Dalat Trek 2 dny

Tour Code : ETV1231
Destination : Dalat
Start City : Dalat
Activity :  
Duration :  2 dny / 1 Nights

Start Price :   Contactus US $ See English version and send enquiry to us Dalat Trek 2 days
 

Tour Descption:
Pouhou hodinu jízdy z Dalat je velký prostor s kontrastním prostředí, ideální pro některé venkovní dobrodružství. Pěší stezky jsou zde kombinace jednoduché až středně závažné. Budeme cestu borové lesy a husté vietnamské džungle. Summit Pinhatt Hory a přes noc na soukromý kempu vedle Tuyen Lam Lake. Více turistiku na druhý den podél jezera, hřeben linky hory, a přes údolí před dosažením naší cílové místo určení, malé etnické menšiny vesnici. Tento mírný trek zahrnuje cca 4 - 5 hodin turistiky každý den.
Gallery:

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Da Lat

Tour Itinerary :
Den 1: Dalat to the Jungle (6 hodin turistika)
Dalat trekking, Vietnam trekingové dobrodružství Budeme vás vyzvednout na váš hotel Dalat v 8:00 hod. a trvá asi hodinu malebným údolím cesta k trekkingová základnu. První část stezky vede přes etnické menšiny vesnic a farem a borovým lesem. Jsme i nadále trek po lesních cestách, až jsme se dospělo k základu Pinhatt Mountain. Zde budeme mít krátký odpočinek získat sílu pro strmé kopce stoupání (45 minut) na vrchol Pinhatt.
Na summitu Pinhatt budeme přestávka na oběd. Na našich decsent si všimnete velmi dramatická změna v místní flóry. Údolí jste vstoupil již není borového lesa, ale husté džungle, že Vietnam je tak slavný. Brzy dosáhne soukromý kemp, kde jsme se zastaví na n
rávu. Zde si můžete odpočinout, vzít plavat nebo hlavu ven do jezera na jednom z našich nafukovací kajak při sledování slunce zapadá. Po večeři a reminissing o dnech události odejít do svého stanu pro dobrý noční spánek.

Den 2: Více trekking a zpět do Dalat (7 hodin pěší)
Po snídani, začít svůj den na trek přes borovicový les u jezera. Opět budeme zkušenost dramatická změna ve scenérii z borovice lesní do husté džungle. Trek mezi množstvím Plantlife a užít si chladné džungle vánek. Pokud budete mít štěstí, můžete vidět divoké orchideje v plném květu, nebo tlupa divokých Gibbons.

Po ukončení této husté džungle, oddíl, budeme chodit mezi Elephant hory a další oblasti, vrchol. Z našeho pozorovacího místa budeme mít možnost vidět malá menšina farem, které dot údolí. Po obědě a odpočinku pokračujeme pěšky údolím, až přijdeme k ridgeline, který sledujeme na kuřecí Village. Finally, po několika příběhů o této elegantní malé vesnice vám transfer do hotelu a zavolat ji denně.
Tour Included:
Anglicky mluvící průvodce, všechny potřebné lesní a turistické povolení, lékárnička, stany, stravu a dopravu.
Tour excluded:
Osobní významných lékařských včetně pojistného krytí evakuace se doporučuje. Tipy jsou vítány!

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

CONTACT US FOR BEST PRICE!!!

*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Dalat Trek 2 days

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam