Nádhera Mui Ne Beach 4 dny

Tour Code : ETV1225
Destination : Mui Ne
Start City : Mui Ne
Activity :  
Duration :  4 dny / 3 noci

Start Price :   Contactus US $ See English version and send enquiry to us Splendor Of Mui Ne Beach 4 days
 

Tour Descption:
Mui Ne Beach se nachází 11 km východně od Phan Thiet a 200 km od Ho Chi Minh City. Můžete si vychutnat koupání v čistém moři, nebo dokonce vyšplhat obrovské písečné duny, které lidé běžně fotografovat. Dramatické pohledy a bílé písečné pláže, které najdete velmi atraktivní a chtěli lehnout a odpočívat po celý den.
Gallery:

Mui Ne

Mui Ne Beach

Mui Ne

Mui Ne Beach

Mui Ne Beach

Mui Ne Beach

Mui Ne Beach

Mui Ne Beach

Tour Itinerary :
Den 1: Ho Chi Minh - Mui Ne

Okruh z města, jedeme 200 km na velmi dobré silnice spojující Ho Chi Minh do Phan Thiet, která se pyšní jednou z největších výrobních vietnamské rybí omáčky. Vyhlídkové silnice vede Phan Thiet Město před příchodem do Mui Ne. Nekonečné bílé písčité pláže, půvabné rybářské vesnice, poušť-jako duny a četné druhy vzácných rostlin a živočichů, aby Muine ideálním místem pro některý hledají příjemný únik. Po kontrole do hotelu, budete mít volný čas na odpočinek na pláži. Přenocování v hotelu.

Den 2: Mui Ne

Relaxační a koupání není pouze činností v Muine. Existuje mnoho možností na výběr, z nichž některé hrají golf na vynikající Nick Faldo-navrhl oceánu Dunes Golfové hřiště nebo prostě jízda na kole přes půvabné venkovské krajiny k návštěvě mnoha obrovských písečných dun. Tyto výjimky
ional činnosti nejsou zahrnuty, nicméně doporučujeme vám kontaktovat hotel recepční pro informaci. Přenocování v hotelu.

Den 3: Mui Ne

Relaxační a koupání není pouze činností v Muine. Existuje řada možností na výběr, z nichž některé hrají kolo golf na vynikající Nick Faldo-navrhl oceánu Dunes Golfové hřiště nebo prostě jízda na kole přes půvabné venkovské krajiny k návštěvě mnoha obrovských písečných dun. Tyto volitelné aktivity nejsou zahrnuty, nicméně doporučujeme vám kontaktovat hotel recepční pro informaci. Přenocování v hotelu.

Den 4: Mui Ne - Ho Chi Minh Or Nha Trang

Dnes ráno budete mít čas na poslední koupání, dokud palubách našich vozidel na pohon půl dne zpět do Ho Chi Minh City a Nha Trang. Část potěšení z cestování po regionu je jednoduchá radost vidět okouzlující krajině a usmívající se tváře people. Cestou jsme se mohli zastavit, jak jsme, prosím, aby protáhli nohy a přijmout některé nádherné fotografie. Výlet končí na příjezdu do Ho Chi Minh nebo Nha Trang. Přenocování v hotelu.
Tour Included:

Tour excluded:


Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Splendor Of Mui Ne Beach 4 days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam