Legendární Hochiminh stezka výletu

Tour Code : ETV1079
Destination : Ho Chi Minh City
Start City : Ha Noi
Activity :  
Duration :  12 Days / 11 nocí

Start Price :   contact us US $ See English version and send enquiry to us The Legendary Ho Chi Minh Trail Tour
 

Tour Descption:
Přílet Tan Son Nhat mezinárodní letiště. Seznamte se a transfer do hotelu. Na volný čas. Učinit krátké na zajímavé cestě všechny potřebné informace a vybavit se s jednotlivými komoditami. Večeři. O / N pobyt v hotelu ...

Gallery:

Ho Chi Minh Trail

Kon Tum

Dak Lak

Cua Lo

Cua Lo

Ke Bang Mountain Range

Dak Lak

Tour Itinerary :
Den 1: Příjezd (D)

Přílet Tan Son Nhat mezinárodní letiště. Seznamte se a transfer do hotelu. Na volný čas. Proveďte krátký na zajímavé cestě všechny potřebné informace a vybavit se s jednotlivými komoditami. Večeře. O / N pobytu v hotelu.

Den 2: Saigon - Daklak (BLD)

Snídaně. Opustit Saigon City Daklak. Oběd v Dak Min. Navštivte skutečný HCM stezka z Dak min Loc Ninh. Na návštěvě Dre Sap vodopád. Večeře. O / N pobytu v hotelu.

Den 3: Daklak (BLD)

Snídaně. Cesta k DON - vesnice ODE národnosti. Take Elephant-ride výlet, pak pěší na mostě Sre pozastavení Pok. Navštivte hrobka krále Elephant Hunters. Návrat do města. Oběd. Na návštěvě Yun vesnice (M'nong etnika) a Lak jezero. Večeře. O / N pobytu v hotelu.

Den 4: Daklak - Kontum (BLD)

Snídaně. Cesta na silniciČ. 14 k Kontum, procházející přes mnoho slavných místech, jako jsou Krong Ale Ea H'leo, Pleiku City. Oběd. Navštivte Yaly přehradě, dřevěný kostelík, Bana etnické vesnici. Večeře. Užijte si "Gong" show lidmi Bana v obci Kon KTU, zatímco usrkávání "can" duch kvašené v porcelánu Jar. O / N pobytu v hotelu.

Den 5: Legendární Trail - Phuoc Syn (BLD)

Snídaně. Zanechte Kon Tum pro Plei Kan mezipřistání na Dak Chcete-li - Tan CANH (bývalé americké vojenské základny), Phoenix letiště a vesnice Se Dang národnosti. Míří do Plei Kan (Ngoc Hoi) ohraničený bodem tří zemí: Vietnam, Laos a Kambodža. Oběd. Start jízdy na legendárním stezka na Phuoc Synu města. Mezipřistání na Dak Glei, Dak PET - vlast Dejte Trieng etnicity za návštěvu. Večeře. O / N pobytu v Kham Duc Guesthouse.

Den 6: Phuoc Syn - Sau - Luoi - Hue (nádherný výhled) (BLD)
Snídaně. Dnes we se výlet na nejvyšší vzrušený části Legendární stezka procházející přes Thanh My - Giang (vlast K'Tu etnické příslušnosti), Hien, Tep, Roon 1 a Roon 2 tunely (vlast Ta Oi etnické příslušnosti) , Luoi. Obdivujte vrchol Hamburger Hill. Oběd. Proveďte odbočit na silnici č. 49, pak směrem na Hue City. Check-in. Večeře. Užijte si Hue tradiční hudby na lodi. O / N pobytu v hotelu.

Den 7: Hue City - Dong Ha (BLD)

Snídaně. Navazují na silnici č. 1A až Dong Ha. Pass v některých slavných místech, jako jsou Thach Han Bridge, Quang Tri staré citadely, La Vang církev, Ai Tu Airfield. Cesta na silnici DMZ nebo jižní Laos silnici č. 9. Pass nad Camp Carol, Rock Pile, Mutter hřebeny, Da Krong Suspension Bridge. Na Khe Sanh boj Base, Ta Con Airfield. Oběd. navštívit hřbitov Truong Son, Ben tat visutý most (Ben Hai River). Zpět na Dong Ha. Večeře. O / N pobytu v hotelu.

Den 8: DMZ - Dong Hoi (BLD)
;
Snídaně. Cesta na HCM stezce, procházející přes Con Tien-Doc Mieu "Mc. Namara elektronických linek" oblasti. Míří do Xuan Syn Hamlet. Oběd. Cesta lodí k návštěvě Phong Nha Grotto (světové kulturní dědictví). Zpět na Dong Hoi. Večeře. O / N pobytu v hotelu.

Den 9: Ke Bang pohoří - Vinh (BLD)
Snídaně. Cesta na HCM stezka Ke pohoří Bang. Picnic oběd. Průjezd přes Da Deo Pass, Ve Canyon, Thach Ngoc, Giao Canyon. Navštivte Dong Loc Victory Monument a hřbitov 10 dívek "Mládež Volunteer Force". Míří do Vinh City. Na Cua Lo Beach. Večeře. O / N pobytu v hotelu.

Den 10: Cua Lo Beach (B) - č. obědy a večeře
Snídaně. Celý den je zdarma pro Vás těšit odpočinek na pláži a získat zpět své zdraví po dlouhé cestě. O / N pobytu v hotelu

Den 11: Vinh - Saigon (B) - č. oběd a večeře
Snídaně. Odlet na letiště k letudo Saigonu od VN 375 09:20 / 12:10. Transfer do hotelu. Zdarma pro to poslední nákupy na Saigon centrum. O / N pobytu v hotelu.

Den 12: Odjezd (B)
Snídaně. Transfer na letiště k odletu do vaší země.
Home Sweet Home.

Tour Included:
- Hotel ubytování se snídaní denně (Twin-sdílené Basic)
- Doprava - jízda lodí - Show - Elephant Ride - Vstupné - Povolení poplatek - jídla, jak je uvedeno
- Anglicky mluvící průvodce - dárky (Truong Son Hat + ručník)
- Domácí letenky & letištní daň
- Minerální voda 1 litr na den / osobu a studený ručník.
Tour excluded:
- Nápoje - Životní pojištění - Tel, Fax, Prádelna - Osobní náklady - Tipy pro průvodce a řidiče.Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Please Contact Us For Price!!!
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us The Legendary Ho Chi Minh Trail Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam