Mount Fan Si Pan Dobrodružství výletu

Tour Code : ETV970
Destination : Hanoi - Laocai - Sapa
Start City : Hanoi
Activity :  
Duration :  9 dní / 8 nocí

Start Price :   429 - 759 US $ See English version and send enquiry to us Mount Fansipan Adventure Tour
 

Tour Descption:
Tento výlet vás zavede z krásného hlavního města Hanoje na horském městě Sapa (1.450 m), kde francouzský přišel odpočinout od dlouhého horkého léta. Poté, co ráno strávil na volné neděle '-láska' na trhu si pak pustit na dobrodružnou trek na vrchol Mount Fan Si Pan. Tento výlet vás zavede do malé-prozkoumat oblast a lze jistě označit za poušť zážitek.
Gallery:

Fansipan Mountain

One Pillar Pagoda

Sapa Bridge

Terrace Field

Fansipan Mountain

Water Puppet Show

Tour Itinerary :
Den 1: Příjezd - Ha Noi (se snídaní)
Při příjezdu na letiště Noi Bai, ty jsou splněny, a převedeny na hotel. Ha Noi, Vietnam hlavní město, je stylový a milostivý město, které si zachovává jedinečné kouzlo starého světa a některé Asie 's nejvýraznější koloniální architektury. Mnoho jezer a parků, aby pro relaxační atmosféru. (Pokud doba pobytu) jsme si krátké cyklo výlet přes rušný Staré čtvrti ulice pojmenovaná po určité zboží, jakmile nabízeny k prodeji v těchto místech.

Den 2: Ha Noi - Lao Cai (se snídaní)
Dnes jsme si půldenní prohlídka města, vidět mauzoleum zakladatele národa Ho Chi Minh, prezidentského paláce a Ho Chi Minh domu. V blízkosti tohoto komplexu je jeden sloup Pagoda. Jsme také navštívit chrám literatury a klidné jezero Hoan Kiem s jeho posvátné chrámové před pokračováním na působivé etnologický muzeum, věnované na 54 Vietnamu etnických menšin, z nichž některé budeme vidět na našich nadcházejících dní. Ton připomenutí den je zdarma pro váš vlastní průzkum Ha Noi do přeložení do železniční stanice cestu pro noční vlak do Lao Cai. Vlak podmínky jsou velmi základní však budeme cestovat v měkké spáč třída, která je prostor pro 4 cestující.

Den 3: Lao Cai - Sapa (se snídaní)
Cesta vlakem dorazí v Laocai dnes ráno. Po snídani v místní restauraci jsme se vydali na scénické cesta do kopce do Sapa. V nadmořské výšce 1500 m, Sa Pa je bývalý kopec útočiště pro francouzské správce, když teplo v plain stal nesnesitelným. Odlehlosti a jednoduchý životní styl etnických menšin jsou vrcholem So Pa přestože podmínky jsou velmi základní. Po kontrole na hotel můžeme nasákly čerstvé klima stejně jako my chceme do trávení našeho času putování po tomto kouzelném městě a viděl nějaké dědictví francouzského období.

Den 4: Sapa - Fan Si Pan Trekking (snídaně / oběd / večeře)
Rozsah Fan Si Pan pyšní Vietnam nejvyšší Manuální otočná páčkarých a půjčuje alpský cítí k okolí tohoto kopce stanice. Expedice začíná, když jsme odchýlit města a pěšky přes mnoho vesnic kopec, domov pro Hmong horské kmeny. Jsou velmi chudí, ale mají zajímavý kulturu a pestrou historii. Po krátkém odpočinku na vrcholu 1300 m, jsme trek až na vrchol 1650m. Zde jsme pitch stanů a vychutnat si večeři kolem táborového ohně v exotických noční zvuk z lesa.

Den 5: Fan Si Pan Trekking (snídaně / oběd / večeře)
Dnes jsme strávili celý den pěší horská stranách. Procházka je velmi namáhavé, takže občas některé fyzické přípravy vám umožní maximalizovat požitek z cesty. Po příjezdu na hřeben 2200m jsme se zastavili na oběd, protáhli nohy a chytit dech beroucí výhled na údolí Sapa. Další zastávka naší cesty je vrchol 2900 m, kde bude zřízena naše stany.

Den 6: Fan Si Pan Trekking (snídaně / oběd / večeře)
Expedice pokračuje vede nás k PhanSi Pan Summit na 3143 m. Strmá cesta je velmi náročná jak jsme tkát naši cestu bambusové lesy, ale dojem stojí na střeše Vietnam dělá potíže všem vyplatí. Po obědě a odpočinku na summitu, sejdeme k našim camping místo předešlé noci.

Den 7: Fan Si Pan Treking - Sapa (snídaně / oběd / večeře)
Po výstupu na vrchol 2900m. Začneme chůze z kopce zpátky do Sapa města. Strmé stezky je poněkud náročný, ale máme šanci získat nějaké fantastické výhledy na okolní hory do údolí a poměrně obce v dálce. Památné expedice končí, jak přijedeme v Sapa města. Rozloučenou večeře se konala v jedné z mnoha slavných stravovacích míst, je perfektní způsob, jak poděkovat místním týmem.

Den 8: Sapa - Lao Cai - Hanoi (se snídaní)
Cesta zpět do Hanoje, je i po železnici, ale tentokrát den vlakem. Po snídani jsme se transfer do Lao Cai a vyrazili na celodenní cestu do Hanoi. Vlak podmínkyjsou základní, ale tato cesta je v souladu s dobrodružnou povahou naší cesty a umožňuje zažít chuť 'skutečný Vietnam'. Jídlo na palubě letadla není nejlepší, budete muset ve Vietnamu, a proto vám doporučujeme připravit nějaké potraviny, vodu a občerstvení.

Den 9: Hanoi - Odjezd (se snídaní)
Tam je volný čas na odpočinek a dále zkoumat Ha Noi. Výlet končí po svém přemístění na letiště Noi Bai k odjezdu.

Tour Included:
¤ Ubytování
¤ vlaková jízdenka Hanoi - Lao Cai - Ha Noi
¤ Doprava v soukromém klimatizovaný vůz s řidičem v delta
¤ anglicky nebo francouzsky mluvící průvodce a místní průvodce pro pěší
¤ jídla, jak je uvedeno
¤ vstupné do památek je uvedeno
¤ povolení a porter pro pěší
¤ Vodní loutkové divadlo
Tour excluded:
¤ Ostatní jídla
¤ Tipy
¤ Nápoje
¤ Letištní taxa
¤ Jednolůžkový pokoj
¤ Osobní nedodržení všeobecných
¤ Pojištění
¤ Mezinárodní lety

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Hotel
2 per
3-5 per
6-9 per
4 stars
759
649
569
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Mount Fansipan Adventure Tour

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam