Danang City Tour

Tour Code : ETV1241
Destination : Danang
Start City : Danang
Activity :  
Duration :  1 den / 0 nocí

Start Price :   Contactus US $ See English version and send enquiry to us Following The Mekong Detail Tour 20 Days/19 Nights
 

Tour Descption:

To se postupně vyvinula v obchodní přístav Hoi nahradí na počátku 18. století, kdy evropské loďařství byl vylepšen a velká hluboká návrh lodě mohly snadno vstoupit Danang Bay.

V roce 1835, poté, co král Minh Mang nařídil: "Evropská plavidla není dovoleno zakotvit dělat obchod za každou přístavů, s výjimkou Han Port", Danang stala největším obchodním přístavem v centrální oblasti. Místní malé-měřítku průmyslu, stavby lodí, předběžné zpracování zemědělských, lesnických a produkty rybolovu, a obchod, služby prosperoval změněno. Francouzských kolonistů, po stanovení jejich nadvládu nad celým Vietnam v roce 1889, oddělené od Danang Quang Nam provincie a přejmenoval město Tourane a pod kontrolou generálního guvernéra Indočíny.

Na počátku 20. století, Tourane byl vyvinut na evropský model, který se zaměřil na sociální infrastrukturu a výrobce nabíre technologie. Mnoho druhů hospodářské činnosti se tvar a prospíval, jako jsou zemědělská výroba, malé-měřítku průmysl, export zpracování produktů (čaje, potraviny, nápoje, led, alkohol, rybí omáčka, sušené ryby), stavba lodí a opravy, a služby. Spolu s Hai Phong a Sai Gon, Tourane se stal důležitým obchodním centrem země.

V roce 1950, francouzský dal moc nad městem Dai vládu Bao. V březnu 1965, americké námořní jednotky přistál a začal vytvořit velký vojenský komplex. Město bylo definováno jako centrálně řídit město v roce 1967, a proto američtí vojáci a vláda Saigon vybudovala Danang do politické, vojenské a kulturní centrum 1. a 2. taktické zón. Vojenské základny a takové infrastruktury jako letiště, přístavy, sklady, komunikace, veřejné práce, komunikace stanic, a banky byly postaveny. Industries vzkvétal, což vede k nahrazení průmyslových zón z řemeslnických dílen. Fnebo například, Khanh Hoa průmyslová zóna byla použita pro kyslík, acetylen a výrobu pracích prostředků, rozemlít a textilním průmyslu. Avšak zničující válkou tisíce venkovských lidí prchají v uprchlických táborech. Městské chudinské čtvrti objevil, sociální zla a zvýšené produkci zastavil.

V roce 1975, po získání úplné nezávislosti, Danang (dočasně Quang Nam - Da Nang provincie) začal k překonání války závažné důsledky. Bez ohledu na potíže, město je obnovou a rozvojem nějaké výsledky, a to zejména po rekonstrukci v roce 1986.

Dne 6. července 1996 desáté zasedání 9. Národního shromáždění Vietnamské socialistické republiky schválil usnesení, v oddělení Quang Nam - Danang provincie do provincie Quang Nam a Danang města, který byl přímo zodpovědný centrální vládě. Nové město Danang se skládala z předchozích Danang, Hoa Vang okresu a Hoang Sa Island okres.


Gallery:

Ho Chi Minh CIty

Mekong Delta

Mekong Delta

Mekong Delta

Mekong Delta

Mekong Delta

Mekong Delta

Phnom Penh

Phnom Penh

Vientiane

Luang Prabang

Vientiane

Vientiane

Luang Prabang

Tour Itinerary :

08:00: Vyzvednout si ve vašem hotelu a začít prohlídku města.

Za prvé, budete navštívit Han River Bridge pro nějaké velké focení. Odtud si hlavu do Dien Hai Staré valech & Cham muzeum. Poté uvidíte demonstrace Cam Le sezamu dort výroba - jeden z specialit Danang lidí . Pak pokračujte k návštěvě Marble hory & Non Nuoc Beach.

12.00AM: budete jezdit zpět do hotelu.

Tour Included:
    Anglicky nebo francouzsky mluvící místní průvodce, A / C soukromé auto s řidičem, vstupné, studenou vodu a ručník během prohlídky
Tour excluded:
Nápoje, tipy, osobní náklady a další.

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Hotel
2 per
3-4 per
5-6 per
7-8 per
9-10 per
3 stars
2106
1827
1584
1457
1387
4 stars
2481
2202
1958
1832
1862
5 stars
3158
2880
2637
2510
2440
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Following The Mekong Detail Tour 20 Days/19 Nights

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam