Lagoon Explorer nevyžádané Cruise Halong Bay 3 dny

Tour Code : ETV992
Destination : Halong bay
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  3 dny / 2 noci

Start Price :   265 - 520 US $ See English version and send enquiry to us Lagoon Explorer Junk Cruise Halong Bay 3 Days
 

Tour Descption:
Scénické Halong Bay, s jeho smaragdové moře, leží krásně přes Red River Delta. Tento region, "Bay Sestupně Dragon", je posetý více než 3.000 horských ...
Gallery:

Halong Bay

Lagoon Explorer Junk Cruise

Halong Bay

Lagoon Explorer Junk Cruise

Lagoon Explorer Junk Cruise

Halong Bay

Halong Bay

Tour Itinerary :
Den 1: Vítejte na palubě (oběd / večeře)
Opustit Hanoi soukromým autem / van v 8:30 dorazí na molu kolem 12.30. Naše posádka Vás vítá na palubě Lagoon Explorer Junk, nyní welcome drink, check-in do svého srubu. Oběd s čerstvými plody moře se podává v 1:00 hodin, start 3,5 hodiny plavba do mystický Halong Bay vidět úžasné krasové s různými formacemi: Mat Qui (Monster tvář) ostrůvek, ale Moc ostrůvek, Cap De ostrůvek, Trong (buben) jeskyně , Trinh Nu jeskyně, plovoucí rybářská vesnice, s jeho unikátní způsob života. Potom hlavu jeskyně Luon, rádi koupou, opalování na pláži nebo Ti Začátek stoupání na vrchol hory na dech-přičemž pohled na panorama Halong Bay. Večeře a nocleh na palubě haraburdí.
Den 2: trekking v Cat Ba NP - 3 hodiny
"Ranní ptáčata mohou vychutnat ranní pohled na krajinu Bay. Posezení na horní palubě, můžete si odpočinout a nabrat dech-přičemž krása skalnatých ostrovů stoupající z křišťálově jasný-voda zálivu. Breakfast je v 8:00 hodin. Po snídani, existují 3 možnosti na výběr. Vše začíná od 8:30.

Varianta 1 (Relax): Po snídani, start plavby Jižní prozkoumat Lan Ha Bay, podél cesty vidět více fascinující útvary vápence jako Trong (buben) jeskyně, Con Coc ostrůvek, Mieng Giuong ostrůvek, plovoucí rybářská vesnice, Ba cvičí Dao ostrůvku, plavat v klidné pláže Cat Ba národního parku, BBQ oběd na pláži nebo na palubě Lagoon Explorer. Více času pro plavání a relaxaci. Pak Cruise opět navštívili Dark & světlé jeskyně, a pak plavba na plochu jeskyně Drum pro západ slunce. Večeře a nocleh na palubě.

Varianta 2 (Treking v Cat Ba National Park - 3 hodiny): Po snídani, start plavby na Cat Ba národní park, kolem plovoucí rybářské vesnice podél cesty. Treking prostřednictvím vzdáleného Viet Hai Village na likvidaci stezka s vápencovými útesy stoupající od země vedle, budete mít šanci poznat tradiční život místních bydlištěnc. Vyšplhat až na vrchol hory na panorama pohled na Halong Bay a Viet Hai údolí, v srdci národního parku Cat Ba, oběd ve vesnici. Trek zpět na loď a plavba na plochu jeskyně Drum pro západ slunce. Večeře a nocleh na palubě.

Varianta 3 (mořský kajak Discovery): Po snídani plavba na jih do kajaku oblasti, kde budete mít nějaké primární brouzdaliště pokyn našich odborníků o tom, jak pádlovat bezpečně a pohodlně. Vy a váš průvodce bude zabývat mystickou Bay. Tam bude hodně plavání, návštěvy skryté pláže nebo laguna jeskyni (v závislosti na přílivové podmínky). BBQ oběd na pláži nebo na palubě Lagoon Explorer. Cruise a prozkoumat Dark & světlé jeskyně, než se vydáte zpět do prostoru jeskyně Drum na večeři a nocleh na palubě.

Den 3: Retreat & Brunch
"Ranní ptáčata mohou vychutnat ranní pohled na záliv je krajina s šálkem čaje nebo kávy se snídaní. Posezení na horní palubě, můžete si odpočinout, přičemž v breath-s krásou skalnatých ostrovů stoupající z křišťálově jasný-voda zálivu. Po snídani prozkoumat Sung Sot jeskyně (8:00 - 9:00), plavání a relax na pláži Soi Sim. V 9:30 člun začne jízdě zpět k molu, zatímco brunch se podává od 10:30 do 11:30. Pokračujeme přes cestovní Bay, podél cesty vidět více fascinující formací. Pokladna je v 11:45. Lodní dospět k přístavu do 12:00 hod. na cestu zpátky do Hanoje.
Tour Included:
¤ Double / Twin kabině na výletní
¤ Stravování a občerstvení specifikované v programu výletu
¤ Výlety lodí uvedených tour program
¤ Všechny vchod, povolení a hostující poplatky
Tour excluded:
¤ Jídlo, které neuvádějí v programu
¤ Osobní cestovní pojištění
¤ Všechny osobní náklady
¤ Všechny odměny a tipy
¤ Vše, které nejsou uvedeny v programu
¤ Doprava:

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 per
3 per
4 per
5 per
6 per
7 per
 
520
390
335
305
280
265
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Lagoon Explorer Junk Cruise Halong Bay 3 Days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam