Skryté severní Vietnam prohlídka

Tour Code : ETV966
Destination : Hanoi - Sonla - Dienbienphu - Bacha - Sapa - Halong
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  12 Days / 11 nocí

Start Price :   549 - 1149 US $ See English version and send enquiry to us Hidden North Vietnam Tour
 

Tour Descption:
Zajímavou kulturu mnoha skupin, Hill Tribe a úžasné horské scenérie severu jsou v tomto dobrodružství. Cesta z Dien Bien do Sapa je dost těžké, zejména v mokré sezóně. Ale to je velká šance, aby prozkoumala vzdálené oblasti a mnoho barevných trzích ...

Gallery:

Bac Ha Market

Hanoi

Sapa

Old Batte Field

Mountain View In Son La

Tam Duong

Halong

Water Puppet Show

Tuan Chau Islane

Bai Chay Bridge

Ha Long Bay

Ha Long Bay

Ha Long Bay

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Hanoi

Tour Itinerary :
Den 1: Hanoi příjezdu
Při příjezdu na letiště Noi Bai, jsme se sešli a převedeny na hotel. Ha Noi, Vietnam hlavní město, je stylový a milostivý město, které si zachovává jedinečné kouzlo starého světa a některé Asie 's nejvýraznější koloniální architektury. Mnoho jezer a parků, aby pro relaxační atmosféru. Pokud čas dovolí, pustíme na cyklo pro krátký výlet přes rušný Staré čtvrti ulice pojmenovaná po určité zboží, jakmile nabízeny k prodeji v těchto místech.
 
Den 2: Hanoi City (se snídaní)
Dnes jsme si celý den prohlídka města začíná Ho Chi Minh Complex, obsahující mauzoleum zakladatele národa Ho Chi Minh, prezidentského paláce a Ho Chi Minh domu na chůdách. Tento komplex také obsahuje jeden sloup Pagoda, jejíž počátky se datují k založení města. Sledujeme to s výletem do Chrám literatury známé jako první univerzity ve Vietnamu a Ton historické muzeum, které zobrazuje vynikající kolekci artefaktů ilustrující vietnamské historie. Naše další zastávka je impozantní etnologický muzeum, věnované na 54 skupin Vietnamu kopec pokolení, z nichž některé budeme vidět na našich nadcházejících dní. Jsme také navštívit klidné jezero Hoan Kiem s chrámem svaté a živé Dong Xuan trh dříve, než se účastní představení slavného Hanoj vody loutky.

Den 3: Ha Noi - Syn La (se snídaní)
Cesta začíná na sever, jak jsme se odchýlit Hanoi a procházet zvlněnou terény čajové plantáže a mnoho nadčasový vesnic spojené silnici, která je hlavní tepnou obchodu mezi severozápadní region a hlavní město. Toto je náš první pohled na venkově Vietnam a udává tón pro dní dopředu. V závislosti na silnici a dopravní podmínky našeho úsilí přinese nám v Son La v polovině roku nebo pozdě odpoledne. Po kontrole na hotel jsme se projít kolem tohoto horského městečka. Je zdemalý provoz na pozemních komunikacích a mnoho černých thajských v kroji spěchat ve všech směrech.

Den 4: Son La - Dien Bien Phu (se snídaní)
Zemské muzeum a nedaleko Staré vězení jsou někteří z tohoto kopce města hlavní památky. Máme možnost navštívit tyto před odjezdem na náš další cíl. Klikaté silnice kříž nad Pha Din Pass před dosažením Dien Bien Phu, pozemek rozhodující bitvou v boji za nezávislost Vietnamu v roce 1954. Po kontrole v našem centrálním nachází hotel jsme si na procházku kolem, to rychle se rozvíjející město. Naše hlavní stanice je Dien Bien Phu muzeum, které podrobnosti události na místě. Jsme také navštívit staré bojiště, kde bujná vegetace roste za mnoha válečných památek včetně starých francouzských tanků a dělostřelectva.

Den 5: Dien Bien Phu - Tam Duong (se snídaní)
Okruh z města, jsme se strávit celý den cestuje do většiny horských oblastech Vietnamu.Silnice jsou těžké na časy, ale velkolepé krajiny se směsí terasovité pole a kopce vesnic dělá potíže všem vyplatí. Na cestě jsme některé příležitosti setkat Red Hmongů, Kho Mu, Mang, Dao lidí, kteří ještě udrží jejich věk starých kulturních tradic a jsou rozpoznatelně liší od sebe navzájem jejich šaty. Přijedeme v roce Tam Duong do pozdního odpoledne a mít čas procházce kolem chytat naše první pohled, malé město obklopené horami a dechberoucí čajové plantáže. O / N ve Tam Duong.

Den 6: Tam Duong - Sapa (se snídaní)
Krajina na severu je nepřekonatelný, i když podmínky jsou velmi jednoduché. Po snídani jsme vyrazili na disku půl dne po horských cestách na Sa Pa, náš konečný cíl. V nadmořské výšce 1500 m, Sapa byl založen v prvních letech minulého století jako kopec resort pro francouzské správci při teplo na hladké stal nesnesitelným. Přijedeme v Sapa bY v polovině odpoledne a můžete nasákly čerstvé klima stejně jako my chceme do trávení našeho času putování této slavné kopce města. Etnické lidé jsou často vidět na hlavní ulici Sapa a malých prodejců po ulici prodávat místní textilní a řemeslné.

Den 7: Sapa (se snídaní)
Rozsah Phan Si Pan pyšní Vietnam nejvyšší hora a půjčuje alpský cítí k okolí tohoto kopce stanice. Dnes máme dostatek času navštívit rušný Sa Pa trh, kde Red Dao, Black Hmong, Tay a Xa Pho etnických menšin sbíhají z nedalekých hor a údolí, aby prodávaly své zboží a koupit ustanovení. Pak jsme si stejně vzdálený jako my pustit na procházku na prozkoumání této nádherné horské oblasti. Cestou jsme se procházet několik vesnic a rustikální vidět mnoho horolezců dělá jejich každodenní práce, jako je těžba dřeva, pasení Buffalo a rostlin na poli. Směs zelenající kulisou horských a barevné populace činí pron nepředstavitelné názor.

Den 8: Sapa - Muong Khuong - Bac Ha (se snídaní)
Po snídani budeme pokračovat se pouštějí do severní Vietnam, cestování přes čínské hranice města Lao Cai na barevné neděli trhu v Muong Khuong. Tento trh také přitahuje širokou škálu etnické menšinové skupiny, včetně pestrý Hmongů, Dao, Phu La, La Chi, Tay, kteří ještě udrží jejich věk starých kulturních tradic a jsou rozpoznatelně liší od sebe navzájem jejich šaty. Zkušenosti z této obce je jedinečný. Po odchodu Muong Khuong, jedeme do Bac Ha. Jako možnost, můžeme pustit na procházku odpoledne, hostující Hmong krále bývalé rezidence a Ban Pho, kde vesničané, aby silný místní kukuřice víno.
 
Den 9: Bac Ha - Hanoi (snídaně)
Zpáteční cesta začíná, jak jsme odletět Bac Ha Městě a procházet zelenající a drsné horské scenérie do Hanoje. Tyto zadní silnice jsou skvělý způsob, jak to prozkoumat skutečný Vietnam. Vidíme velmi málo ostatních cestujících, převážně venkovských obyvatel, kteří jsou stejně jako zájem dozvědět se o našich životech, protože my jsme jejich. Disk je velmi dlouhá, ale můžeme si dělat mnoho zastávek podél cesty, aby protáhli nohy a přijmout některé nádherné fotografie.

Den 10: Hanoi - Ha Long (se snídaní)
Bay Po odchodu z města jsme vyrazili na scénické pozemní cestu do Ha Long Bay. Jak radost uděláme stop v Hai Phong, největší přístavní město v severním Vietnamu. Existuje spousta vidět v tomto rušném městě, z nichž některé jsou Pověste Kenh společenského domu, Du Viset Pagoda, Pověste Kenh Koberec Factory a vibrující So. trhu. Projíždět stromy lemované bulváry prošpikované mnoha stávkující francouzské koloniální architekturu, vysvobodí nás na některé z těchto památek. Jsme pokračovat v naší cestě Halong Bay a strávit zbytek dne na dobře - zasloužený odpočinek na Bai Chay Beach.
  
Den 11: Ha LongBay - Hanoi (snídaně / oběd)
Legendární Ha Long Bay, je opravdu jeden z nejpůsobivějších Vietnamu scénický památky. Dnes se pustíme na plachetnici na sedm hodin plavba kolem této úžasné zálivu, posetý asi 3000 vápencovými ostrovy roste překvapivě z jasných a smaragd vody. Útvary vápencové krasové jsou poseté plážemi, jeskyněmi a krásné jeskyně. Cestou budeme kotvy pro neuspěchaný plavat v ústraní zátoce a příjemný návštěva některého z mnoha skrytých jeskyní pod čnící skály. Po obědě plody moře na palubě budeme pokračovat v naší cestě a mají čas na další plavat. Pak jsme cestovat silnice zpět na Ha Noi se zastávkou v hrnčířské vesnici Tung Trieu.
  
Den 12: Hanoi - Odjezd (se snídaní)
Tam je volný čas pro vás k relaxaci, nebo dále zkoumat Ha Noi. Výlet končí po svém přemístění na letiště Noi Bai k odjezdu.Tour Included:
¤ Doprava v soukromém klimatizovaný vůz s řidičem v delta
¤ Doprava ve vozidle s řidičem pro čtyři cestující v horských oblastech, jak a za stanovených: New model 4 WD japonské auto vyšší třídy tour, střední model 4 WD japonský vůz v první třídě tour
¤ č. klimatizovaný ruské Jeep 4WD ve standardní třídě tour
¤ ubytování v hotelech, penzionech (twin sdílený pokoj)
¤ jídla, jak je uvedeno
¤ anglicky nebo francouzsky mluvící průvodce
¤ vstupné do památek je uvedeno
¤ Vodní loutkové divadlo
¤ Lodní výlet
Tour excluded:
¤ Ostatní jídla
¤ Tipy
¤ Nápoje
¤ Letiště daně
¤ Jednolůžkový pokoj
¤ Osobní náklady
¤ Pojištění
¤ mezinárodního letu

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Hotel
2-3 per
4-5 per
6-9 per
3 stars
829
729
549
4 stars
1069
949
799
5 stars
1149
1029
879
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Hidden North Vietnam Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam