Fan Si Pan vrchol hory Challenge Tour

Tour Code : ETV995
Destination : Sapa - Ta Phin Village - Fansipan
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  8 dní / 7 nocí

Start Price :   190 US $ See English version and send enquiry to us Fansipan Mountain Peak Challenge Tour
 

Tour Descption:
Tento 8 dnů dobrodružství prohlídka končí na vrcholu Mount Fan Si Pan, "střeše Indochina". Užijte si koloniální kouzlo Hanoji před setkáním Černého H'mong kmen v Sapa a camping ...

Gallery:

Fansipan Mountain

Fransipan Submit

Sapa

Black Hmong Girl

Lai Cai – Sapa

Lai Cai – Sapa

Lai Cai – Sapa

Lai Cai – Sapa

Fansipan Mountain

Lai Cai – Sapa

Lai Cai – Sapa

Lai Cai – Sapa

Lai Cai – Sapa

Lai Cai – Sapa

Tour Itinerary :
Den 1: Hanoi příjezdu
Meet & Greet v Noi Bai mezinárodní letiště a transfer do hotelu ve městě Hanoj. Náš průvodce vám poskytne vítaný kit, který obsahuje všechny potřebné informace o cestě. Zdarma na volný čas a přes noc ve městě Hanoj.

Den 2: Hanoi - Lao Cai (snídaně / oběd / večeře)
Dnes jsme si půldenní prohlídka města, vidět mauzoleum zakladatele národa Ho Chi Minh, prezidentského paláce a Ho Chi Minh domu. V blízkosti tohoto komplexu je jeden sloup Pagoda. Jsme také navštívit chrám literatury a klidné jezero Hoan Kiem s jeho posvátné chrámové před pokračováním na působivé etnologický muzeum, věnované na 54 Vietnamu etnických menšin, z nichž některé budeme vidět na našich nadcházejících dní. Připomínka den je volný pro vlastní průzkum Ha Noi, dokud přeložení do železniční stanice cestu pro noční vlak do Lao Cai. Vlak podmínky jsou velmi základní však budemeCestování v měkké spáč třída, která je prostor pro 4 cestující. Přenocování ve vlaku.

Den 3: Lai Cai - Sapa - Ta Phin Village (snídaně / oběd / večeře)
Na přijet Lao Cai vlakového nádraží kolem 6.00 am. V autobusu bude vybírat vás, a odejít do města Sapa 1 hodina) k snídani. Zkontrolujte, zda v hotelu a odpočinek.

Sapa je umístěn v extrémním severu Vietnamu, nedaleko čínské hranice. Plošina Sapa byl identifikován v roce 1901 během první topografické vykreslování plochy. Vojenský post byl postaven v roce 1903. Původně, Cha Pa byla vytvořena pro lékařské účely. Její osvěžující klima bylo přínosem k obyvatelům západu vyčerpán dlouhý pobyt ve Vietnamu. Vojenské sanatorium, dokončená v roce 1913, byl postaven na kopci, na kterých komunální cisterny nyní stojí.

Po obědě jsme se na trek Ta Phin Village splnit přátelské Zpět Hmong a Red Dao menšiny, prozkoumat jejich slavné řemeslné tvorby a staré francouzské katolické církve, mír jeskyně.

Po návštěvě Ta vil PhinLage, vrátíme Sapa v džípu na večeři a zdarma na volný čas. Přenocování ve městě Sapa.

Den 4: Sapa - Fan Si Pan (snídaně / oběd / večeře)
Začneme se spolu s naším týmem nosičů Černé Hmong z Sa Pa kolem 9.00 do hlavy pro Černé Hmong vesnice Sin Chai na dně údolí. Brzy poté se začne stoupat a my budeme chodit asi tři hodiny, než náš kuchař slouží dobře připravený oběd v lese. Pokračujeme v našem výstupu a kolem 4.30 hod jsme dosáhnout našeho kempu na cca 2500 m. Stany jsou vzneseny pro vaše pohodlí a kuchař je již zaměstnán přípravou zasloužený večeři. Je čas vychutnat čerstvý vzduch a noční zvuky přírody.

Den 5: Fan Si Pan Trek (snídaně / oběd / večeře)
Dnes jsme strávili celý den pěší horská stranách. Procházka je velmi namáhavé, takže občas některé fyzické přípravy vám umožní maximalizovat požitek z cesty. Po příjezdu na hřeben 2200m jsme se zastavili na oběd,natáhnout nohy a chytit dech beroucí výhled na údolí Sapa. Další zastávka naší cesty je vrchol 2900 m, kde bude zřízena naše stany.

Den 6: Fan Si Pan - Sapa (snídaně / oběd / večeře)
Možná, že vaše tělo cítí trochu flamendr, ale osvěžující šálek kávy a něco k snídani dává novou energii, aby sestoupil z hory. Po táboře bylo zabaleno se začneme procházel kolem 9.00 am. Jsme si oběd v lese před dosažením Sa Pa v časných odpoledních hodinách, spěchá pro studené nápoje a teplá sprcha.

Den 7: Sapa - Hanoj (snídaně / oběd / večeře)
Dnes je vyčleněno pro náš odpočinek, a to buď na pobyt v našem hotelu nebo pěšky dolů do místní trh, aby nějaké fotky. V odpoledních hodinách, vrátíme se k vlaku, Lao Cai nádraží chytit noční vlak zpět do Hanoi (vlak odjíždí v 21.15). Přes noc ve vlaku.

Den 8: Hanoi - Odjezd (se snídaní)
Po příjezdu Hanoi železnice a nádraží v 5.30am, budeme vyzvednout transfer do hotelu pro včasné check in a relax. Zdarma na volný čas v Hanoji až do doby transfer na letiště k odletu nebo rozšíření.

Tour Included:

¤ Všechny pozemní dopravy, jak je uvedeno v programu (Jeep pro Sapa exkurze)
¤ Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji sdílení
¤ anglicky nebo francouzsky mluvící průvodce (italsky a španělsky mluvící průvodce je k dispozici za poplatek US $ 45 na den)
¤ Nosiči během Mt. Fan Si Pan turistika
¤ Vaření a oprávnění
¤ stany a spací pytle
¤ Cyklo jízda v Hanoji
¤ Všechny vstupní a vyhlídkové poplatky

Tour excluded:
¤ letenky Mezinárodní a letištní taxy in / out Vietnam
¤ jídel, které nejsou uvedeny v programu
¤ Cestovní pojištění
¤ Osobní výdaje (nápoje, praní prádla, telefon ...)
¤ Tipy

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Group
Twin Sharing
 
549
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Fansipan Mountain Peak Challenge Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam