Severní Vietnam Highlights výletu

Tour Code : ETV969
Destination : Sapa
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  11 dní / 10 nocí

Start Price :   715 - 814 US $ See English version and send enquiry to us North Vietnam Highlights Tour
 

Tour Descption:
Severní Vietnam je okouzlující směs ohromující krajiny, okouzlující lidé a dynamické město. Zachytit ducha ze severu v této rychlé tempo-dobrodružství z nádherné ...

Gallery:

Highlights Of The North

Hanoi Opera House

Bat Trang Ceramic

Bac Ha

Sa Pa

Water Puppet Show

H'Mong Girl

Fansipan Mountain

Tour Itinerary :
Den 01: Příjezd - Hanoi
Při příjezdu na letiště Noi Bai, ty jsou splněny, a převedeny na hotel. Ha Noi, Vietnam hlavní město, je stylový a milostivý město, které si zachovává unikátní starý svět šarm a některé Asie nejvýraznější koloniální architektury. (Pokud čas dovolí) jsme si krátké cyklo jízda kolem Old Quarter ulicích, která vám příležitost k prozkoumání různých místních způsobů života. Oernight v Hanoji.

Den 02: Hanoi (se snídaní)
Dnes jsme si celý den prohlídka města začíná Ho Chi Minh Komplexní. Tato stránka obsahuje slavné mauzoleum zakladatele národa Ho Chi Minh, prezidentského paláce a Ho Chi Minh domu na chůdách. V blízkosti tohoto komplexu je jeden sloup Pagoda, jejíž počátky se datují k založení města. Sledujeme to s výletem do chrámu literatury, který je dobře známý jako první univerzita ve Vietnamu a působivé etnologický muzeum, věnované na 54 Vietnamu etnických skupin. Krásný West Lake a historické muzeum s vynikající kolekci artefaktů ilustrující vietnamské historie, které si nesmíte nechat ujít. Máme navštívit tyto památky před pokračováním mírového jezera Hoan Kiem. V přední části tohoto jezera je slavné vodní loutkové divadlo, kde budeme vidět fantastický výkon. Přenocování v Hanoji.

Den 03: Hanoi - Sapa (se snídaní)
Brzy ráno začít řídit podél Red River do Sapa. Cesty jsou hrbolaté občas, ale různé scénické krajiny měnící se z oblasti delty Tonkinese Alpy, aby za zajímavé cestě.
V nadmořské výšce 1500 m, Sapa byla jednou z kopce resort francouzského správců, když za letních veder se stal nesnesitelným. Odlehlosti a jednoduchý životní styl etnických menšin jsou vrcholem Sapa i když podmínky jsou základní. Po kontrole v hotelu v Sapa můžeme nasákly čerstvé klima stejně jako my chceme do trávení času na toulky kolem tohoto kopce města. Etnické lidé jsou často seen na hlavní ulici Sapa a malých prodejců po ulici prodávat místní textilní a řemeslné. Přenocování v Sapa.

Den 04: Sapa (se snídaní)
Rozsah Phan Si Pan pyšní Vietnam nejvyšší hora a půjčuje alpský cítí k okolí tohoto kopce stanice. Dnes máme dostatek času na návštěvu Sapa rušný trh, kde Red Dao, Black Hmong, Tay a Xa Pho etnických menšin sbíhají z nedalekých hor a údolí, aby prodávaly své zboží a koupit ustanovení. Pak jsme si stejně vzdálený jako my pustit na procházku na prozkoumání této nádherné horské oblasti. Cestou navštívíme několik rustikální vesnice a vidět mnoho horolezců dělá jejich každodenní práce, jako je těžba dřeva, pasení Buffalo a rostlin na poli. Směs zelenající kulisou horských a barevné populace činí pro nepředstavitelný pohled. Přenocování v Sapa.

Den 05: Sapa - Bacha (se snídaní)
Po odchodu Sapa jsme vyrazili na naše scénické cesta přes hraniční taženín z Lao Cai na barevné neděli trhu u Bacha. Tento trh také přitahuje širokou škálu etnické menšinové skupiny, včetně pestrý Hmongů, Dao, Phu La, La Chi a Tay. Oni ještě udrží jejich staré kulturní tradice a jsou rozpoznatelně liší od sebe navzájem jejich šaty. Zkušenosti z této pospolitosti je barevnější a jedinečný. Po trhu jsme si na procházku po okolí, návštěvy Hmong krále bývalé rezidence a Ban Pho, kde vesničané, aby silný místní kukuřice alkoholu. Ubytování v Bac Ha.

Den 06: Bacha - Hanoi (se snídaní)
Zpáteční cesta začíná, jak jsme odletět Bac Ha Městě a procházet zelenající a drsné horské scenérie do Hanoje. Tyto zadní silnice jsou skvělý způsob, jak prozkoumat skutečný Vietnam. Vidíme velmi málo ostatních cestujících, převážně venkovských obyvatel, kteří jsou stejně jako zájem dozvědět se o našich životech, protože my jsme jejich. Disk je velmi dlouhá, ale my můžeme udělat mnoho zastávky po cestě, aby protáhli nohy a trvat i několiknádherné fotografie. Přenocování v Hanoji.

Den 07: Hanoi - Parfémy Pagoda - Ninh Binh (se snídaní)
Zajímavé projet bohaté zemědělské půdy z Red River Delta Parfémy Pagoda, který je nejen jedním pagoda ale mnoho svatyní a svatyní zabudované do
hor. Tento slavný komplex pagody je také jeden z Vietnamu velký poutních míst. Po příjezdu jsme si neuspěchaný výlet lodí na řece Yen minulosti velkolepé krajiny zaplavených rýžových polí a vlnící se horami. Poté, co dvě hodiny řeka výlet jsme se vydali na procházku do kopce robustní prozkoumat některé z mnoha pagod a posvátné jeskyně z Huong bohatí. My pak cesta do Ninh Binh náš konečný cíl. Ubytování v Ninh Binh.

Den 08: Ninh Binh - Haiphong (se snídaní)
Základní kapitál Vietnam během Dinh a brzy Le dynastie je Hoa Lu, který však opustil své dědictví v podobě dvou malých chrámů, každý z nich téměř tisíc let starý. Po krátké jízdě jsme navštívili tyto zbývajících dvou struktur, věnované Dinh a Le pravítka, pak stoupání 200 kroků na vrchol hory Ma Yen pro fantastický výhled na okolí. Další zastávka naší cesty je Tam Coc, která je zvaného "Pozemní Halong Bay". Bereme výlet lodí na řece prostřednictvím tiché a klidné krajině rýžových polí uprostřed vápencových útvarů na jeskyněmi na Tam Coc. Po opuštění této stránce jsme začít naše scénická cesta do Hai Phong, největší přístavní město v severním Vietnamu. Přenocování v Haiphong.

Den 09: Haiphong - Halong (snídaně / oběd)
Okruh z města jsme cestovat silnic na Halong Bay, opravdu jedna z nejpůsobivějších Vietnamu scénický památky. Po příjezdu jsme se vydali na člunu na nezapomenutelnou cestu kolem Bay, který nám dá možnost poznat malebnou krajinou smíchání s oblohou a některé 3.000 vápencových ostrovů, roste překvapivě z jasných a smaragd vody. Útvary vápencové krasové jsou poseté plážemi, jeskyněmind krásné jeskyně. Cestou budeme kotvy pro neuspěchaný plavat v ústraní zátoce a příjemný návštěva některého z mnoha skrytých jeskyní pod čnící skály. Po obědě plody moře na palubě budeme pokračovat v naší vzrušující Cruise a mít čas na další plavat. Přenocování v Halong.

Den 10: Halong - Battrang - Hanoi (se snídaní)
Velmi dobré silnice, aby naše cesta zpět do Hanoi mnohem příjemnější. Dnes máme spoustu času na pozorování venkovské krajiny a návštěva nábřeží vesnice Bat Trang, kde jsou charakteristické keramiky vyrobené a používané v celém delta region více než 500 let. Vitality této obci je ještě vyhodili do vzduchu stovky keramických pecí na oheň ve dne iv noci. Jsme procházku kolem různých domáckého průmyslu a sledovat řemeslníky tváření, malířské a natěračské práce své výrobky tradičními způsoby. Připomínka den bude mít možnost zkoumat Hanoj starší byty nebo jednoduše k relaxaci. Přenocování v Hanoji.

Den 11: Hanoi - Departure (snídaně)
Tam je volný čas pro vás k relaxaci, nebo dále prozkoumat Hanoi. Výlet končí po Vašem převodu do Noibai letiště pro vaše probíhající let. Konec turné.Tour Included:
¤ Jídlo, jak je uvedeno v Tours
¤ anglicky mluvící místní průvodce
¤ Vyzvednutí a transfer
¤ oprávnění a hostující poplatky
Tour excluded:
¤ denní náklady, nápoje, tipy a další jídla

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
2 per
3-4 per
5-6 per
 
814
749
715
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us North Vietnam Highlights Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam