Kolem výlety Saigon prohlídky

Tour Code : ETV965
Destination : Ho Chi Minh City - Tayninh - Cuchi - Vinhlong
Start City : Ho Chi Minh City
Activity :  
Duration :  5 dní / 4 noci

Start Price :   321 - 998 US $ See English version and send enquiry to us Around Saigon Sightseeing Tours
 

Tour Descption:
Čtyři-výlet, který začíná v kávě Vietnamu produkčním regionu, s mezipřistáním na slona Buon Don vesnice, kmenových vesnic, Dlouhá Syn Pagoda, a Nha ...

Gallery:

Saigon River

Ben Thanh Market

Reunification Palace

Peoples Building

Cao Dai Temple

Vinhlong

Tayninh

Cuchi

Tour Itinerary :
Den 1: Ho Chi Minh City příjezdu (se snídaní)
Po příjezdu na Ho Chi Minh International Airport, po pasové a celní odbavení, setkat se s našimi zástupci, kteří Vás přivítal na letišti a transfer do hotelu. Po kontrole v v hotelu, volný čas v klidu na zotavení se z dlouhé cesty. Večeře v místní restauraci v Ho Chi Minh City a přenocování v Ho Chi Minh City.

Den 2: Ho Chi Minh City (snídaně / oběd / večeře)
Po snídani v hotelu, start město orientace turné, včetně návštěvy hlavních atrakcí ve městě:
Válka Zbytky muzeum: Muzeum bylo založeno v září 1975 v Ho Chi Minh City. Obsahuje bezpočet artefakty, fotografie a obrázky dokumentující amerických válečných zločinů. Tyto dokumenty ukazují zabíjení civilistů, šíření chemických látek, mučení vězňů, a dopady války na severu. Letadla, tanky, bomby, a vrtulníky jsou také na displeji. Outside do muzea jsou v některých pokojích zobrazování kulturní produkty z Vietnamu. Během posledních 20 let více než 6 milionů návštěvníků vstoupil do muzea. Mezi toto číslo, téměř 1 mil. zahraničních návštěvníků, včetně amerického turisty.
Thien Hau Pagoda: Toto je nejdůležitější pagoda v Ho Chi Minh City a slouží k modlitbám, aby Buddha stejně jako čínské božstvo Thien Hau Thanh Mau, bohyně moře a patronem námořníků. Pagoda je nejvíce bohatě zdobené.
Sjednocení palác: V roce 1976 vietnamská vláda označené znovusjednocení Palace jako historický kulturní památkou. Každý den, budova vítá návštěvníky z Viet Nam a abroad.Pupils a studenti, zejména návštěva zámku se dozvíte více o národní historii a honour.It je nyní také používá jako centrum vlády úmluvy, a jako penzion pro strana, vláda a HCM Město lidovou Výboru přijmout mezinárodní vysoce postavený hosty nebo držet vlajková loď konferencí, seminářů, seminars nebo výstav.
Místní Oběd se podává v místní restauraci. Po obědě v odpoledních hodinách i nadále návštěvě v Ho Chi Minh City:
Notre Dame: Po první francouzské kolonizační síly přišel v Viet Nam v polovině-19. století, trvalo jen 21 let, než země musela katedrálu k zápasu mohutný gotický budovy ve Francii samotné. Katedrála má reprezentovat slávu francouzského císařství. Přesto, jak je vždy s kolonizací, tento pokus o import francouzské tradice v Viet Nam proměnil kultura kolonizátoři 'v procesu. I když je katedrála postavená v západním stylu, má jedinečně východní aspekt.
Central Post Office se nachází v blízkosti Notre Dame katedrála je obecná pošta, která funguje jako centrální poště. Postaven v roce 1880, francouzské koloniální budovy se jen málo změnila v designu a je jedním z hlavních mezníků Ho Chi Minh City.
Čína Town v Saigon je oblast called "Cholon". I když desítky tisíc čínských občanů uprchlo ze země, před a po komunistickém vítězství z roku 1975, Cholon stále je nejvíce hustě obydlených částí města. Mnoho pagod milosti Cholon.
Ben Thanh Market je největším trhem na město nabízejí tisíce druhů místních a dovážených výrobků, včetně oděvů, suché potraviny, suvenýry a atd. Budova byla postavena v roce 1914, ale stále světlé a září s moderní nákupní atmosférou.
Návrat do hotelu pro osvěžení a připravit se na večerní aktivity. Večeře je na místní restaurace a po večeři noční nákupy je k dispozici před návratem do hotelu. Přenocování v Ho Chi Minh City.

Den 3: Ho Chi Minh City - Tay Ninh - Cu Chi (snídaně / oběd)
Snídaně v hotelu. V ranních hodinách exkurze do Tay Ninh. Tay Ninh se nachází na jihozápad od Vietnamu. Má společnou hranici s Kambodžou na západě a severu. Je obklopen Ho Chi Minh City, Long, Binh Phuoc, a Binh Duong. Hlavní etnické skupiny jsou Kinh, Cham a Khmer. Provincie je centrem Cao-Daism náboženství.
Cao Dai je pokus vytvořit dokonalou syntézu světových náboženství. Je to kombinace křesťanství, buddhismus, islám, konfucianismus, hinduismus, Geniism a taoismu. Se sídlem v jižních oblastech Vietnamu v roce 1920, byl náboženství oficiálně kodifikována v roce 1926. Fungování centra Cao Daism se nachází v provincii Tay Ninh. Cao Dai znamená doslova vysokou věž nebo palác, metafora pro hýřil duchovního růstu. Ústřední filozofie Cao týká Daism k dani, aby se věřící vykonávat pro sebe, své rodiny, společnosti a ve světě. Podobně jako konfucianismus, tento prvek se týká filozofie, jak jednotlivé funkce v rámci komunity.
Oběd v místní restauraci, než pokračovat v cestě do tunelů Cu Chi. Cu Chi tunely se nachází přibližně 30 km severozápadně od Ho Chi Minh City in Cu Chi okresu. Tento okres je známý jako celostátní základna, kde Vietnamci nasedli na operace Tet ofenzívy v roce 1968.
Cu Chi tunely skládat z více než 200 km podzemních tunelů. Tento hlavní osa systém má mnoho poboček připojení do podzemních úkrytů, přístřešky a vstupy do dalších tunelů. Tunely jsou mezi 0,5 až 1 m široký, jen dost místa pro osobu, na procházku podél ohýbání nebo přetažením. Nicméně, části tunelů byly upraveny tak, aby vstříc návštěvníkům.
Transfer zpět do Ho Chi Minh a zbytek dne volný na vlastní zábavu. Přenocování v Ho Chi Minh City

Den 4: Ho Chi Minh City - Vinhlong (snídaně / oběd)
Po snídani, cesta k prozkoumání Mekhong Delta v provincii Vinh Dlouhé. Vinh Long je situován mezi Tien Hau a řek. Zde je půda bohatá na nivě, příznivé pro rýži a různé pěstování ovoce. Většina obyvatel žije na zemědělství, které zůstaly na drobné obchodování. Vinh Long je cvypne k řece Tien na severu, Can Tho - Dong Thap provincií na Západě, Ben Tre provincie na východě, a Tra Vinh provincie na jihu země. Více než 97% populace je Khmer a Hoa.
Co udělat výlet do Vinh Long je to užitečné, je nejen město samotné, ale i krásné malé ostrovy v řece. Výlet lodí se dostanete na oblíbené spoty pro turisty - Binh Hoa Phuoc ostrov, kde je půda zcela předána k zemědělství, především chov tropického ovoce. Oběd v místní restauraci před návratem do Ho Chi Minh.
Zbytek dne je volný ve volném čase. Přenocování v Ho Chi Minh City

Den 5: Ho Chi Minh City odjezd (snídaně)
Snídaně v hotelu a celý den zdarma v klidu až do odletu transfer na letiště k odletu letu od roku destinatioTour Included:
¤ Všechny přenos a pozemní dopravu v soukromých vozidlech
¤ Místní anglicky nebo francouzsky mluvící průvodce
¤ Vstupy poplatky + prohlídky, jak je uvedeno
¤ Ubytování na bázi sdílení dvojče na hotely s denní snídaní
¤ Všechna jídla v místních restauracích, jak je uvedeno v programu, nealkoholické nápoje nejsou zahrnuty
¤ Soukromé plavba na prohlídku, jak je uvedeno v programu
¤ úrazové pojištění
Tour excluded:
¤ Mezinárodní letenku a letištní texes (v Saigonu: USD12/person)
¤ pití, osobní náklady a jídla, které nejsou uvedeny v programu
¤ poplatku za vízum, vízum schvalovací dopis a vízum ražení poplatek na letišti za vízum po příletu

Tour Price(Price per Person in US $)
Type Number of Travellers Internet Price

Hotel
1 per
2 per
3 per
First Class
710
383
321
Superior
792
424
357
Deluxe
998
526
451
*Note: Number of Person in Group/Pax Tour cost per Person (in US $)

 

Book Now!

See English version and send enquiry to us Around Saigon Sightseeing Tours

Your Name : (*)  
From (Email Address) : (*)    
Your Tel :
To :
Subject : (*)
Booking message : (*)
 

(Please leave us a message, you will get our responses within 12 hours.)Indochina Tours

Vietnam Tours

Halong Cruises

VIETNAM

halong bay cruises

Halong Bay

mekong delta cruises

Mekong Delta Cruises

sapa tours

SAPAVietnam