Mekong Discoverer 6 dnů

Tour Code : ETV1004
Destination : Ho Chi Minh City - Cu Chi - Vinh Long - Can Tho - Chau Doc - Xeo Quyt
Start City : Ho Chi Minh City
Activity :  
Duration :  6 dní / 5 nocí

Start Price :   165 - 472 US $ See English version and send enquiry to us Mekong Discoverer 6 Days
 

Tour Descption:
Tento výlet určený pro individuální cestovatele, kteří se snaží prozkoumat všechny aspekty Mekong Delta. Ho Chi Minh, Cu Chi tunelu, Vinh Long, Cai Be plovoucí trh, Can Tho, Chau Doc ...

Gallery:

MeKong Discoverer

Ho Chi Minh City

Can Tho City

Vinh Long

Chau Doc

MeKong Discoverer

MeKong Discoverer

MeKong Discoverer

MeKong Discoverer

MeKong Discoverer

MeKong Discoverer

Tour Itinerary :
Den 01: Ho Chi Minh City Příjezd
Při příjezdu na Tan San Nhat letiště, vy jste se setkal, a převedeny na hotel. Ho Chi Minh City, ještě s názvem Saigon mnoho místních obyvatel, je centrem obchodu, financí, kultury a cestovního ruchu ve Vietnamu. Toto rušné metropole, v rozporu se svým severní protějšek, je přeplněn motocykly a automobily, vzrušený četné nákupní oblasti a kaváren. (Pokud čas dovolí) jsme procházku dolů město, aby prozkoumala různé místních způsobů života. Přenocování v hotelu.

Den 02: Ho Chi Minh City - Cu Chi - Ho Chi Minh City (se snídaní)
Prohlídka Ho Chi Minh City začíná návštěvu ke znovusjednocení paláce, který byl v bývalé sídlo prezidenta Jižní Vietnam až do konce dubna 1975. V blízkosti paláce jsou některé pozoruhodné francouzské koloniální struktury, včetně katedrály Notre Dame a Staré Sai Gon pošty. Také návštěva Jade Emperor Pagoda a válkaPozůstatek muzeum a poté pokračuje na rušné Ben Thanh trh, kde vše a všechno je na prodej! Jedeme ven dnes odpoledne, aby prozkoumala Cu Chi tunely, neuvěřitelné podzemní sítě zhruba 200 km postaven vietnamské bojovníky během dlouhého boje za nezávislost. Tunely obsažené v nemocnicích, plus ubytování a školy, a byl používán jako vojenská základna pro Vietcong v americké válce. Přenocování v hotelu.

Den 03: Ho Chi Minh City - Vinh Long - Can Tho (snídaně / oběd)
Okruh z města jsme se cestovat po silnici do Cai Be v Vinh Dlouhé provincii. Po příjezdu jsme se vydali na loď pro neuspěchaný výlet kolem přítoků mohutné řeky Mekong. Naše první zastávka je pulzující plovoucí trh Cai Be, kde každý loď obvykle prodává jeden konkrétní bod, ať je to dýně, ananas, cukr hole, .... a aby zákazník ví, kde nakupovat, ale visí tuto položku z nejvyšší části bona. Cestou jsme se navštívit i mnoho fascinujících místních chalup průmyslu včetně papíru tvůrci rýže, sladké továrna, bonsai školky. Po obrovské oběd na sadu jsme tkát cestu přes složitou síť kanálů, které jsou mízou Mekong Delta, do Vinh Dlouhé. V tomto městečku jsme se setkat s naším vozidlem na krátké jízdy na Can Tho, náš konečný cíl. Zůstat přes noc v hotelu v Cantho.

Den 04: Can Tho - Chau Doc (se snídaní)
Dnes budeme pokračovat se pouštějí do delty Mekongu, která prochází mnoha rýžová pole lemované palmami, ovocných sadů a kanály přeplněné čluny a člunů s rýží na Chau Doc. Toto pohraniční město je méně ovlivněna flash a pozlátko v Chi Minh City módní Ho mladých lidí, ačkoli to je hlavní rozbočovač obchodu podél Mekong. Vrcholem naší návštěvy tohoto regionu je zajímavá projížďka na řece Hau k rybolovu, chovu hospodářských a malé mušelínu obce na Cham village. Po vylodění jedeme prozkoumat posvátný Ba Chua chrámu a poblíž svatyně Tay. Máme kompletní naše den chodit do Sam Mountain krásný výhled na západ slunce nad mohutným Mekong River. Zůstat přes noc v Chau Doc.

Den 05: Chau Doc - Xeo Konec - Ho Chi Minh City (se snídaní)
Zpáteční cesta začíná, jak jsme odletět této hranice města. Část radost z cestování v tomto regionu je jednoduchá radost vidět rýžových polí a usmívající se tváře lidí. Po příjezdu jsme palubě lodi pro průzkum Xeo Ukončit les, který byl kdysi tvrz komunistické vojska během americké války. Tento nekonečný cajeput lesy jsou dissevered četnými úzkými kanály obklopen vodní trávy a rostliny, vzrostlé stromy a vinnou révu. Chladný a vlhký vzduch míchání s vůní květin, stejně jako krásná píseň ptáků v klidném prostředí, aby pro nezapomenutelný výlet. Po lodní výlet pojedemeZpět na Ho Chi Minh City, procházející okouzlující krajinou. Přenocování v hotelu Ho Chi Minh City.

Den 06: Ho Chi Minh Odjezd (oběd)
Po snídani, budete mít čas na odpočinek, nebo jít do vyhlídkové převedeny na letiště pro Váš probíhající let. Konec služby.
Tour Included:
¤ Transfer a turné s anglicky / francouzsky / německy mluvící místní průvodce
¤ 2D/1N Bassac balíček (společný základ)
¤ Ubytování na lodi s jídlem jako program.
¤ Vstupné
¤ Servisní poplatek, místnost daní a poplatků za zpracování
Tour excluded:
¤ Ubytování v Ho Chi Minh City
¤ Mezinárodní letiště daň v Ho Chi Minh ve USD 12,00 netto na osobu
¤ Mezinárodní letenka do / z Vietnamu
¤ Osobní pojištění
¤ Výdaje osobního charakteru, jako jsou nápoje, suvenýry, prádelna & atd.

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 per
3-4 per
5-6 per
 
472
422
395
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Mekong Discoverer 6 Days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam