Golf Dovolená v Saigon a Dalat 5 dní

Tour Code : ETV1232
Destination : Dalat
Start City : Dalat
Activity :  
Duration :  5 dní / 4N nocí

Start Price :   Contactus US $ See English version and send enquiry to us Golfing vacation in Saigon and Dalat 5 Days
 

Tour Descption:
Dalat Palace Golf Club je golfový ústup, který uklidňuje smysly, posiluje tělo a uklidňuje mysl.

Návštěvníci Dalat byli upozorněni na dny, kdy výkon pro volný čas byla umělecká forma. Nyní s otevřením Dalat Palace Golf Club, stejný výkon ve volném čase se vrátil do majestátní a mírné vrchoviny Vietnamu.

Od otevření Dalat Palace Golf Club v 1922 (původně 9-ti jamkové hřiště), město hostilo golfisty z celého světa, včetně amerického mistra Billy Casper.

Na začátku roku 1994, Dalat objevil znovu jako ideální golfová ustoupit v jihovýchodní Asii s obnovou a rozšířením Dalat Palace Golf Club. 18-ti jamkové hřiště je vytvořený v této oblasti mírně zvlněné kopce, obklopen majestátní borovic a sedí nad majestátní Xuan Huong jezero, pojmenované po osmnáctém století žena básníka.

Dalat Palace Golf ClubThe Dalat Palace Golf Club zůstává spojena
ke své minulosti původní klubovna, postavená v roce 1956, kdy původní 9-ti jamkové klub byl první rekonstrukcí. Klubovna byla plně obnovena a zůstává v použití dnes s plnou pro shop, restaurace, krb a venkovní terasa oblasti.

Klubovna restaurace nabízí jak vynikající vietnamských a mezinárodní kuchyně.

Místní a krajanských pozdravit členů zaměstnanci a jejich hosté s teplou, přátelský úsměv a služby, které učinila Dalat oblíbené útočiště po celá desetiletí.

Dalat Palace Golf ClubAreas okolí klubovny jsou krajinářský do krásné zahrady, respektování další pokutu Dalat tradici. Výhledy z klubovny nabízí nádherné plátno řadových polí & borovic.

Na 7.009 yardů na délku a par 72, Dalat Palace Golf Club je příjemný výzvou pro golfisty všech úrovní. Low handicap hráči budou testovány řadou jezer, které meandr přes deset osmnáct jamek, stejně jako strategicky umístěné bunkry, které peroAlize miscalculating riziko-příjemce. Nováček hráči najdou úlevu s velkou ubytovací greeny obvykle ponechán na run-až přístupu záběry, stejně jako velké, odpouštějící plavební dráhy.

Dalat Palace Golf Club rysy par 3 se pohybuje v délce 164 do 234 yd a par 5, který až na 556 metrů. Tyto různé délky umožňují skutečnou zkouškou jednoho na golfové dovednosti, a vyžadují, aby hráči používat každý klub v sáčku - punc velké golfové hřiště. Čtyři různé čaj oblastech, na každém otvor umožní hráčům určit své vlastní míry výzvou na hřišti.

Club HouseA plné praxi oblasti doplňuje golfové hřiště, s otevřeným 290-yard driving range, putting green, a praxe bunkry.

Dalat Palace Golf Club je jediným hřištěm v jihovýchodní Asii s ohnutými trávy odpališť, fairwayí a greenů - považována za nejvyšší hrací plochy v golfu. Velké, ohýbané tráva zelení jsou zvlněné udržovány tak, aby bezvadný norem.

Onipředložit přátelské výzvou k sobě a jakmile rychlost a pravdivost se seznámí, budou hráči souhlasit, že jsou opravdu jeden z nejlepších zelených v Asii.

Dalat Palace Golf Club je řízen Jeff Puchalski, PGA-13 a je plně vlastní a provozuje Dalat Resort obchodního rejstříku (DRI), joint venture mezi Lam Dong Turistické a Danao International Holdings Ltd, soukromě-držel US-založená společnost.

CaddiesMemberships do Dalat Palace Golf Club jsou k dispozici a začít u nás 13.800 dolarů pro jednotlivce i roční členství jsou k dispozici na US 2.000 dolarů ročně. Rodinné a firemní členství je také k dispozici, se všemi členství přenosná (s výjimkou ročního členství).

Firemní kandidátů může být re-nominováni. Všechny členství podléhají schválení vedení klubu.

Jak se tam dostanete - Vietnam Airlines provozuje denní lety do / z Ho Chi Minh City (Saigon), 40 minut letu přes nově postavené 66 místné, francouzský ATR 72 je. Pokud dáváte přednostvidět krajinu, cestování po silnici z Saigon je klidná čtyři hodiny projet na malebnou Vietnam venkovské krajiny, plantáže, řek a horských průsmyků.

Gallery:

Ho Chi Minh CIty

Ho Chi Minh CIty

Ho Chi Minh CIty

Ho Chi Minh CIty

Ho Chi Minh CIty

Palace Golf Club

Palace Golf Club

Palace Golf Club

Palace Golf Club

Palace Golf Club

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Tour Itinerary :
Den 1: Příjezd Ho Chi Minh City (večeře)
Vítejte na Tan Son Nhat mezinárodní letiště, náš zástupce / průvodce se setkat a pozdravit vás na letišti a transfer do města na hotel check in dorazí v Saigonu, většina animovaných město Vietnam současnosti a je jedním z nejzajímavějších asijských města. Půldenní prohlídka města s průvodcem v Ho Chi Minh město, vidíme půvabné koloniální budovy podél historické strom-lemované bulváry, prozkoumat čínské čtvrti na Sai Gon a touring této vzrušující komerční čtvrť s jeho barevnými trhy, jak jsme se dozvěděli čínská pagoda, která je výrazně odlišná od ty, najít v jiné části Viet Nam, katedrála Notre Dame, starý Sai Gon Pošta a Thien Hau Pagoda. Večeře. Přenocování v Saigonu.

Den 2: Golfové hřiště v Country Golf Club Vietnam (snídaně, večeře)
Po snídani v hotelu. Transfer Vi
etnam Země Golf Club - 36 jamek, pouhých 20 km od centra Ho Chi Minh City. To je široce považována za Premier Golf Vietnam a Country Club.
Desinger tchajwanský architekt Chen Shih krále
Par východ Předmět: 72 - 6922 yd, sklon 120. Západ Předmět: 72 -6.835yd, sklon 130.
Zařízení plná praxe oblast doplňuje golfové hřiště, s otevřeným 290-yard driving range, putting green, a praxe bunkry, Tenisové kurty, luxusní sídliště.
Transfer zpět do Ho Chi Minh. Večeře v místní restauraci. Přes noc v Saigonu.

Den 3: Saigon-Dalat. Golfové hřiště u Dalat Palace Golf Club (snídaně, večeře)
Po snídani v hotelu, letu Saigon-Dalat. Transfer z letiště do Dalat Dalat Golf Club.
Nachází se 1500 m v chladném centrální vysočiny Vietnamu leží Dalat Palace Golf Club. Na 7.009 yardů na délku, Dalat Palace Golf Club je příjemný výzvou pro golfisty všech úrovní. Low Handicap hráči budoutestována řada jezer, která meandru přes deset z osmnácti jamek, stejně jako strategicky umístěné bunkry, která trestá miscalculating riziko-operátor
Nováček hráči najdou reliéf s velkými, ubytování a stravu greeny obvykle ponechán na run-až přístupu snímků. Tato zvlněná hřiště nachází přímo v centru města s panoramatickými výhledy do Dalat a jeho ohromující krásy, je nezapomenutelný. .
Pouze ohnutá tráva kurz (z odpaliště do SZ) v regionu, nabízí asijsko-založené golfista zkušeností golfové za stejných podmínek jako svět-třída kurzy jako Augusta. Velké, Bent tráva zelení jsou zvlněné udržovány tak, aby bezvadný norem. Představují přátelskou výzvou k sobě a jakmile rychlost a pravdivost se seznámí, budou hráči souhlasit, že jsou opravdu jeden z nejlepších zelených v Asii.
Úplné komplimenty praxi facility golfové hřiště, s otevřeným 290 yd driving range, putting green a praxe bunkry.
Zpátkyna hotel pro check in Večeře v místní restauraci. Přenocování v Dalat

Den 4: Golfové hřiště v Dalat Palace Golf Club (snídaně, večeře).
Vyzvednout na 8 do převodu do Dalat Palace Golf Club. Play jedno kolo golfu. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Večeře v místní restauraci. Přenocování v Dalat.

Den 5: Let Dalat-Saigon. Odjezd (snídaně)

Po snídani v hotelu, letový Dalat-Saigon. Letiště vyzvednout a transfer do Tan Son Nhat mezinárodní letiště k odletu.
Tour Included:
- ACCOMMODATON: Dvoulůžkový pokoj sdílení na hotely, jak je uvedeno.
- Doprava: Vlastní moderní AC vůz sloužil jak je uvedeno v itineráři.
Zpět na domácím letu Saigon - Dalat - Saigon.
- Stravování: Snídaně denně v hotelích jsou zahrnuty, obědy a večeře, jak je uvedeno v itineráři.
- Průvodce: Anglicky mluvící průvodce.
- Přijímací řízení: & nb
sp, Jak je uvedeno v itinerary.Golf balíčku zelené a Caddy poplatky za program
- Ostatní: voda během tour
Tour excluded:

-         Hrát další kolo golf přidávat pouze US $ 90.00 / pax na všední den, v USA $ 120.00/pax o víkendu.

- , Další kola golf (harmonogram dělá dovolit) za příplatek

-         Zařízení nebo elektrické golfový vozík kol (mohou být uspořádány na požádání-příplatek)

- NT-size: 7pt, line-height: normální, font-size-nastavení: none; font-stretch: normální, "> Tipy a pití

-         Příplatek za jednolůžkový pokoj

- Ze: 7pt, line-height: normální, font-size-nastavení: none; font-stretch: normální, "> Travel-zdravotní pojištění

-         letu in / out Vietnam

-'Times New Roman'; font-styl: normální, font-variant: normální, font-weight: normální, font-size: 7pt, line-height: normální, font-size-nastavení: none; font-stretch: normální; "> Letištní poplatky

-         vízum, žádné další volitelné výlety nebo aktivity ve volném čase

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Golfing vacation in Saigon and Dalat 5 Days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam