Sapa Challenge Tour

Tour Code : ETV999
Destination : Sapa-Laocai - Halong
Start City :  Hanoi
Activity :  
Duration :  11 dní / 10 nocí

Start Price :   558 - 920 US $ See English version and send enquiry to us Hanoi - Lao Cai - Sapa - Halong Bay 11 days
 

Tour Descption:
Úžasné horské scenérie a barevné víkendu jsou vrcholům Sapa, i když podmínky jsou velmi základní. Získejte vzdálený a projít vesnicích, kde ...
Gallery:

Sapa Challenge

Sapa

Sapa

Halong

Halong Bay

The Huc Bridge

Sapa

Sapa

Sapa

Sapa

Sapa

Sapa

Sapa

Sapa

Sapa

Sapa

Tour Itinerary :
Den 1: Hanoi (se snídaní)
Při příjezdu na letiště Noi Bai, ty jsou splněny, a převedeny na hotel. Ha Noi, Vietnam hlavní město, je stylový a milostivý město, které si zachovává jedinečné kouzlo starého světa a některé Asie 's nejvýraznější koloniální architektury. Mnoho jezer a parků, aby pro relaxační atmosféru. Pokud čas dovolí, budeme mít krátké cyklo výlet přes rušný Staré čtvrti ulice pojmenovaná po určité zboží, jakmile nabízeny k prodeji v těchto místech. Přenocování v hotelu.

Den 2: Hanoi - Lao Cai (se snídaní)
Dnes jsme si půldenní prohlídka města, vidět Ho Chi Minh Complex, obsahující mauzoleum zakladatele národa Ho Chi Minh, prezidentského paláce a Ho Chi Minh domu na chůdách. V areálu také zahrnuje jeden sloup Pagoda, jejíž počátky se datují k založení Hanoi. Další zastávka naší cesty je impozantní etnologický muzeum, věnované na 54 Vietnamu etnických menšin, z nichž některé uvidíme na našichnadcházející dny. Jsme také navštívit chrám literatury a klidné jezero Hoan Kiem s jeho posvátné chrámové. Připomínka den je volný pro vlastní průzkum Ha Noi, dokud přeložení do železniční stanice cestu pro noční vlak do Lao Cai. Vlak podmínky jsou velmi základní však budeme cestovat v měkké spáč třída, která je prostor pro 4 cestující. Přenocování ve vlaku.

Den 3: Lao Cai - Sapa (se snídaní)
Cesta vlakem dorazí v Laocai dnes ráno. Pustíme na scénické disk do kopce do Sapa. V nadmořské výšce 1500 m, Sa Pa je bývalý kopec útočiště pro francouzské správce, když teplo v plain stal nesnesitelným. Odlehlosti a jednoduchý životní styl etnických menšin jsou vrcholem So Pa přestože podmínky jsou velmi základní. Po kontrole na hotel můžeme nasákly čerstvé klima stejně jako my chceme do trávení času na toulky kolem. Etnické lidé jsou často vidět v této kopci města a drobní prodejci po ulici SEll místní textilní a řemeslné. Přenocování v hotelu.

Den 4: Sapa - Ta Van (snídaně / oběd / večeře)
Okruh z města, jsme si dobře a skutečně vzdálený, jak jsme trek do této krásné horské oblasti. Po cestě míjíme kopec vesnice San Sa Ho a Laoské Chai, které jsou domovem v Černém lidí Hmong kopec-kmen. Jsou stále ponechávají jejich stáří staré kulturní tradice a jsou rozpoznatelně liší od sebe navzájem jejich šaty. Končíme naše procházky den po příletu na vesnici Ta Van, kde jsme host rodiny Zay. Ubytování je velmi jednoduché a kolej stylu, žádná západní zařízení. Přenocování v homestay.

Den 5: Ta Van - Den Thang (snídaně / oběd / večeře)
Většina místních tratí takto zvlněné pohořími. Proto bude naše trek zahrnovat do kopce az kopce pěšky, ale je to pořád nezapomenutelným zážitkem. Část potěšení z našeho dobrodružství, je jednoduchý radost vidět zelenající a drsné horské Scenery a životní styl místních lidí. My stoupáme velmi prudkého svahu před příjezdem na Den Thang. Toto odlehlé vesnici je dobyt Hmong horské kmeny, kteří jsou velmi chudí, ale mají zajímavou historii a barevné kultury. Přenocování v obci Den Thang.

Den 6: Den Thang - Ban Ho (snídaně / oběd / večeře)
Po odchodu z vesnice naší předchozí noc, kdy jsme vyrazili na celodenní procházku směrem k Ban Ho. Trekingové dneška je také náročné, ale některé fyzické přípravy vám umožní maximalizovat požitek z chůze. Cestou projíždíme několik vesniček, a určitě lákadlem pozornost, protože tato část země dostává jen velmi málo návštěvníků. Při příjezdu na Ban Ho vesnice v polovině odpoledne budeme mít čas na procházku kolem této půvabné vesnici, která nám umožní pochopit něco více o jejich kultuře a životním stylu. Přenocování v obci Ban Ho.

Den 7: Ban Ho - Thanh Phu (snídaně / oběd / večeře)
Velmi krásná memorandumntain region kolem Sapa je ideální pro každého, kdo hledá skutečné dobrodružství a pěší expedice. Pokračujeme se pouštějí do nížiny s mezipřistáním na Xa Pho, Tay vesnice Hill Tribe, jen některé z nejvíce barevných Vietnamu etnických menšin. Po celý den chůze, jsme se dostanou do konečné destinace, do kopce Tay kmen vesnice Thanh Phu, která se nachází v malebném údolí. Zde budeme opékané jako poctěn hosté a bude vzorek některé z jejich domácí rýžové víno. Přenocování v Thanh vesnice Phu.

Den 8: Thanh Phu - Ben Den (snídaně / oběd)
Působivý způsob, jak dokončit naše pěší expedice je pár hodin pěšky podél místní cesty. Při příjezdu na malé vesnici Ben Den, setkáváme se s našimi místní dopravy a vzít krátké jízdy na Pho Lu na noční vlak zpět do Ha Noi. Vlak podmínky jsou základní, ale tato cesta je v souladu s dobrodružnou povahou naší cesty a umožňuje zažít chuť 'skutečný Vietnam'. Jídlona palubě letadla není nejlepší, budete muset ve Vietnamu, a proto vám doporučujeme připravit nějaké potraviny, voda, občerstvení. Přenocování ve vlaku.

Den 9: Hanoi - Ha Long Bay (se snídaní)
Brzy ráno příjezd v Hanoji. Jsme si sprchu před cestou silnice na Halong Bay. Vyrábíme zastávka na cestě do Hai Phong, největší přístavní město v severním Vietnamu. Toto půvabné městečko má spoustu zajímavých památek, z nichž některé jsou Pověste Kenh společenského domu, Du Viset Pagoda, Pověste Kenh Koberec Factory a vibrující So. trhu. Projíždět stromy lemované bulváry prošpikované mnoha stávkující francouzské koloniální architekturu, vysvobodí nás na některé z těchto památek. Jsme pokračovat v naší cestě Halong Bay a strávit zbytek dne na dobře - zasloužený odpočinek na Bai Chay Beach. Přenocování v hotelu.

Den 10: Ha Long Bay - Hanoi (snídaně / oběd)
Legendární Ha Long Bay, je opravdu jeden z nejpůsobivějších Vietnamu scénický památky. Dnes se pustíme na plachetnici pro exploration této úžasné zálivu, který je posetý asi 3000 vápencovými ostrovy stoupající překvapivě z jasných a smaragd vody. Útvary vápencové krasové jsou poseté plážemi, jeskyněmi a krásné jeskyně. Cestou budeme kotvy pro neuspěchaný plavat v ústraní zátoce a příjemný návštěva některého z mnoha skrytých jeskyní pod čnící skály. Po obědě plody moře na palubě jsme, aby naše cesta zpět do Ha Noi, přijet včas, aby viděl večerní představení slavného Hanoj vody loutky.

Den 11: Hanoi (se snídaní)
Tam je volný čas pro vás k relaxaci, nebo dále zkoumat Ha Noi. Výlet končí po svém přemístění na letiště Noi Bai k odjezdu.
Tour Included:
¤ ubytování v hotelech, penzionech (twin pokoj), obec chaty
¤ Doprava v soukromém klimatizovaný vůz s řidičem v delta
¤ anglicky nebo francouzsky mluvící průvodce a místní průvodce pro pěší
¤ jídla, jak je uvedeno
¤ vstupné do památek je uvedeno
¤ povolení a porter pro pěší
¤ Vodní loutkové divadlo
¤ Vlakové jízdenky Hanoi - Lao Cai - Hanoi
¤ Lodní výlet
Tour excluded:
¤ Ostatní jídla
¤ Tipy
¤ Nápoje
¤ Letiště daně
¤ Jednolůžkový pokoj
¤ Osobní náklady
¤ Pojištění
¤ mezinárodního letu

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 per
3-5 per
6-9 per
 
788
674
560
 
887
773
658
 
920
806
690
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Hanoi - Lao Cai - Sapa - Halong Bay 11 days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam