Viet Nam severu-centrální-jižní 10 dnů

Tour Code : ETV1090
Destination : HALONG-HUE-DANANG-HOIAN-HCM CITY-MEKONG DELTA-TAYNINH-CUCHI TUNEL
Start City : HANOI
Activity :  
Duration :  10 dní - 9 nocí

Start Price :   Contact us! US $ See English version and send enquiry to us Viet Nam Tour (North Central South) 10 days
 

Tour Descption:

Dlouho Viet Nam vlakem, budete mít mnoho šancí vidět naše čerstvé země, které nelze najít, pokud budete mít letadlem


Gallery:

Hanoi Capital

Hanoi Capital

Hanoi Capital

Trail Vietnam

Central Vietnam

Central Vietnam

Central Vietnam

Central Vietnam

South Vietnam

South Vietnam

South Vietnam

Tour Itinerary :

Den 1: Příjezd HANOJ (D)
Seznamte se po příjezdu na Hanoi mezinárodního letiště v 06:30. Transfer do hotelu a check in v 08:30. Volný čas, aby prozkoumala exotické atmosféry v Hanoji. Oběd zdarma. 14,00 prohlídka města s průvodcem a řidičem turné: Hoan Kiem Lake (Jezero restaurovanou Meč), Huc (Vycházející slunce) Bridge, chrám Ngoc Son (věnováno národním hrdinou Tran Hung Dao, La Chcete-li, Saint lékařů a učenec Van Xuong), Želva Pagoda v Hoan Kiem Lake, umění galerie napříč od Huc mostu. (Poznámka: th ESE jsou v oblasti jezera Hoan Kiem, jezero je emocionální víru Hanoi) a rozsáhlé one-hodinu Cyklo výlet od jezera do restaurace pro vietnamské večeře. Zpět na Pupet Voda divadla cyklo pro vidí show. Pojďte zpátky do hotelu autobusem a nocleh v hotelu.

Den 2: HANOJ - Ha Long   (BLD)

l color = # 000000 size = 2> Hafl den v city tour ráno se sv Joseph katedrála (1886), Masion Central (Hoa Lo: pece vězení; AKA Hanoi Hilton), Ba Dinh náměstí: One-pilíř Pagoda (Chua Mot Postýlka, circa 1049), Dien Huu Pagoda, Ho Chi Minh domu na chůdách, Ho Či Minovo mauzoleum, Chrám literatury (Van Den Mieu, circa 1070). Oběd v místní restauraci. Odjezd přes vozidlo na Ha Long Bay. Příjezd Ha Long. Zkontrolujte, zda v hotelu pak volný čas až do večeře. Vraťte se hotel pro volný čas.

Den 3: Halong-HANOJ-Hue (BLD)

: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: ospravedlnit "align = ospravedlnit> nalodit na vaše oceánu bude plavidlo pro 4-hodin prohlídka více než 3.000 ostrůvky a ostrovy tečkování smaragdově zelené moře. Oběd podávaný na palubě. Návrat do Bai Chay a řídit Zpět na Hanoi. Večeře a vzít noční vlak s první třídou vlakem 4 lůžek za kabinou na Hue. nocleh na lodi.

Den 4: HUE (BLD)

Přílet Hue kolem 10:30. Seznamte se s místním průvodcem a řidičem na nádraží a transfer do hotelu. Pozdní Snídaně se podává u hotelu před check in volného času. Mid-odpoledne návštěva bývalého Imperial citadela Nguyen dynastie, Vietnam poslední dynastie [1802-1945]. Citadely je menší replika Zakázaného města v Číně. Stop na návštěvu slavné Thien Mu pagoda, neoficiální symbol města Hue. Večeře v restauraci Tinh Gia Vien. Vrať hotel. Volný čas.

Den 5: Hue - DANANG - HOIAN (BLD)

12.0pt "> 08:00 přijmout lodní výlet na Ming Mang hrobu, Nguyen dynastie druhý císař [1820-1840]. Hrobka je snad nejkrásnější ze všech královských hrobek. Zastávka na cestě k návštěvě Khai Dinh hrob. Lunch. Odjezdu o nových Highway 1 přes vozidla Da Nang. Přílet Danang a pokračovat na krátkou prohlídku města Danang: Cham muzea, který obsahuje největší sbírku starých rytin Cham vápence na světě, království Champa, Indianized Británie, obsazený Vietnam Ústřední Pobřežní Littoral až do příchodu Vietnamců v 15. století-. Pokračovat ve starobylé město, Hoi An. příjezdu hotel. Večeře a nocleh v Hoi An.

Den 6: HOIAN   (BLD)

Ranní návštěva Marble hory pro velkolepý výhled na pláž Čína, vylézt na horu (poznámka: příprava sport bota). Zpět na Hoi An, Discover starobylého města Hoi An, které Marco Polo je uvedeno v jeho žurnálech na je 13. století-výlet do Číny s velkou skupinou zahraničních obchodníků vyústila v jedinečnou architekturou ve stylu vietnamské a čínské a japonské kultury. Večeře a nocleh v Hoi An.

ize: 12.0pt "> Den 7: Hoi An - Da Nang - HCMC (BLD)

Převod do Da Nang železniční stanice pro Sai Gon. Užijte si cestu napříč Central Vietnam a Valley. Ubytování: prvního pražcového lůžky. Oběd a večeře na palubě.

Den 8: HCMC-MYTHO - HCMC (BLD) : P>

Přílet Saigon v ranních hodinách. Seznamte se s výkladem průvodce řidiče na centrální nádraží. Transfer do hotelu na check in v 7.00 hodin. Snídaně v restauraci. Mid-ráno celodenní výlet do My Tho, prosperující město řeky Mekong delta bohatá a obrovské rýžových polí. Lodní výlet na řece Mekong a návštěva thoi syn ostrov. Oběd v místní restauraci. Návrat do Saigonu přes vozidla. Večeře v místní restauraci. Přenocování v hotelu.

Den 9: My Tho-Tay Ninh-Cuchi (BLD) "Mso-BiDi-font-size: 12.0pt">

Cesta k Cu Chi, navštivte Cu Chi tunelu, poté převod do Tay Ninh k návštěvě Cao Dai Templ v 12:00 hodin. Zpět na Saigon, navštívit Čínu město s Thien Hau Temple, navštivte GLX ruční shop 114A-Nguyen Hue. Večeře a nocleh v hotelu.

S; mso-BiDi-jazyk: AR-SA "> Den 10: HCMC - Odjezd (B)
Pozdní snídaně. Transfer na syna Tan Nhat mezinárodní letiště k odletu. End.  

Tour Included:
 • Ubytování (double / twin sdílení)
 • Soukromé vyzvednout a transfer (A / C van)
 • Anglicky mluvící průvodce
 • Stravování a občerstvení specifikované v programu výletu
 • Návrat vlaky (noční vlaky)
 • Všechny vstupní, povolení a hostující poplatky
Tour excluded:
 • Žádost o vízum poplatek & vízové poplatky
 • Letiště odletu daně
 • Jídla, které nejsou uvedeny v programu
 • Všechny ostatní mezinárodní lety
 • Osobní cestovní pojištění
 • Všechny osobní náklady
 • Všechny dary a tipy pro řidiče a průvodce

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Viet Nam Tour (North Central South) 10 days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam