Vietnam do Kambodže tour lodí

Tour Code : ETV1058
Destination : My Tho - Ben Tre - Can Tho - Long Xuyen - Chau Doc- PhnomPenh - Siem Reap - Angkor
Start City : Hochiminh City
Activity :  
Duration :  7 dnů / 6 nocí

Start Price :   660 - 840 US $ See English version and send enquiry to us Vietnam to Cambodia tour by Boat
 

Tour Descption:
8: 00 AM. Vyzvednutí v hotelu v HCMC. Odjezd na My Tho. Take neuspěchaný jízdy lodí přes Bao Dinh přírodní kanál, který je lemován s chůda domy a ovocných stromů. Pokračovat na ostrov želva a oběd v srdci sadu.
Gallery:

Phnom Penh

Angkor Wat

Ho Chi Minh City

Chau Doc

Angkor Wat

Angkor Wat

Phnom Penh

Tour Itinerary :
Den 1: HCMC - My Tho - Ben Tre - Can Tho (L / _)
8: 00 AM vyzvednutí v hotelu v HCMC. Odjezd na My Tho. Take neuspěchaný jízdy lodí přes Bao Dinh přírodní kanál, který je lemován s chůda domy a ovocných stromů. Pokračovat na ostrov želva a oběd v srdci sadu. Užijte si jízdu lodí přes Tan Thach přírodním kanálem v Ben Tre, cestovní pod stínu stromů vody kokos. Navštivte rodinný podnik, který ztělesňuje idylické venkovské životní styl. Po pěší přes ovocných plantážích na ostrově thoi syn, nyní veslice jízda podél potoků před návratem do My Tho v motorovém člunu. Pokračovat na Can Tho přes Vinh Long, a navštivte had trhu. Zkontrolujte, zda v při příjezdu. Večeře na hosta účtu. Přes noc při zvolené hotel v Cantho.

Den 2: Can Tho - Dlouhá Xuyen - Chau Doc (B / L / _)
Po snídani. Návštěvníci nejprve třeba výlet lodí prozkoumat malebné přítoky spodní Mekong řeka (řeka Bassac). Výlet na lodi později se dostanete do Cai Rang a Phong Dien plovoucí trhy, které jsou nejvíce původní a rušný místech regionu. Návštěvníci budou mít s největší pravděpodobností se pokusil vietnamské nudle polévku? Takže, budou nyní jít a vidět, jak je to. Návštěvníci pak potulují do vesnice dostat se do kontaktu s místními lidmi. Zde mají možnost vyzkoušet, jak se pak "Monkey most", který je postaven pouze jeden bambusu. Stop na oběd. Pokračovat na Chau Doc prostřednictvím dlouhých Xuyen navštívit Thot Ne Bird Sanctuary. Zkontrolujte, zda v při příjezdu do Chau Doc. Obdivovat krajinu z vrcholu hory dolů Sam Vietnamese - kambodžské hranice, navštivte zřítila pagoda. Večeře na hosty účtu. Přenocování ve vašem navrhované hotel v Chaudoc.

Den 3: Chau Doc - PhnomPenh (B / _ / _)
Po snídani, vezměte veslice výlet přes plovoucí vesnice navštívit rybí farmy a uvidíte, jak Mekong Delta lidé získat ryby od plovoucíchdomů. Navštivte menšiny Cham v jejich tradiční tkaní vesnici. Převod na rychlosti lodi na cestu do Phnom Penh (9.30am-2.30pm). Přílet na dock turistických Sisowath v Phnom Penh kolem 2pm. Vyzvednutí a transfer do hotelu. Volný čas. Přes noc při zvolené hotel v Phnom Penh.

Den 4: Phnom Penh - Siem Reap (B / _ / _)
Po snídani, vezměte City Tour navštívit Národní muzeum Khmer umění, Silver Pagoda, ve stejných důvodů jako královský palác a renomované střední trhu. V odpoledních hodinách, dozvědět se o teroru při nenáviděla Khmer Rouge režimu (1975-79) tím, že navštívíte Killing Fields z Choeung Ek a genocidy muzea. Před návratem do hotelu, návštěva slavného Wat Phnom. Transfer na letiště Pochentong na palubě letu FT 996 do Siem Reap (6.20-7.15pm). Vyzvednutí a transfer do hotelu. Večeře na hosta účtu. Přes noc při zvolené hotel v Siem Reap.

Den 5: Siem Reap Angkor (B / L / _) Po snídani, aby rozsáhlé turné po magické chrám města Angkor Wat. Take ve památky na Prasat Ravan, Banteay Dei, Srah Srang, Ta Prohm, Takeo, Thommanon, Chau Say a Tevoda. Zobrazit skvělý západ slunce na Pnom Bakheng. Večeře na hosta účtu. Přes noc při zvolené hotel v Siem Reap.

Den 6: Siem Reap Angkor (B / L / _)
Podívejte se na velkolepý východ slunce nad Angkor Wat. Snídat v hotelu. Pak navštivte Bayon, Baphoun, terasa na slony a terase malomocného krále. V odpoledních hodinách, navštivte Grand okruh včetně předběžného RUP, Východní Mebon, Ta Som, Neak ského, Preah Khan, Baksei Chamkrong a jižní brány Angkor Thom. Večeře na hosta účtu. Přes noc při zvolené hotel v Siem Reap.

Den 7: Siem Reap - Odjezd (B / _ / _)
Snídaně v hotelu. Zdarma, dokud transfer na letiště k odletu.
Tour Included:
* A / c soukromé auto / van k vyzvednutí, transfer & poznávací jako na program
* Soukromé lodní výlety do delty Mekongu
* Express loď: Chaudoc - PhnomPenh
* Domácí letu: Phnom Penh - Siem Reap (economy class)
* Anglicky mluvící průvodce
* Všechny vstupní poplatky
* Stravování, jak je uvedeno v programu (B = Snídaně, L = oběd, D = Večeře)
* Ubytování na Twin / dvoulůžkový pokoj sdílet základě
Tour excluded:
* Ostatní jídla, které nejsou uvedeny v programu
* Letištní taxa a osobní náklady
* Kambodža poplatku za vízum

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Package
2 per
3-4 per
5-8 per
First class
775
755
745
Superior
955
935
925
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Vietnam to Cambodia tour by Boat

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam