Denní výlet do delty Mekongu - Konec PhnomPenh

Tour Code : ETV1061
Destination : My Tho - Ben Tre - Can Tho - Chau doc - PhnomPenh
Start City : Ho Chi Minh City
Activity :  
Duration :  3 dny / 2nights

Start Price :   309 - 680 US $ See English version and send enquiry to us Daily trip to Mekong Delta - Exit to PhnomPenh
 

Tour Descption:
: 30 vyzvednutí u hotelu. Odjezd na My Tho. Take lodi projet Bao Dinh přírodní kanál, pohled chodit na chůdách domy a ovoce plantáže podél řeky stranách. Navštivte My Tho velkoobchodní ovoce na trhu. Pokračovat na ostrov želva. Oběd podávaný v srdci sadu.

Gallery:

My Tho

My Tho

Can Tho

Mekong River

A Mekong Delta Sence

Fisherman in Chau Doc

A Floating Market

Tour Itinerary :
Den 1: HCMC - My Tho - Ben Tre - Can Tho (L / D)
7:30 vyzvednutí u hotelu. Odjezd na My Tho. Take lodi projet Bao Dinh přírodní kanál, pohled chodit na chůdách domy a ovoce plantáže podél řeky stranách. Navštivte My Tho velkoobchodní ovoce na trhu. Pokračovat na ostrov želva. Oběd podávaný v srdci sadu. Užijte si hezké jízda lodí přes Tan Thach přírodním kanálem v Ben Tre, Cruise ve stínu stromů vody kokos. Navštivte rodiny, kde můžete zažít zemědělské životní styl. Treking přes ovocné výsadby v thoi ostrově syn, nyní veslice jízda podél potoků před návratem do My Tho motorovým lodí. Pokračovat na Can Tho přes Vinh Long, navštivte had na trhu. Zkontrolujte, zda v při příchodu. Přenocování ve vašem navrhované hotel.

Den 2: Can Tho - Xeo Konec - Dlouhá Xuyen - Chau Doc (B / L / D)
Po snídani. Návštěvníci nejprve třeba výlet lodí prozkoumat malebné přítoky spodní Mekong řeka (řeka Bassac). Výlet na lodi později se dostanete do Cai Rang a Phong Dien plovoucí trhy, které jsou nejvíce origianl jedničky a rušný místech regionu. Návštěvníci budou mít s největší pravděpodobností se pokusil vietnamské nudle polévku? Takže, budou nyní jít a vidět, jak je to. Návštěvníci pak potulují do vesnice dostat se do kontaktu s místními lidmi. Zde mají možnost vyzkoušet, jak se pak "Monkey most", který je postaven pouze jeden bambusu. Stop na oběd. Pokračovat na Chau Doc prostřednictvím dlouhých Xuyen navštívit Thot Ne Bird Sanctuary. Zkontrolujte, zda v při příjezdu do Chau Doc. Obdivovat krajinu z vrcholu hory dolů Sam Vietnamese - kambodžské hranice, navštivte zřítila pagoda. Přenocování ve vašem navrhované hotel.

Den 3: Chau Doc - PhnomPenh (B)
Po snídani. Návštěvníci pak mít pěkné veslování výlet lodí přes plovoucí vesnice na návštěvu ryby Fram, jak Mekong Delta lidí zvýšit ryb na plovoucí dům. Navštivte Cham menšínosti s jejich tradiční tkaní vesnici. Změna rychlosti lodi na palubě PhnomPenh. Přílet do PhnomPenh kolem 14h00pm u přístaviště turistických Sisowath. Konec služby.
Tour Included:
A / C auto nebo van, anglicky mluvící průvodce, výlety lodí, 3 obědy, 2 večeře, ovoce, med čaj, vstupné, 2 noci hotel ubytování ve 2 hvězdy standardní nebo rodinný homestay, Victoria Express lodní lístek Chau Doc - PhnomPenh.
Tour excluded:
Osobní náklady

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Hotel
1 per
2 per
3-4 per
5-6 per
7-9 per
2 stars
645
380
330
315
300
3 stars
666
388
345
334
329
5 stars
886
498
450
435
420
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Daily trip to Mekong Delta - Exit to PhnomPenh

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)



Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam