Mekong Delta Discovery výletu

Tour Code : ETV977
Destination : Mytho - Bentre - Cantho - Cairang - Phongdien - Chaudoc
Start City :  Ho Chi Minh City
Activity :  
Duration :  3 dny / 2 noci

Start Price :   33 - 33 US $ See English version and send enquiry to us Mekong Delta Discovery Tour
 

Tour Descption:

Sapa je starý francouzský kopec stanice, uhnízděný mezi Hoang Lien Son pohoří v blízkosti čínských hranic. Protože jeho situace v blízkosti nejvyšší montain rozsahu ve Vietnamu, to je možná nejmalebnější horské polohy ve Vietnamu. Členové Černého Hmong etnické menšiny jsou velmi přítomný ve městě, a jinými etnickými menšinami přijít na týdenní trh

Fan Si Pan, stojící na 3143 m, je Vietnam je nejvyšší hora. Je to jen 9 km od Sapa města, ale může být dosaženo pouze pěškypo dobu nejméně 3 dnů lesa trekingové se dostat na vrchol a zpět. Vrchol je přístupný každému, kdo je v dobré kondici. Jelikož neexistují žádné horské chaty na cestě, budeme camping. Naši nosiči nést veškeré vybavení a jídlo, pokud požadujete. Č. lana nebo technické lezení dovednosti jsou potřebné, jen vytrvalost a spoustu energie. Terén je drsný, mlha a často pohodě ...


Gallery:

Mekong Delta

Chau Doc

Long Xuyen

CaiRang

Bentre

Vinhlong

MeKong River

MeKong River

Tour Itinerary :

My Tho - Ben Tre - Chau Doc Dlouhé Xuyen - Can Tho výletu

Den 1: Sai Gon - My Tho - Ben Tre - Chau Doc (L / _)

Vyzvednutí v hotelu. Odjezd na My Tho. Take lodi projet Bao Dinh přírodní kanál, pohled chodit na chůdách domy a ovoce plantáže podél řeky stranách. Navštivte My Tho velkoobchodní ovoce na trhu. Pokračovat na ostrov želva. Oběd podávaný v srdci sadu. Užijte si hezké jízda lodí přes Tan Thach přírodním kanálem v Ben Tre, Cruise ve stínu kokosové palmy vody. Navštivte rodiny, kde můžete zažít zemědělské životní styl. Treking přes ovocné výsadby v thoi ostrově Synu, nyní rowin g projížďce podél potoků před návratem do My Tho motorovým člunu. Pokračovat do Chau Doc. Zkontrolujte, zda v při příjezdu. Navštivte Sam Moutain, zřítila pagoda, Vychutnejte si západ slunce nad Vietnamese - kambodžské hranici. Večeře na hosty účtu. Ovenight na vámi navrhované hotel v Chau Doc.


Den 2: Chau Doc - Dlouhá Xuyen - Can Tho (B / L / _)

Snídaně v hotelu. Take ráno výlet lodí navštívit plovoucí rybí farmy a plovoucí vesnice, Cham tkaní vesnici. Odjezd na Can Tho prostřednictvím dlouhých Xuyen naleznete na vonné tyčinky vesnice, farmy Crocodile. Příjezdu při příjezdu. Zdarma na volný večer. Večeře plavba po řece Bassac. Jednodenní vámi navrhované hotel.

_chuongtrinh ">
Den 3: Can Tho - Cai Rang - Phong Dien (B / L)

Snídaně v hotelu. Take tři hodiny výlet lodí k návštěvě Cai Rang & Phong Dien plovoucí trhy. Toulat se do vesnice na návštěvu rýže papírnu, rýžové nudle. Zpět na Can Tho. Cesta k Sai Gon. Stop za návštěvu bonsají zahrady v My Tho. Dokončit výlet kolem 18:00. Konec služby.
Tour Included:
A / C auto nebo van, anglicky mluvící tour lodní výlety průvodce, 3 obědy, 2 večeře, ovoce, med čaj, vstupné, 2 noci hotel ubytování v 5 star standard.
Tour excluded:
Pojištění, nápoje, telefon, tipy na průvodce a dalších soukromých služeb

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Hotel
2-3 per
4-6 per
7-10 per
2 stars
295
265
249
3 stars
310
278
262
4 stars
364
332
315
4 stars Luxury
396
365
349
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Mekong Delta Discovery Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam