Hochiminh City - Dalat - Nhatrang 5 dní

Tour Code : ETV1234
Destination : Dalat
Start City : Dalat
Activity :  
Duration :  5 dní / 4 noci

Start Price :   Contactus US $ See English version and send enquiry to us Ho Chi Minh City - Dalat - Nha Trang 5 Days
 

Tour Descption:
Da Lat Město je zřejmě jedním z dobře známých Vietnamu je nejvíce destinace pro dovolenou. Od přelomu století, Da Lat je místo pro dovolenou pro dobře-to-do vietnamské a cizinci. Jedná se o neoficiální svatební Mekky Vietnamu. Nachází se na Lam Vien (Langbian) vysoce země, která je součástí většího vysoké zemí střední Vietnamu (Cao Nguyen Trung Phan), město je 1500 m nad mořem a je 305 km od Saigonu. Název Da Lat pochází z kmene lidí kopec v tomto regionu. To doslovně znamená Stream lidí Lat.

První osoba, která má prozkoumat tento region byl pan Nguyen Thong. Přibližně o 25 let později, v roce 1893, Dr. Yersin, francouzský objevil imunolog Dankia vysoké země, zatímco na expedici na Langbian vysoké zemí. Dankia je 10 km od města Da Lat. Tento region připomněl Dr. Yersin jeho vlasti, a zejména podobnost mezi jeho stále zelené lesy Da Lat, a ty, ve švýcarských Alpách. On
z doporučení vládě, aby formulář letovisko s léčebných lázní pro vládní úředníky a zahraniční hodnostáři v Dankia.

Nedlouho poté, Dr. Tardiff, také francouzský občan, měl expedice prostřednictvím tohoto regionu a navštívili Dankia a Da Lat. On doporučil Da Lat vládě díky příznivým zdroji vody a locale. V době, Jižní Vietnam byl pod francouzskou vládou, a byl známý jako Cochinchina. Guvernér Cochinchina osobně navštívil Dangkia a Da Lat a rozhodl se vzít Dr. Tardiff doporučení.

Ho Xuan Huong Lak

Da Lat je také slavný pro jeho mnoho vodopádů a jezer, z nichž jeden je Ho Xuan Huong (Xuan Huong jezero). Tento muž se jezero bylo místo, kde mnoho původních obyvatel Langbian vysoké půdy z jejich domovů. V roce 1984, jezero bylo vyprázdnil pro renovaci. Na dně jezera, vědci zjistili, mnoho památek, které patří do vrchu kmene, který kdysi žil v této oblasti. Xuan Huong Jezero je Lik tvarue půlměsícem. Návštěvníci Da Lat a města lidé používají jezero jako místo pro setkávání a diskuse. Jezero je také, kde mnozí novomanželé na svatební cestě přišel na návštěvu. Xuan Huong jezero je nejkrásnější jezero v Da Lat. To je přibližně 5 km2. V roce 1919 přehrada byla vytvořena na větev řeky Camly vytvořit jezírko. V roce 1923, přehrada byla postavena další dále po proudu k vytvoření dalšího jezera. Během bouře v roce 1932, byly zničeny obě přehrady. Mezi 1934-35, větší přehrada byla postavena z balvanů (místě dnešního mostu Ong Dao) pod stránkách dvou předchozích přehrady vytvoření jedné velké jezero s názvem Ho Lon nebo Velká jezera. Ho Lon byla později přejmenována po Ho Xuan Huong, slavný vietnamský básník v 17. století-.

Valley of Love

Thung Lung Tinh Yeu (Valley of Love), je nyní park vyvinutý místní samosprávy, aby přilákat turisty. Údolí je přibližně 5 km od centra města. Na dno údolí je Da Thien jezero. Chcete-li přejít k jezeru jedrobné nečistoty cesta pro koně. V poslední době park účastníci vybudovali řadu kroků vedoucích ke dnu údolí. Lake Da Thien je poměrně malá a existují kypí a motorové čluny k pronájmu.

Dalat Vodopády

Prenn pádu se nachází na úpatí Prenn průkaz a je asi 10 km od Da Lat. Kolem pádu oblast byla kdysi prosperující divoký život jako útočiště. Návštěvníka pádu mohou navštívit různá stanoviště zvířat v tomto regionu. Dnes, Prenn pád je cíl navštívit v Da Lat. Lokální porovnání scenérie na podzim Prenn na ty byly v obrazech. Vody padající z vrcholu na podzim vytváří list stříbra proudí do bazénu s vodou na dně. Za tento list vody je dřevěná a bambusovou most, kde si návštěvníci mohou cross za vodou. Gougah pokles je přibližně 40 km od Da Lat. Na podzim se nachází 500 m vlevo od cesty 20. Guga je 17 m vysoká. Její vody cesta je přirozeně rozdělena na půl cesty polovině dolů fvšechny. Cesta vpravo teče klidně až na dno, zatímco cesta vlevo má velké turbulence a mlha jako voda stávky skály na cestě ke dnu.

Jezero Sorrow - Ho než Tho

Lake Bolestné se nachází přibližně 5 km severovýchodně od města. Podle místní tradice, jezero bylo jmenoval během války mezi Vietnamem a Čínou. Jak příběh pokračuje, již dávno tam žil mladý pár v této oblasti. Milovali navzájem velmi mnoho a často se setkal u jezera těšit klidném prostředí v této oblasti. V ten čas, když hovořili o budování společné budoucnosti, Vietnam byl ve válečném stavu s cizími nájezdníky ze severu. Tam byl obecný výzva k moci-tělo mladé muže, aby se zbraněmi. Mladý muž, Hoang Tung, bylo nesmírně vlastenecká, se rozhodl vstoupit do armády krále Quang Trung - Nguyen Hue, aby pomohl bránit Vietnam. Mladý pár se rozhodl splnit u jezera říct své sbohem, jak Hoang Tung odcházel se svou posádkouk severu. Jeho snoubenka Mai Nuong, mají stejnou vlastenecké, rozhodla, že nebude na obtíž v jeho mysli, aby ten nebude schopen vykonávat své povinnosti, se rozhodl spáchat sebevraždu utopením v jezeře. Když nastal čas pro dva setkat, Hoang Tung zjistila, že ona zemřela. Lidé v této oblasti slyšel mladý pár příběh a rozhodla se přejmenovat na jezero Ho než Tho nebo Lake Bolestné. Několik variant příběhu jsou zveřejněny. Jedna verze v tomto směru tvrdil, že Hoang Tung neukázal v určený čas. Mai Nuong byl zlomí srdce a strávil mnoho dní u jezera, aby na něj počkat. Hopeless, Mai Nuong spáchal sebevraždu skokem do jezera.

Gallery:

Ho Chi Minh CIty

Ho Chi Minh CIty

Ho Chi Minh CIty

Ho Chi Minh CIty

Nha Trang

Nha Trang

Nha Trang

Nha Trang

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Tour Itinerary :
Den 1: Ho Chi Minh (Saigon), odjezd
Transfer v 7:30 hod. od Ho Chi Minh (Saigon), aby Da Lat v otevřeném autobusu na 308 km v 6 hodin. Hotel check-in po příjezdu. Ubytování v Lat Da.

Den 2: Da Lat City Tour
Odchýlit se v 8:30 na návštěvu buddhistického kláštera meditace, Paradise jezero, kuřecí vesnice (menšina), vonné tyčinky což Lien Khuong vodopád nebo Prenn vodopád (nepovinné), Květná zahrada, Bao Dai letní palác, Crazy dům a Údolí lásky. Ubytování v Lat Da.

Den 3: Da Lat - Nha Trang
Transfer v 7:30 hod. od Da Lat do Nha Trang na 214 km v 06 hodin. Vyhlídkové zastávka pro návštěvu Cham Tower. Vyloučit ze vstupného. Hotel check-in po příjezdu. O / N v Nha Trang.

Den 4: Nha Trang výletu

Island tour: Městský ostrov (šnorchlování vybavení zdarma), Mot Island
(Oběd a těšit plovoucí mini-bar), rybářská vesnice (v kleci chov ryb + místní vesničan). Zahrnout dopravy, průvodce, oběd (plody moře + ovoce). Bez vstupních poplatků.

Den 5: Nha Trang - Ho Chi Minh City
Transfer v 7:30 hod. z Nha Trang do Ho Chi Minh (Saigon), v otevřeném autobusu na 450 km v 8 hours.Stop na Ca pláži Na o památkách a Mui Ne na oběd (bez). Dokončit výlet v Ho Chi Minh (Saigon), v 17:30.
Tour Included:

Tour excluded:

-         Hrát další kolo golf přidávat pouze US $ 90.00 / pax na všední den, v USA $ 120.00/pax o víkendu.

- , Další kola golf (harmonogram dělá dovolit) za příplatek

-         Zařízení nebo elektrické golfový vozík kol (mohou být uspořádány na požádání-příplatek)

- NT-size: 7pt, line-height: normální, font-size-nastavení: none; font-stretch: normální, "> Tipy a pití

-         Příplatek za jednolůžkový pokoj

- Ze: 7pt, line-height: normální, font-size-nastavení: none; font-stretch: normální, "> Travel-zdravotní pojištění

-         letu in / out Vietnam

-'Times New Roman'; font-styl: normální, font-variant: normální, font-weight: normální, font-size: 7pt, line-height: normální, font-size-nastavení: none; font-stretch: normální; "> Letištní poplatky

-         vízum, žádné další volitelné výlety nebo aktivity ve volném čase

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Ho Chi Minh City - Dalat - Nha Trang 5 Days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam