Vietnam Severní Escape - 8 dní prohlídka

Tour Code : ETV978
Destination : Hanoi - Halong - Sapa
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  8 dní / 7 nocí

Start Price :   500 - 500 US $ See English version and send enquiry to us Vietnam Northern Escape - 8 Days Tour
 

Tour Descption:
Tento stručný prohlídka severní Vietnam vám umožní objevit a prozkoumat některé z nejvíce pozoruhodně scénických oblastí v jihovýchodní Asii. Začátek v národním kapitálu, Hanoi, jsme se ...
Gallery:

Sapa

Hoa Lo Prison

Halong

Bac Ha Market

Sapa

Halong

One Pillar Pagoda

Ho Chi Minh Mausoleums

Bac Ha Market

Tour Itinerary :
Den 1: Hanoi (se snídaní)
Náš výlet začíná dnes s příjezdem v Hanoji. Žádné aktivity jsou plánovány, takže můžete přijet kdykoliv. K dispozici bude před odjezdem briefing s vaší tour Leader kolem 6pm dnes večer.

Den 2: Hanoi (se snídaní)
Přestože došlo k osídlení už od 3. století našeho letopočtu, může město Hanoj vystopovat jeho kořeny sahají až 1010, kdy císař Le thajské pohyboval jeho kapitálem od Hoa Lu na tuto stránku. Od 1880 do druhé světové války, Hanoi byl vyvinut jako francouzské koloniální kapitál francouzštiny Indochina a mnoho starých struktur v Hanoji byl zbourán dělat cestu pro nové francouzské budovy. Dnešní obyvatelé Hanoi trvat hodně pyšní na své velkolepé staré koloniální budovy, a to spolu s širokým prostorné bulváry a strom-lemované jezera napomohly Hanoi jedním z nejvíce půvabná a okouzlující město v jihovýchodní Asii. Po snídani budeme vyrazil na půl-den prohlídka města, představí některé m Hanojeost zajímavý atrakcí. Začneme naše turné s návštěvou 'One Pillar Pagoda' se nachází v blízkosti zarputilý, sovětské inspiroval mauzoleum Ho Chi Minh. Jeden pilíř Pagoda byla postavena nejprve v roce 1049 a jako takový byl Hanoji je nejstarší struktury. Pokud to nevypadá, že starý na to, je to proto, že francouzské vyhodil ho v roce 1954 jako rozloučení gesto a současná budova je replikou originálu. Odtud budeme chodit do chrámu literatury, nádherné jméno pro nádherné místo. Byla založena v roce 1070, to bylo ve Vietnamu je první vzdělávací instituce, a místo, kde byla zkoumána kandidáty na pozici Mandarin. Nakonec budeme návštěva Hoa Lo věznici, pravděpodobně lépe známý pro většinu z nás jako 'Hanoi Hilton'. Hanoi nejvyšší budova zabírá většinu z původní stránky, a ne, to nepatří do řetězce Hilton Hotel, ale východní zdi a malá část se z vězení za zůstaly zachovány a byly dnes slouží jako muzeum. Je většinou slouží jako připomínka VietnameSE, kteří byli vězněni tady jejich francouzských mistrů. Zbytek odpoledne je zdarma pro nás bloudit po městě a podívejte se na životní styl lidí, Hanoj. Jedním z nejlepších míst pro to udělat, je město je 'Old Quarter', se nachází na sever od jezera. Je to skvělé místo (a snadno místo) ztratit se v za pár hodin. Nicméně, je to snadné najít naše ložiska Pokud bychom zapomínat, že jeho hranice jsou železniční trati na západ a sever, Red River na východě a Hoan Kiem Lake na jih. Dnes večer máme možnost účastnit se představení vietnamské světově proslulé 'Vodní loutkové, souboru.

Den 3: Halong Bay (snídaně / oběd / večeře)
Ha Long znamená 'sestupně draka' a legenda má to, že obrovský drak se ponořila do oceánu v tomto místě řezání zálivu ze skal, protože mlátil své cestě do hlubin. Dáváme přednost Matky Přírody verze a úcta-inspirující Halong Bay se svými 3.000 vápencové krasové bodné obloze mimomoře je jedním z jejích nejlepších kousků práce. Náš výlet začíná Halong Bay s 3 ½-hodinová cesta přes úrodnou Red River Delta do města Bayside letovisku Bai Chay. Budeme palubách našich pronajala loď krátce před polednem a užijte si plný odpolední lenošení na palubě, jak jsme plavba přes tento nejúžasnější Seascape. Mořské plody oběd se bude podávat na palubě a budeme mít možnost jít si zaplavat, než jít na břehu na jednom z ostrovů k prozkoumání jeho pestré vápencové jeskyně. S trochou štěstí budeme svědky nádherné západ slunce nad Halong Bay před těší večeři připravil náš posádky. Ubytování v noci na palubě naší lodi v jednoduše zařízených kajutách. Podestýlky bude poskytnuta, ale v případě, že počasí je v pořádku, můžete raději spát na horní palubě pod hvězdami. K dispozici jsou sprchy a někdy tam je teplá voda a někdy ne!

Den 4: Hanoi a přes noc vlakem do Lao Cai (se snídaní)
Po snídani jsme se, aby naše cesta zpět do Hanoje a dorazit krátce před lunchtime. Naše zbývající čas v Hanoji je zdarma pro nákupy a prohlídka města, nebo relaxaci v jednom z jezera kaváren. Dnes večer začneme naše vzrušující cestu do Sapa, když jsme nastoupit do vlaku přes noc na Vietnam - Čína hranice města Lao Cai.

Dny 5-7: Sapa - Jednodenní Trek (snídaně / večeře)
Budeme zahlédnout Číny přes druhé straně řeky dnes ráno, když jsme vystoupit z vlaku a přes noc začíná naše cesta do hor a na malebné menšiny Hill Tribe města Sapa. Set uprostřed některé nádherné horské scenérie a ve stínu nejvyšší vrchol Vietnamu, 3143-metr-vysoká Mt. Fan Si Pan, bývalé francouzské koloniální Hill stanice městě Sapa je domovem pro některé z nejvíce barevných kmenů vietnamské menšiny kopce. Stejně jako Dalat na jihu, francouzský vyvinula Sapa ve snaze napodobit části Alp a Pyrenejí. Počet jejich vily zůstat, ale mnohé byly ztraceny v roce 1979, kdy vietnamská armáda vystěhován napadající ChInese. Budeme trávit odpoledne objevovat kouzlo této magické městečko a stanoveny následující ráno na dobrodružné dvou-denní trek do Muong Hoa údolí řeky s bujnou vegetací a rýžové terasy. Nejsou žádné hotely až sem, takže jsme se strávit noc v menšině vesnice v útulné obydlí jednoho z vesnických rodin. Druhý den ráno, po vydatné snídani Hill Tribe, jsme trek zpátky do Sapa. Ve večerních hodinách jsme se, aby naše cesta zpět do Lao Cai, kde jsme opět nastupují do vlaku přes noc, na zpáteční cestu do Hanoi.

Den 8: Hanoi (se snídaní)
Severní Escape končí s naším příjezdem zpět do Hanoi přibližně 5am. Dodatečné ubytování je k dispozici na vyžádání.
Tour Included:
  • Zkušený vietnamský vedoucího zájezdu a na příležitosti, služby místních průvodců na některé stránky. Všechny dopravu, ubytování, stravování (4 snídaně, 1 oběd a 1 večeře), jak je uvedeno ve výše cesty.
Tour excluded:
  • Mezinárodní lety, vstupné, příjezdu a odjezdu transfery, odletu a letištní taxy, víza, všichni ostatní jídla, všechny nepovinné výlety nebo aktivity ve volném čase, převody mimo tour program, cestovní pojištění, tipy a předměty osobní povahy.

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 per
 
500
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Vietnam Northern Escape - 8 Days Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam