 1901 a 1911, a jeden sloup Pagoda, inženýrské divit. Můžete se také těšit na vodní loutkové divadlo. (BL)

Den 3 Halong Bay exkurze
Pohon
krajinou s krásnými Halong Bay, UNESCO světového dědictví UNESCO. Tento obrovský záliv je posetý více než 3.000 vápenec vrcholy stoupá od oceánu. Vaše plavba na Halong Bay na tradiční dřevěné lodi bude zabývat mnoha jeskyněmi a ostrůvky, a plachtit na plovoucí vesnice rybářů a perličkové zemědělci, kteří žijí na záliv. (BL)

Den 4 Hanoi - Danang nebo Hoi An
Transfer na letiště k letu do Danang. Při příjezdu vás bude splněna, a přijata na soukromou prohlídku města včetně Cham muzeum, skanzen-některé z nejlepších světových sochy civilizace Champa. Budete také navštívit Čínu Beach, vyrobený slavný televizní seriál, a oblasti, kde američtí vojáci přišli k odpočinku a relaxaci během války. Vaše konečná zastávka je krásné mramorové hory, pět vrcholů, které představují pět prvků ve vesmíru. Poté transfer do hotelu v Danangnebo Hoi An. (B)

Den 5 Hoi exkurze
Od Danang, vedoucí na jih do Hoi An, malebné městečko na břehu řeky, který byl významný přístav od 17. do 19. století. In-hloubka soukromé okružní bude obsahovat mnoho chrámů a pagod, Tran rodinné kaple postavena více než 200 lety, Quan Thang House, jeden z města je nejstarší domy, Phung Hung House, kde rodina má jedno trvalé bydliště více než osm generací a mnohem více. Budete také výletní Thun Bon řeky do vesnice Kim Bing, domovem mnoha dřevem a stavitelů. (B)

Den 6 Danang nebo Hoi An - Hue
Cesta na sever přes hory Truong Son, region ostrém krásy a scenérií. Po příjezdu do Hue, prohlídka Starého Imperial City, postavená na počátku 19. století. V jeho zdech jsou četné paláce a chrámy, stejně jako knihovna a muzeum. Budete také vidět Zakázané Purple City, replika Zakázaného města v Pekingu, která byla vyhrazena fnebo osobní potřebu císaře a jeho služebníků. (BL)

Den 7 Hue - Ho Chi Minh City
Transfer na letiště k letu do Ho Chi Minh City, Vietnam je největší a nejpestřejší města. Soukromá prohlídka zahrnuje sjednocení palác, tzv. nezávislosti Palace před pádem Saigonu (dnes Ho Chi Minh City) v roce 1975, válka Zbytky Museum, Bosny a Hercegoviny Tay trhu, Jade Emperor Pagoda, a mnohem více. Váš večer je zdarma. (BL)

Den 8 Ho Chi Minh City
Neomezený volný den, v této úchvatné město. Váš místní hostitel bude množství informací o věcech, vidět a dělat, oblíbené restaurace a nejlepší místa k shop. Existuje několik volitelných výletů na výběr, včetně Cu Chi tunely, síť tunelů postaveno během války ve Vietnamu spojovací velitelská stanoviště, nemocnice, přístřešky, a zbraň továrny na Viet Cong. Potom navštivte Tay Ninh, která je domovem Caodai velký chrám, jeden z nejvýraznějšíchstruktury v celé Asii. K dispozici je i volitelné výlet do delty Mekongu, která zahrnuje Cruise a oběd. (B)
Den 9 Odlet Ho Chi Minh City
Transfer na letiště pro zpáteční let. Přijedete zpátky své vlasti. (B)
Tour Included:
- Ubytování
-Lodní výlet do Halong Bay
-Jídla, jak je uvedeno v programu
-Minerální voda + studený ručník
-Všechny transfer a průvodce (anglicky / francouzsky)
-Vstupné
Tour excluded:
  • Cestovní pojištění
  • Osobní výdaje, jako jsou nápoje z baru
  • Spropitného
  • Pre-post ubytování v Hanoji

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Best of Vietnam Discovery 9 Days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam